Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

JEBI GA KAD ME NISTE PICKE JEDNE OBAVIJESTILI KAD JE PROBA! (kojih svojih pjesama?!)

U SVAKOM SLUCAJU TONY JA SAM REDOVNIJI OD TEBE,JEBI GA PJEVAC SI PA TE BOLI...

JE SAM PRVI ZA RAD,NECU DOLAZIT DOK SE NOVE PJESME NE POCNU PRAVITI,VELJKO JE NAPRAVIO PJESMU ALI VAMA NE VALJA E PA MENE VALJA.

OD SAD SVIRAM SAMO KONCERTE JER NECU VISE DA SVIRAM STARO I OBRADE!!! musik19.gifpivopije.gif

davide svi osimk tebe smo završili juče 50% pjesme, a do kraja nedelje ćemo čitavu, pa ti odi do Veljka da ti je pokaže.

Nova pjesma Deucaliona se zove "Elegija Slavije".

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte tekst da vidimo

Elegija Slavije

 

Skrhani zadah olujne noći

Od proteklog boja, klanice plašta

Obuhvati ljepotu zvjezdane moći

Dok hiljade ratnika o životu mašta

 

Izlazak Danice, oslika pejzaž

Mračnog ko’ smrt, a sudbine svete

Započe plač i krvava trka

Narod je svjedok zločeste kletve

 

Odlazi povorka, ostovtaštva sjeme

Da isprati tijela branioca zemlje

Na kult zadnjih, put do Nava

Najsvetija predaka slava!

 

Uzvikuju mladosti nit’ bolesne nit’ hrome:

“Odvedite me k gospodaru mome!”

 

Zapljusnuta hladnim talasima morskim

Opijena i ošamućena, na lomači zakačena

Kroz poslednja zavijanja vukova gorskih

Pade prva suza, osakaćena…

 

Nesvakidašnji portret ratničke ljepote

Pretvori se u gadan pepeo i prah

Put dima prati put dobrote

Od vječnog života najgrozniji strah!

 

Govori o pogrebnom običaju starih Slovena i "sasluženom-ratničkom" putu za Nav. Ko je upućeniji, razumjeće. Preporučujem djela Ibn Folsena za setaljnije proučavanje istog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@udaj: Ti si Zorane americki izdajnik, spijune jedan idi u ameriku sve ti jebem (i igraonicu isto)!

@deucalion: ti imas 222 posta ateisto... aj sad reci da je to slucajno!!!

@Iron-Master: mici taj avatar, masu si ruzan!!! (ruzniji si od Lemmy-ja)

 

U svakom slucaju "Sve cu ve izem, u dupe ve jebem!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

davide svi osimk tebe smo završili juče 50% pjesme, a do kraja nedelje ćemo čitavu, pa ti odi do Veljka da ti je pokaže.

Nova pjesma Deucaliona se zove "Elegija Slavije".

JEBACE VAM DAVID MATER SVIMA MALO,KAD NIKAD NECETE DA ME OBAVIJESTITE KAD JE SVIRKA!!!

MALO MI FALI PA DA NE SVIRAM VISE,MOZE SE I DESITI AKO NASTAVITE SA OVAKVIM PEDERSKIM PONASANJEM!

KOD VELJKA NECU JER KAD GOD DA NAZOVEM SPAVA,VASA STVAR STO ME NISTE ZVALI,PRAVE STE PEDERCINE(neki su vazda bili)!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Tako im kazi Davide (sram nas bilo!)

Inace, David ne moze nikog da pozove, on mora da ceka da svi njega zovemo. Stefane, ti brze bolje pobjeze od tih 666! Uh, volio bih da ugase koju temu da se vratis na tu interesantnu brojku. Jer, ko ce kome ako ne svoj svome (zar ne Stevo icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Tako im kazi Davide (sram nas bilo!)

Inace, David ne moze nikog da pozove, on mora da ceka da svi njega zovemo. Stefane, ti brze bolje pobjeze od tih 666! Uh, volio bih da ugase koju temu da se vratis na tu interesantnu brojku. Jer, ko ce kome ako ne svoj svome (zar ne Stevo icon_wink.gif )

MOLIM TE OBJASNI MI ODAKLE JA DA ZNAM KAD JE SVIRKA KAD VI VAZDA BIRATE TERMIN?! BOLI MENE KURAC BRATE I ZA DEUCALION I ZA BLACK METAL RADIJE BIH NESTO DRUGO SVIRAO AL JE BIGA JA SAM TU DA UBIJEM VRIJEME

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Tako im kazi Davide (sram nas bilo!)

Inace, David ne moze nikog da pozove, on mora da ceka da svi njega zovemo. Stefane, ti brze bolje pobjeze od tih 666! Uh, volio bih da ugase koju temu da se vratis na tu interesantnu brojku. Jer, ko ce kome ako ne svoj svome (zar ne Stevo icon_wink.gif )

Ako ugase ovu temu ja cu otic makar 100 postova u minus biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Nasta ja gubim vrijeme hahaha, i nije, nije svoj svome

 

DAvide zlometar ti je skocio na 95

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOLIM TE OBJASNI MI ODAKLE JA DA ZNAM KAD JE SVIRKA KAD VI VAZDA BIRATE TERMIN?! BOLI MENE KURAC BRATE I ZA DEUCALION I ZA BLACK METAL RADIJE BIH NESTO DRUGO SVIRAO AL JE BIGA JA SAM TU DA UBIJEM VRIJEME

To je sve zavera Katunjana protiv Bijelog Covjeka Davide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...