Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

@udaj: Ti si Zorane americki izdajnik, spijune jedan idi u ameriku sve ti jebem (i igraonicu isto)!

@deucalion: ti imas 222 posta ateisto... aj sad reci da je to slucajno!!!

@Iron-Master: mici taj avatar, masu si ruzan!!! (ruzniji si od Lemmy-ja)

 

U svakom slucaju "Sve cu ve izem, u dupe ve jebem!!!"

americhki izdajnik? tebi u sobi na zidu stoji zastava britanije (na pochasnom mjestu) a meni njegosheva slika. toliko o izdaji svojih korjena.

Edited by udaj slavni

Share this post


Link to post
Share on other sites

americhki izdajnik? tebi u sobi na zidu stoji zastava britanije (na pochasnom mjestu) a meni njegosheva slika. toliko o izdaji svojih korjena.

Kakve veze imaju britanci sa Amerikom

A neka ti to pozivanje na Njegosa, nemoj blatit to veliko ime Njegosa mudzahedinu jedan... ma ti si i mudzahedine izdao Amerikancu jedan idi da ratujes u Afganistan ili Irak za te tvoje "mirotvorce"

 

@tragedy: ne ne necemo icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doćiću samo da me nebi izbacili iz Deucaliona, inače od mene samo - totalni bojkot. ne bandova, već lokala.

A David može da se posere na svoj obraz ako uđe u taj lokal!!!!

A i vama bi bilo bolje da malo ufatite knjigu u šake nego što se klošarite, poslije nećemo moći da sviramo u avgust od vašeg učenja. wallbash.gifwallbash.gif

 

p.s. Veljko mi je našao prevoz, tako da ću moći da stignem kući i UČIM!!!!!!

HEMIJA IZNAD SVEGA! (ovo može biti dvosmisleno smoke_break.gif )

Edited by Veles

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sieg Heil bela braco,

 

 

posto vidim da je ovaj forum jako posecen resio sam da ovde uputim(jos 1 molbu..sa Velesom sa se dogovorio)molbu za intervju...Vi se dogovorite izmedju sebe koga cu da intervjuisem...Posto nisam imao prilike da slusam uzivo vas bend ne mogu preterano da raspolazem podacima...Trebalo mi je sat vremena da procitam sve ove postove i tek negde..negde sam nasao informacije koje ce mi biti potrebne pri sastavljanju pitanja za intervju...Mogli bi da napravimo intervju sa svim clanovila, ali(po ovim postovima)mislim da bi bilo neozbiljno...Posto sam upoznat sa Velesovim nacinom razmisljanja ja bih najradije radio intervju sa njima(bez uvrede za ostale clanove benda)...No, naravno..sve cemo to resiti kroz dogovor...Jedina stvar koju trazim je da, ukoliko ste u mogucnosti, napisete textove pesama koje ste napravili..pesme koje izvodite na koncertima..vase nastupe...Jos nesto, ako mislite da sam izostavio neke detalje, slobodno to recite...

 

Takodje, razgovarao bih i o politici(ne moze bez toga)...

 

Naravno, i o fanzinu...

Kad sam vec pomenuo fanzin...Voleo bih da mi Veles konacno jednom kaze ka dli mogu da porucim sve brojeve..Pare nisu problem...

 

 

Sto se tice "Mein Kampf"-a na disku...Za prijatelje uvek!!!!

 

 

Ziveo Nacional-socijalizam

Ziveo Black Metal

Ziveo undergroun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,

 

sve je ovo izvodljivo ukoliko me ovi judeo sinovi ne banuju..

da se primetiti da se WARN svakim danom povecava..

 

 

moj mail:[email protected]

[email protected]

 

 

tel:063/855 9876

037/736 504

018/536 752

 

Valjda semo uspeti da uspostavimo saradnju...i realizujemo zamiljeno

 

Heil Hitler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjesme koje uglavnom sviramo dolje napisane. Deucalion svira pagan/epic black metal, kojikombinujemo sa raznim stilovima, kako se nama sviđa i kako mislimo da treba, te na tom polju ostajemo originalni. Dolje napisane pjesme su ili u završnoj fazi ili ih već izvodimo na koncertima. Do sada je Deucalion imao mnogo svirki po Podgorici, Nikšiću i našem rodnom gradu Baru. Ali bili su tu koncerti i van CG, kao što je svirka u Trebinju. Više o njima neka kažu drugi članovi banda, da ne bude da sve ja pričam, a ti iz priložemog i prestojećih postova izvuči neku biografiju cjelokupnu i formiraj pitanja.

