Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Da copiram nešto dok ne ispadri ona tema. Nazzgule molim te nemoj se više pojavljivati na ovoj temi. Jednostavno ODJEBI!!!

 

Članovi banda su:

The Raven (Veljko) - gitara

Lestat (Mirko) - klavijature

Sinner (Ivan) - bubnjevi i

moja malenkost Veles (Tony) - vokal(i)

Muzika je spoj različitih žanrova i nema posebno uklopljavanje, ali bi najpribližnija "etiketa" bila neki old-school black metal, jezive atmosfere, sa gothic i doom elementima, ali i sa puno sirovosti. Naravno loša produkcija (uopšte je i nema ), zujeće gitare, ratnički bubnjevi (zakucavanja obavezna), grim/scream vokali (ponekad bolesni bonekad obični black metal, ima i šaputanja), epske klavijature (na tome ima još da se radi) i slično. Svi slušamo različite bandove: ja najviše old-school black, pagan black i sličnu sirovinu, Ivan pored ovog i melodic i sympho i naravno death metal (ja uglavnom gotivim brutal death i grindcore/gore pored blacka zbog ludačke svirke, mada on voli sve pravce sempower i progressiva koje niko i ne sluša u bandu), Veljko najviše doom, gothic, darkfolk, darkwawe, znači mračnija strana muzike, Mirko što thrash, što death i pomalo black. Ipak svi smo se složili da naša muzika bude najpribližnija (ali ne samo to) black metalu, a sirovost i mračna atmosfera da mu budu glavni epiteti. Ostalo sve zavis od nas, našeg talenta i naravno ideja (koje ćemo nadam se sprovesti u djelo ).

Uskoro će i 1. demo banda (naravno na MC-u naravno, sinoć smo snimali neke pjesme i zvuči zaista ludački, ali to je samo probni demo) kada ćete svi moći da se uvjerite u naše sposobnosti i da iskažete svoje mišljenje o bandu.

 

Sigurno neki samostalni nastup takođe ljeti (ništa još sigurno, ali treba podržati u svakom slučaju, bar vi iz CG). Izgleda da ima nade da nastupimo uskoro u Podgorici!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I shto kazete?Jeste li napravili jos neku pjesmu pored Antihristije? :twisted:

 

Sad radimo na novoj numeri, pravui holocaust numera, da čuješ samo rifove, uh blackerski baš, a bubnjevi čisto kucanje!!! Ima još puno toga da se doradi ali uskoro stiže i nova pjesma.

btw Sinoć smo Rakiću svirali Serbian Wood preko telefona i rekao je da je vrlo dobra obrada! :mrgreen:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velesu, prijatelju, ovo ti stvarno govorim iz najbolje namjere..

O kojoj ti produkciji pricas, jebote?

Da li ti znas sta je produkcija??

Posto vidim da si ovj tekst "copy pa paste" iz Barskih novina,jer si i tamo napisao istu glupost.....dosta o produkciji, ti sa njom nemas veze, kao ni niko iz grupe...culi ga, produkcija losa??!!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velesu, prijatelju, ovo ti stvarno govorim iz najbolje namjere..

O kojoj ti produkciji pricas, jebote?

Da li ti znas sta je produkcija??

Posto vidim da si ovj tekst "copy pa paste" iz Barskih novina,jer si i tamo napisao istu glupost.....dosta o produkciji, ti sa njom nemas veze, kao ni niko iz grupe...culi ga, produkcija losa??!!??

 

pa vidiš li pojmašu da opiše uopšte je i nema!!!!!! :x :x :x

kupi naočare pa mi onda pričaj. btw sjutra palimo za pg da se nađemo sa ovima nikšićanima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

All Destroyer, cemu ono brisanje teme orvi black metal bend u Crnoj Gori?? Pa ne bismo stvarno mogli svih 16 strana da se proseravamo o tome, kako smo napravili jednu pjesmu, i sinoc poceli spravljenjem druge!!!(ne racunam obrade)

 

 

I neka vam je obrisao tu glupu temu. I ovu treba da vam obrisu jer se ponasate kao neki desetogodisnji balavci.

 

Jaka stvar da dvojica clanova benda dodju i da se prepiru da li imaju ili nemaju produkciju.

Da li uopste znate sta svirate?

 

U pravu je bio maxbutcher kad je rekao: "Pa sad, to je vrlo malo za ono vreme jer tada nije bilo mnogo bendova a oni koji su imali albume morali su da budu ultra kvalitetni. A ne kao sada svaki majmun moze da izda album."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velesu, prijatelju, ovo ti stvarno govorim iz najbolje namjere..

