Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

alo oce li bit ove svirke u bar 20.???

Svirki nece biti do daljnjeg!!! Od Podgorice do Nk je karta 2 eura plus ulaz 1 euro tako da ste mogli za 6 eura da gledate jedan od najboljih koncerata ikada odrzanih sa najboljim ozvucenjem do sada.Mi mozemo iz Bara da idemo za Nk da vama sviramo a vi ne mozete da pomerite dupe iz Pg?

Dok je za Bar karta 3-4 eura plus ulaz minimum 2 eura i sad ja kao treba da organizujem u nadi da ce neko da dodje? Bruka i sramota!!!

 

Crna Gora nece u skorije vreme gledati metal koncerte sto se mene tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

e tek se sad prikljuchih ovom forumu (shto je bila ogromna greshka [shalim se])

 

e vala na ove 60 +3 stranice poshteno se ispisaste o himnama ,zastavama...samo josh o razlichitim tipovima mashina za pranje vesha da pochnete..nego elem ,elem...Deucalion...masu dobar bend,masu dobri momci i povrh svega dobri muzicari...jedino shto vam zamjeram jeste shto ste trazili zamjenu za onako vrhunskog vokala,Tonyja (nadam se da ti nisam pretjerano nahranila sujetu icon_wink.gif ) .... a sad shto se svirki tiche...sigurno ne ochekujesh da 1000 ljudi dodje na svirku...jbg vishe vole minice,shtikle i lane moje...mislim da im je to najveca kazna... a doshlo bi se na svirke bez pogovora..nego stavili roditelji povodac na killerice..pa...a i ne zivimo svi na hamburgerima biggrin.gif ....

 

Be morbid,stay morbid,die morbid...

Black forever...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,svi masu serete.cuo sam da je text od ANTIHRISTIJE prevedena ANTIKRIST sa STORMBLAST.inace,PJESMA JE APSOLUTNO SAVRSENSTVO,klavijature su odlicne.ona ruskinja je FANTASTICNA!!!!ELEGIJU SLAVI nisam slusa,ali red je da napisete nesto pagansko ako se vec tako predstavljate.sve u svemu,najjaci ste bend u crnu goru.

P.S.ne serite.kad se ja cimam iz budve u neke vukojebine da bih gleda vas i one niksicke kretene(Blagoje nearijevac i sl. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ),mene nemate sto prozboriti.

 

WITHED TEARS ROADCREW!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mishke drago mi je da si ti u poziciji da sumnjash u moju crnu dushu...s obzirom da si se lani u Korn ili System kleo (zaista ne znam koje je bilo u pitanju) a mislim mozemo mi ovako do vjechnosti da se bockamo...ti da me ubijedish da sam pozer (hahahahahahha apsurd), ja tebe da nisam,mozemo i bendove pochet da nabrajamo nije frka...ali izgledacemo ka 2 klinca koja iza zgrade mjere kome je veci...

 

ali ako si vec zapeo postoje private messages, da ne raspravljamo o tome na topicu posvecenom Nashem Izvrsnom Black Metal Bendu...jes da se ni oni nisu striktno pridrzavali teme...nego hajde...ili da otvorimo Topic "Da li je Minjina dusha dovoljno crna" (apsurdno) a poshto si izgleda i moje poznavanje Engleskog jezika doveo u pitanje "Can Minja speak English fluently?" pffff

 

uostalom mogu da ti poshaljem sertifikat mog poznavanja ovog izvrsnog jezika...mwahhahahaha

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAVA VELES!!!ja ne znam nista o tome.ali,GORGOROTH se ne propusta.samo da ne bude ispaljenje ka na hellhamer prosle god.

P.S.za zainteresovane crne duse:miske se jos uvijek kune u korn,a sa obzirom da me te doticne duse nisu poznavale prosle godine,ok.ali ovo nije forum o tome...ovdje smo da podrzimo nadolazecu hordu dukljanskog zla.

i usput,da zavrsimo diskusije koje su apsolutno nevezane za DEUCALION:voljeti black metal ne znaci znati da nabrojis sto vise grupa.

toni,chojece,ne moze se govoriti da ste vi i braca iz WT poceli metal u Duklji.jer,par ljudi ce se sjetiti CARPE DIEMA,prije 2-3 godine,i nastupa na PG gitarijadi,kad su picili roots i territory.ako se ne sjecate,evo jedne izjave:

"djeco,slusajte dobru muziku,ne slusajte roditelje".prenosio je urban.

bez uvrjede,samo sam objektivan.

a sto se tice ZAIMUSA,mogu reci samo da je vokal ODLICAN,ali cimanje samo jedne zice(nema rifova) i ubacivanje "mother north" u sred neke druge pjesme je lose.ali,svi znamo u kakvom stanju su svi bili( pivopije.gif ).i ubacivanje doticnog lika(ex-CARPE DIEM)na bubnjeve(na "Transylvanian hunger"),koji je bio jos vise pivopije.gif ,nije trip.ali,ZAIMUS su na nastupu na PG gitarijadi pokazali da su marljivo vjezbali i radili,tako da se moze ocekivati blistava buducnost ovoga benda(naravno,u UG krugovima).

ne odgovori mi,da li su spekulacije o textu ANTIHRISTIJE i bliskom konekcijom sa BORGIROM tacne.JBG,ne znam norveski.

 

SLAVA DUKLJANSKOM ZLU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...