 

naše pjesme

Antihristija

Elegija Slavije

Oda Vječnom Snu

 

obrade

Nokturnal Mortum - Ancient Nation

Immortal - Where Dark And Light Don't Differ

Immortal - Blashyrk...Mighty Ravendark

Immortal - Withstand The Fall Of Time

Dimmu Borgir - Burn In Hell (Twisted Sisters cover)

The Stone - Morana

The Stone - Serbian Woods

May Result - Začaran

 

Što se tiče Demise-a, pošalji mi Moju Borbu na Cd-u, a za uzvrat ću ti poslati fanzin, samo mi već daj tu adresu, jer ako mi je ne daš, ja ti ga ne mogu nikako poslati! icon_mrgreen.gif

 

p.s. Uskoro će (poslije završetka škole) i turneja banda Deucalion, u ci8lju promovisanja banda i našeg prvog dema koji je u fazi rada. Turneja bi obuhvatala neke gradove bratskih nam zemalja: Srbije (Kruševac, Jagodina, Čačak i možda još neki gradovi), Republike Srpske (Banja Luka i Trebinje) i naravno koncerte u Crnoj Gori (najvjerovatnije Podgorica, Nikšić, Bar).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi Veles..beli brate...

 

gledacu da sto pre sacinim pitanja jer je svaki sekund dragocen

sto se postova tice to sam juce uradio..i moram ti priznati da nisam uspeo da izvucem neke informacije, ali cu se snaci vec nekako...

 

Sto se razmene tice..Ja se slazem

 

 

Veskovac Vladimir

Hajduk Stanka 22

18000 Nis

 

Ja tvoju adresu znam...Poslacu ti CD..ne brini

 

Sieg heil

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nesto Veles,

 

vezano je za turneju..nije mi jasno sta imate da svirate u KS...Pucajte bre na velike gradove..U Ks jednostavno nema sta da se trazi

 

 

bagra ostaje bagra

Ajde nam ti sredi za Trstenik brate. rado bi svirali sa Simargalom, ako ih znaš, bio bi nam više od pomoći. icon_da.gif

 

Beograd je sad rupa, niko neće da ode na koncerte malih bandova, svi skupljaju za Metallicu i Vader.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze imaju britanci sa Amerikom

A neka ti to pozivanje na Njegosa, nemoj blatit to veliko ime Njegosa mudzahedinu jedan... ma ti si i mudzahedine izdao Amerikancu jedan idi da ratujes u Afganistan ili Irak za te tvoje "mirotvorce"

 

@tragedy: ne ne necemo icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

pa jesam li americhki ili mudzahedinski izdajnik?? icon_uhoh.gif odluchi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sieg Heil bela braco,

 

 

posto vidim da je ovaj forum jako posecen resio sam da ovde uputim(jos 1 molbu..sa Velesom sa se dogovorio)molbu za intervju...Vi se dogovorite izmedju sebe koga cu da intervjuisem...Posto nisam imao prilike da slusam uzivo vas bend ne mogu preterano da raspolazem podacima...Trebalo mi je sat vremena da procitam sve ove postove i tek negde..negde sam nasao informacije koje ce mi biti potrebne pri sastavljanju pitanja za intervju...Mogli bi da napravimo intervju sa svim clanovila, ali(po ovim postovima)mislim da bi bilo neozbiljno...Posto sam upoznat sa Velesovim nacinom razmisljanja ja bih najradije radio intervju sa njima(bez uvrede za ostale clanove benda)...No, naravno..sve cemo to resiti kroz dogovor...Jedina stvar koju trazim je da, ukoliko ste u mogucnosti, napisete textove pesama koje ste napravili..pesme koje izvodite na koncertima..vase nastupe...Jos nesto, ako mislite da sam izostavio neke detalje, slobodno to recite...

 

Takodje, razgovarao bih i o politici(ne moze bez toga)...

 

Naravno, i o fanzinu...

Kad sam vec pomenuo fanzin...Voleo bih da mi Veles konacno jednom kaze ka dli mogu da porucim sve brojeve..Pare nisu problem...

 

 

Sto se tice "Mein Kampf"-a na disku...Za prijatelje uvek!!!!

 

 

Ziveo Nacional-socijalizam

Ziveo Black Metal

Ziveo undergroun

AKO MISLIS DA RAZGOVARAS O NACIONAL -SOCIALIZMU MOZES RAZGOVARATI SAMNOM JER TI OVI OSTALI SEM MENE I VELESA NAMAJU STA RECI(Crmnicani komunjare,cionisti laugh.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...