Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Dje ste more,sto se cini? Odmarao sam ovih dana od svega vezanog za DEUCALION i vidim 49 strana,bas fino!!! Posvetio sam se NS-u i slusanju MISFITS-a mog omiljenog benda.

Simargal jos ja nisam zavrsio intervju,jesam malo al su me prekinuli zbog mnogo popijenog piva icon_mrgreen.gif SIEG HAIL BRACO,BLOOD & HONOUR 14/88!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dje ste more,sto se cini? Odmarao sam ovih dana od svega vezanog za DEUCALION i vidim 49 strana,bas fino!!! Posvetio sam se NS-u i slusanju MISFITS-a mog omiljenog benda.

Simargal jos ja nisam zavrsio intervju,jesam malo al su me prekinuli zbog mnogo popijenog piva icon_mrgreen.gif SIEG HAIL BRACO,BLOOD & HONOUR 14/88!!!

Gde si Hess arijevski brate...Nema te 88 godina..Mora da si popio 88 tona piva...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno!!!

 

A sta je KEC?

 

Objasnite DRUGU Simargalu

 

Nema Velesa Strebera

Slusaj Darkthrone i ono sto ga razlikuje od ostalih bendova(ne BM bendova) je Kec. Naravno i losa produkcija, ali prvo kec icon_mrgreen.gif

 

Btw. prvi sam na 50oj jubilarnoj strani...

Edited by Mr_Deadic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To simargal oce da pokaze kao da zna i on ponesto icon_mrgreen.gif

Pa za tvoju informaciju Dediću nije mi to bila namjera ali mi je namjera da ti ovim skrenem pažnju da znaš kako dobro znam da lomim kosti violent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

 

sledeći put kad bude musik19.gif

bolje postani ph34r.gif

jer ćeš da budeš icon_mrtav.gif

 

mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I neka vam je obrisao tu glupu temu. I ovu treba da vam obrisu jer se ponasate kao neki desetogodisnji balavci.

 

Jaka stvar da dvojica clanova benda dodju i da se prepiru da li imaju ili nemaju produkciju.

Da li uopste znate sta svirate?

 

U pravu je bio maxbutcher kad je rekao: "Pa sad, to je vrlo malo za ono vreme jer tada nije bilo mnogo bendova a oni koji su imali albume morali su da budu ultra kvalitetni. A ne kao sada svaki majmun moze da izda album."

Sjecate li se ovoga????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za tvoju informaciju Dediću nije mi to bila namjera ali mi je namjera da ti ovim skrenem pažnju da znaš kako dobro znam da lomim kosti violent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

 

sledeći put kad bude musik19.gif

bolje postani ph34r.gif

jer ćeš da budeš icon_mrtav.gif

 

mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Ja ne znam ko je tebe dirao i zasto se javljas. Vidim da skupljas postove pa sa svakim ko te spomene pravis diskusiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...