Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

E PA BRACO DEUCALION-ovci CESTITAM VAM I SEBI STO SMO ONAKO DOBRO SVIRALI SINOC!!! pivopije.gif VELJA JESI ZIV POSLE ONE VOTKE?

DODJITE KOD MENE DA POKUPITE ONE INSTRUMENTE DOK VAM ZICE NE POKIDAM!!!BAGRO ALKOHOLICARSKA!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jesam li americhki ili mudzahedinski izdajnik?? icon_uhoh.gif odluchi se

Ti si amerikanac, to ti ja govorim... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Deucalion, da nije bilo one disharmonije na kraju Burn In Hell kad je Milic ispao bilo bi sve perfektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veles,

 

ja sam vecinom u Nisu...veoma retko idem u Trstenik..Zasto da ne...To bi bio odlican predlog..Porazgovaracu sa momcima iz Simargala..Mislim da prostor nece biti problem jer je saradnja Simargala i predsednika opstine Trstenik fenomenalna..Mislim da bi se oni slozili..naravno, necu nista da obecavam, ali cu uciniti sve sto je u mojom moci...

 

Hess beli brate...

hvala sto si se javio..narqavno, raspravljacemo o NS(ali ne i o alkoholu..vidim da ti je to uzrecica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi Veles..beli brate...

 

gledacu da sto pre sacinim pitanja jer je svaki sekund dragocen

sto se postova tice to sam juce uradio..i moram ti priznati da nisam uspeo da izvucem neke informacije, ali cu se snaci vec nekako...

 

Sto se razmene tice..Ja se slazem

 

 

Veskovac Vladimir

Hajduk Stanka 22

18000 Nis

 

Ja tvoju adresu znam...Poslacu ti CD..ne brini

 

Sieg heil

Simargal ti si lud ako ces da citas ove postove posto nama ova tema sluzi za sexualno izivljavanje i (kao sto si nadam se predpostavio) ovde nista nije ozbiljno vec 38 stranice cistog debilizma. Sta god da ti je potrebno i sta god te interesuje u vezi benda posalji meni ili Velesu privatnu poruku sa pitanjima i mi cemo ti rado odgovoriti. Ako ti je potrebna biografija, slike sa koncerata ili bilo sta drugo samo trazi. Inace ce uskoro biti otvoren oficijalni sajt Deucaliona tako da ce sve informacije u vezi benda biti dostupne svima.

 

Slava

 

P.S. Ako imas nesto protiv pijanki i alkohola zali se nasem advokatu Stefanu - S icon_mrgreen.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

P.P.S.

 

Pa, svirajte mu preko telefona..Kad ste mogli Rakicu da svirate SW..Zasto ne i mom zemljaku..

 

Koncerti preko telefona su samo za posvecene i samo ce retki to da prihvate

Tek kada budes zao kao Rakic mozemo da pricamo. icon_da.gificon_da.gif

 

Do tada se mozete zadovoljiti Deucalion Hot-Lineom 24 sata na dan 069/685-855 (sifra: Tvoj Gavra) i 067/565-663 (sifra: Nevaljali Predsednik). 233.gif233.gif

Edited by ThyRaven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to znaš? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Tad smo bili mnogo mladi.......

Nego veles legendo,jel imate neke snimke vasheg benda? Da recenziram ako imate demo,a naravno cu da uradim i intervju biggrin.gif Sad ce zemljak da mi kazhe da je vec ugovorio intervju sa vama,ali dobro on nece da radi fanzin sa mnom,zbog toga shto neki iz krushevca rade sa mnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koju ste pesmu svirali Rakicu>?

Serbian Woods i to kranje neuvježbani, poslije možda mjesec-dva proba, ali tad smo bili mladi i mnogo underground, i bilo nas je samo trojica u bandu.

Ja bez mikrofona, ravenu faližica, bubjnjar nema opola dje3lova bubnja. iskreno nadasve.

nego sad smo krajnje profesionalni, ali mnogo manje iskreni..... mhihi.gif

 

Što se tiče dema, tek na ljketo, dolazi nam Bethor koji će nam pomoći da ga odradimo i snimomo na pravi UG način.

 

 

musik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oakle znam da ste im svirali SW na tel?

Pa, provucavao vas rad i eto...Dobro sam obavesten

 

Nisam znao da imate slike...Naravno da mi tako nesto treba...

 

Cekamo sajt

 

Baal,

i dalje ostajem pri svom stavu

 

Ne zelim da pravim fanzin

Zelim pravi NS casopis..sa BM i NSBM muZikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...