Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

e izvinjavam se sto se mesam u diskusiju ali sada sam shvatio zasto je Veljko uopster bio u PG sinoc, on nije zbog muzike no sto je PEDOFIL ha ha ha

Pa dobro, fora za Veljak pedofila je odavno buđava, ali je istina. Najjači je projekat koji će raditi Saša i Veljko. Provala je bila da su u momentu dogovora za projekat obojica imali đevojke u 8 razred, pa je prijedlog za ime projekta bilo Pedofilija, kao parodija na Koprofiliju,... Ima tu da se priča. Uglavno prepričana priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sto je ovo..hmm..nije losa pedofilija..bila sam ja masu puta zrtva toga..icon_smile.gif)))..hihihi..eeee..znam za taj projekat..samo moram znati kada se radi..rece mi sasha u avgustu?..eh da..darko..rece mi jednom prilikom blagoje..da se vi niksicani ne upustate u veze sa dosta mladjim curicama..jer ste,jeli,tako vaspitani..patrijarhalno..icon_smile.gif)))..

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...sto je ovo..hmm..nije losa pedofilija..bila sam ja masu puta zrtva toga..icon_smile.gif)))..hihihi..eeee..znam za taj projekat..samo moram znati kada se radi..rece mi sasha u avgustu?..eh da..darko..rece mi jednom prilikom blagoje..da se vi niksicani ne upustate u veze sa dosta mladjim curicama..jer ste,jeli,tako vaspitani..patrijarhalno..icon_smile.gif)))..

Mislim Nado!! Neznaš za granicu između šale i zbilje. Nego eto.. Dozvoljeno ti je da se si sprdaš pa izvoli. Blagi priča svašta. Lako je poznati kad čojek laže. Dobro se zagledaj u njegova usta i ako se pomjeraju i pritom se čuju neki zvuci, to je to. Doduše, ja sam malo više izlayio sa starijima od sebe, a kad sam ja bio stari bilo je nepunu godinu ili nesto slicno. Uglavnom još nijesam iskusio pedofiliju, tako da nijesam upućen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim Nado!! Neznaš za granicu izmedu šale i zbilje. Nego eto.. Dozvoljeno ti je da se si sprdaš pa izvoli. Blagi prica svašta. Lako je poznati kad cojek laže. Dobro se zagledaj u njegova usta i ako se pomjeraju i pritom se cuju neki zvuci, to je to. Doduše, ja sam malo više izlayio sa starijima od sebe, a kad sam ja bio stari bilo je nepunu godinu ili nesto slicno. Uglavnom još nijesam iskusio pedofiliju, tako da nijesam upucen.

whatever

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm pa i nije bas....

Ako je musko 19 to je ok ionako su zenske napredne tako da su na istoj mentalnoj razini. icon_biggrin.gif

Feminiskinjo jedna. Ta prica veze s mozgom nema, jer neznaš kakvih sam ja ženskih stvorova upoznao, a kao su bile starije od mene i po nekoliko godina. Ma užas. Kad ste naprednije kako to onda da je 99% svjeckih filozofa muskog pola? Odgovor, SAD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feminiskinjo jedna. Ta prica veze s mozgom nema, jer neznaš kakvih sam ja ženskih stvorova upoznao, a kao su bile starije od mene i po nekoliko godina. Ma užas. Kad ste naprednije kako to onda da je 99% svjeckih filozofa muskog pola? Odgovor, SAD!

Zato sto su zene u tom periodu kada su filozovi bili u expanziji sjedele kuci i cuvale djecu (to su ih ucili od rodjenja i tada nisu znali za nista drugo), a i poznato je da zene do skoro nisu imale skoro nikakva prava, i u tom periodu rijetke zene su isle u skolu zato sto su smatrali da je zenama mjesto u kuci (mater im njihovu!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su zene u tom periodu kada su filozovi bili u expanziji sjedele kuci i cuvale djecu (to su ih ucili od rodjenja i tada nisu znali za nista drugo), a i poznato je da zene do skoro nisu imale skoro nikakva prava, i u tom periodu rijetke zene su isle u skolu zato sto su smatrali da je zenama mjesto u kuci (mater im njihovu!!!)

Priče o emancipaciji žena ne smiju biti na Deucalion temi niti nigdje u blizini iste. Te priče o novom načinu života i jednakosti polova pričajte na temi o ljepoti rabina i novom životu uz divizu: "Viva Coca-Cola!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su zene u tom periodu kada su filozovi bili u expanziji sjedele kuci i cuvale djecu (to su ih ucili od rodjenja i tada nisu znali za nista drugo), a i poznato je da zene do skoro nisu imale skoro nikakva prava, i u tom periodu rijetke zene su isle u skolu zato sto su smatrali da je zenama mjesto u kuci (mater im njihovu!!!)

Данас су жене рабноправне, чак имају више него мушкарци!!!!!

Треба бити, и одријети од батина. То се показало каоп једими лијек за жену. У сваком случају, зашто је данас кад је такво станје, све манје жена "филозофа"???? Није ми јасно? Мало то боље скувај па дођи да расправљамо о томе. До тада причаћемо о нечем другом, мање болном. icon_razz.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...