O kojoj ti produkciji pricas, jebote?

Da li ti znas sta je produkcija??

Posto vidim da si ovj tekst "copy pa paste" iz Barskih novina,jer si i tamo napisao istu glupost.....dosta o produkciji, ti sa njom nemas veze, kao ni niko iz grupe...culi ga, produkcija losa??!!??

 

pa vidiš li pojmašu da opiše uopšte je i nema!!!!!! :x :x :x

kupi naočare pa mi onda pričaj. btw sjutra palimo za pg da se nađemo sa ovima nikšićanima!

 

Meni vi ljudi niste ni malo jasni????? :? :? :? :? :?

Ja stvarno ne razumijem koji je vas problem?

 

Ovamo vrijedjate jedni drugi i dobijete to da ste se medjusobno izblamirali i nista drugo - vi ste najvise profitirali od zakljucavanja topica i brisanja postova i sada vam je bolje ili da dobro razmislite sta pisete ili da vam zakljucajuj svaki slican topic!!!

 

Tony da znas u svakom slucaju izgovor nama "omiljenog profesora" - "da si cutao ostao bi filozof"

 

Vjerovatno cete sada poceti sa uvredama ali mozemo i tako da se igramo nije problem ali cete vi biti na gubitku nista manje nego ja ( cak i vise )

Share this post


Link to post
Share on other sites

All Destroyer, cemu ono brisanje teme orvi black metal bend u Crnoj Gori?? Pa ne bismo stvarno mogli svih 16 strana da se proseravamo o tome, kako smo napravili jednu pjesmu, i sinoc poceli spravljenjem druge!!!(ne racunam obrade)

 

 

I neka vam je obrisao tu glupu temu. I ovu treba da vam obrisu jer se ponasate kao neki desetogodisnji balavci.

 

Jaka stvar da dvojica clanova benda dodju i da se prepiru da li imaju ili nemaju produkciju.

Da li uopste znate sta svirate?

 

U pravu je bio maxbutcher kad je rekao: "Pa sad, to je vrlo malo za ono vreme jer tada nije bilo mnogo bendova a oni koji su imali albume morali su da budu ultra kvalitetni. A ne kao sada svaki majmun moze da izda album."

 

Tormentore daj svoju kucnu adresu pa cemo ti poslati snimak pa sam prosudi sta i kako sviramo!! Ja se slazem sa Ivanom da ne treba da se ogranicavamo nikakvim pravcima,svako doprinosi svoj uticaj i pokusavamo to da uklopimo i budemo originalni i svoji.Sa druge strane Toni je otrpilike rekao sta sviramo i koji pravci uticu na nas rad.

 

P.S. to je bila samo zajebancija tonija i ivana,nista ozbiljno...imaju ljudi pravo da se raspravljaju (tek da ih cujete uzivo...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam vidim da si nabio postove. Izgleda da ti je to jedino važno, kao i mnogima ovdje! :x :x :x

Kiss my ass!!!

Ja bi prestao vishe sa provokacijama da sam na tvom mestu!!!

-Da vam ne bi i ovo temu zatvorili i da neko ne bi...- vishe me nema ovde!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam vidim da si nabio postove. Izgleda da ti je to jedino važno, kao i mnogima ovdje! :x :x :x

Kiss my ass!!!

Ja bi prestao vishe sa provokacijama da sam na tvom mestu!!!

-Da vam ne bi i ovo temu zatvorili i da neko ne bi...- vishe me nema ovde!!!

 

Ja ne prestajem, rekao sam ti nešto u svom prvom postu na ovoj temi zato......... biggrin.gifa:

 

Inače juče je urađena 2. autorska pjesma banda - "Krik Bespomoćnih". Slijedi opis iste:

KEČINA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona od 16. strana je stvarno obilovala glupostima ali nisu trebali brisati sve nego samo gluposti ali nema veze..A sto se ove teme tice samo napred pa da vas vise cujemo i uzivo.Mogu vam srediti svirku u HN ako ste zainteresovani ali opremu morate donjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona od 16. strana je stvarno obilovala glupostima ali nisu trebali brisati sve nego samo gluposti ali nema veze..A sto se ove teme tice samo napred pa da vas vise cujemo i uzivo.Mogu vam srediti svirku u HN ako ste zainteresovani ali opremu morate donjeti

 

važi brate: znači mi donesemo gitare i bubnjeve, vi nabavite mikrofon i ozvučenje a mi sviramo. jel pošteno tako???? moji br. telefona su:

085 341 815

069 509 780

ajde vidi nam to za koju ndelju da nastupimo i reci ako još što treba. nazovi me pa ćemo se dogovoriti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...