Jump to content

Candlemass


...

Recommended Posts

Ја сам поприлично сигуран да јесу, заот сам и изнео све оно.

 

Кад је Тони Мартин урадио то? Сад, на том концерту?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проклетство, сад се надам да ће то да иде на ДВД! Мислим, и без Тонија би било супер, али он дође као трешња повр' торте!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam negde ranije pročitao da je Tony Martin bio jedna od mogućih zamena Messiah-e pošto se Dio vratio u Black Sabbath za Dehumanizer (ili je možda trebalo kasnije u nekoj prilici da im se pridruži).

Е, то би било занимљиво видети и чути!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standard. Starci riljaju samo tako !!! Ima malo mozda vise melodicnih momenata, sto se meni opasno svidja. Primer je "Of stars and smoke". Evo prvi put preslusavam, ali Candlemass znaju formulu za dobar album.

 

Inace pevach je Rob iz Solitude Aeturnus ....

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neprikosnoveni vladari (epic) dooma su se vratili.

 

Prosli album je bio(actually jos uvek JE) remek delo. Ovaj album Lajf najavljivao kao extra rad...i jebote, bio je upravu! Dakle isti ljudi, minus najveca faca Mesaja, ali plus pevach koji me je svojim glasom nalozio pre nema ni par dana. Stare pesme na onom bootlegu chuh i ne me toliko odushevio, ali cenim da je ovaj album odradio kao da mu zivot zavisi od toga. Elem...my fav type of reviewing.Krece lepom laganicom..intro sto bi rekli...i...bum! Jebes mu sve al da ga odma spiche sa ovakvim riffom to nije posteno. Jel' znaju bre oni kako moj vrat ne ochekuje headbang u 9 ujutru? Od tada obrtah album..3..4..vise puta..i "Emperor Of The Void" ima mozda i najcatchy riff ovde i classic Cmass refren, neizbaciv iz glavu! Prosli album je imao zvuk mnogo jachi i moderniji no ista ranije, dok je cenim ovde zvuk mlogo vishe kao rani radovi. Dakle Emperor ga otvorio, postavio ochekivanja za dalje na josh veci nivo. "Devil Seed" me podseca kanda na podseci Krux album...totalno takva atmosfera i vocalwise...a i jebga, Leif pise za oba. Dakle, lako bih mogao da zamislim Levena ovde, ali i Lowe je odradio posao, svaka mu se dala i kosa ponovo porasla. Soli gore spomenu da je album melodicniji nego pre..ne bih se slozio..sto se tiche balansa heavy riffovi - melodija mislim da je ostalo isto..ali "Of Stars And Smoke" ima mozda i najmelodicniji Cmass refren yet..skoro pa powerashki, and ova pesma je nesto najblize baladi na albumu. Refren je i najveci plus pesme, ali i strofe izmedju su catchy same za sebe. Ovaj promo sjeban pa mi pochetak "Demonia 6" spojen sa krajem OSAS-a... Ovo je jedan od albuma gde je izbor za "najslabiju" pesmu skoro nemoguc jer je izbor za najbolju pesmu josh tezi..if you get the picture..ali ako bih morao da biram najslabiju, pod pretnjom pishtolja, izabrao bih Demonia 6.

"Destroyer". Ne moram vishe nista da kaze, al ocu :) Pesma razara. Ono sto je pre bio "Crystal Ball", to ce sad biti "Destroyer. A classic to be! "Man Of Shadows" je jos jedna a la Krux/prosli album, extra pesma, catchy lagani refren, prosto napravljen za live izvodjenje i participaciju publike, veoma tasty solaze i mlogo kul riff u sredini. More ludi su ako ovu ne izvode live. Though ak cemo iskreno skoro sve odavde bih voloeo da chujem live. "Clearsight" cenim da moze odneti award za headbang-kinga albuma, veoma dinamichna pesma, refren malo doduse smori posle par slushanja, chisto zbog predvidljivo sight-light-night rimovanja. Al kako je kraj pesme paljevinski..

Elem...all things must come to an end..ali zato je tu repeat dugme! : ) "Opal City" je zasebna pesma, no ona je taaako dobar intro za sledecu da mislim da su mogli da ih jednostavno spoje u jednu i tako dobijemo skoro-10-ominutni klasik. Ovako imamo intro+osmominutni klasik :) Krecem vec da se prolupavam.."Embracing The Styx" mi je uz Destroyera i uvodnu za sada slightly above others(recimo da sam se odluchio u toku pisanja). AAAAA. Kako je bre dobra pesma. Riffovi..melodije..onaj bas u sredini..god...they are haunting me!!! Who can surive this and live to tell? Is the window the only escape? Kako ce ovo da padne na originalu nisi ni svestan. Who said that?

 

Out of order kol'ko dobro. Nezakonito. Treba ih zabraniti ili poslati na turneju sa Slipknotom. Sramota majke mi.

 

 

PS. Bicu zadovoljan ako novi Trouble bude i upola dobar kao ovo.

 

PPS. Necu se vishe ovolko raspisivam Kogija mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...