Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Izvestaj sa koncerta u Baru 20.09.2003.

 

http://www.metalprovider.com/serbianmetal/...l/live-bar.html

 

Nije sramota reci da prije ovih par koncerata nije bilo skoro ni jednog u Baru, a vrlo malo u citavoj Crnoj Gori, sramota je samo sjedjeti u svojim kucama i slušati muziku. Metal ne predstavlja samo muziku, vec i nešto više, jer da bi podržali Metal, moramo se za njega i boriti! Mi smo prvu bitku dobili, a namjeravamo osvajati i ostale 'teritorije'. Do tada neka se vijori Metal zastava!!!

 

Bend Deucalion se zahvaljuje Aperion-u za objavljivanje recenzije ovog dogadjaja i citavoj ekipi Interfector na podrsci u nadi da cemo uskoro zasvirati zajedno.

 

Novi koncerti i desavanja tek slede....

 

Stay Tro0o0o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deucalion je sada petočlani band a dva nova člana su:

Boro Kalač - Markiz Latenak - ritam gitara

David Jovićević - Hess - bas

koji bi trebali da upotpune zvuk banda i doprinesu još većem kvalitetu naše svirke. nha sledećim koncertima vjerobvatno ćemo u ovoj postavi i nastupati. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deucalion je sada petočlani band a dva nova člana su:

Boro Kalač  - Markiz Latenak - ritam gitara

David Jovićević - Hess - bas

koji bi trebali da upotpune zvuk banda i doprinesu još većem kvalitetu naše svirke. nha sledećim koncertima vjerobvatno ćemo u ovoj postavi i nastupati. :wink:

 

Zaboravio sam da pomenem da imamo i klavijaturistu koji je od osnivanja benda sa nama a jos se nije setio da kupi klavijature.Kupio je martinke doduse smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

A sto se Stefana tice on nam je bio menadzer pa posto je mnogo srao dobio je otkaz smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice Veljka on je trenutno jedini koji daje pare za bubnjeve, bas, mikrofone i sve ostale instrumente da bi mogli da sviraju black a to je pravac koji on ne slusa biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Ćuti ti da ti ne3 bi dali ulogu ženskog vokala

 

Vazi - mogu da budem sopran smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Ja menadzer? Vi mene otpustili? Ovo prvi put cujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veles i Sinner su mi kidnapovali babu i drze je u kolibi na vrh sutormana i nece da je puste dok god ja sviram u Deucaion-u sto meni jako odgovara pa zbog toga i sviram.Inace ja slusam narodnjake i volim da igram kolce uz 'ladno pivo!! 8)

A sto se tice funkcije menadzera sad se pravi blesav koliko hoces ali stvari stoje da nisi bio dovoljno dorastao toj funkciji pa smo morali da ti damo optusnu listu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bio problem u meni vec sam se ja odrekao svoje funkcije cim sam cuo da imate ppjesmu Antihristija - to se kosi sa nekim mojim misljenjem tako da sam nakon toga samo trivijalno bio na toj funkciji dok me ti nisi kobajagi otpustio jer sam te zajebavao za izvesne dvije djevojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

U covjece od kad ja nijesam bio na yumetalu!izdesavalo se masu toga-kao da sam se sad rodio:isvadjali ste se,imamo i novih calnova...etc etc etc...

Ha "MIKICA"-HAIL BETHORE! Sta se radi u Mladenovcu?

Sad cu ja pocet malo intenzivnije da vas smaram na ovom forumu a narocito na ovoj temi :twisted::twisted:

SLAVA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo u republici mladenovac je sve u redu.E moram nesto da vam ispricam.Idem ja tako mracnim sumama mladenovca,kao odjednom ugledam dva vuka.Jedan poce da zavija a drugi poce da odvija.

Pozdrav

Bethor

 

E Bethore, buržuju jedan, kolko ti je došo račun na ono što si u Duklju zvao s mobilan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nijesam mogla da budem na svici,slusala sam samo snimak!Pozdrav za Ravena od Marije i sase-tragedyja[/i]

Nadam se da ce live prezentacija biti uskoro.Mada mislim da cemo imati samo jedan koncert.Posto ce nas najverovatnije posle prvog nastupa zabraniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...