Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Ma, nemaju oni sajt, to je komercijalno za njih icon_smile.gif UG nekro kvlt elita samo nabija stranice na ovom forumu, i to je. A uz to, koliko ih se vec osisalo, pitam ja?

 

Ali kao ekipa i te kako imaju duha, stoga - total respect! pivopije.gif

Ma to je sve banda jedna neradnicka........... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nemaju oni sajt, to je komercijalno za njih icon_smile.gif UG nekro kvlt elita samo nabija stranice na ovom forumu, i to je. A uz to, koliko ih se vec osisalo, pitam ja?

 

Ali kao ekipa i te kako imaju duha, stoga - total respect! pivopije.gif

pazi ti njega!!! a dje je tebi kosa nesrecnice!!!!!!!!

 

NEMA VISE DUGE KOSE SAD SVI CRNU MASKU NOSE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste bagro, nema vas citavih mesec dana?Raven mi je pominjao da imate neki koncert?PA HOCE LI MI VISE NEKO RECI GDE JE TAJ JEBENI KONCERT I KAD....?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wallbash.gif

Meni Tony reche da ce koncert biti krajem januara/pocetkom februara, kad Boro ponovo dodje iz BG...

 

E sad, ne znam hoce li biti koncert u PG ili u Baru.

Oni su htjeli to da naprave u PG, a s obzirom da se Marfi (izgleda) ipak ne rushi, ocigledno ce tako i biti icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa rekao bih da ti se chini. "hulitelji imena Hristova" su danas Judejci a Palestinci (kojih ima i dosta Pravoslavnih) su jedini koji im se konkretno suprostavljaju(ne sjedeci kuci i prdnjaveci okolo kako "jevreji" vladaju svijetom...). pored toga i muslimani poshtuju Isusua i nazivaju ga prorokom... ta predrasuda da muslimani mrze hrishcane (i obrnuto) ima korjen u judejskoj mozgoispirajucoj propagandnoj mashineriji. ako shiptari zapale crkvu na kosovu ili turci nece da udju EU zato shto je EU "hrishcanska" ( wallbash.gif ) to ne znachi da Muslimani ne podnose Hrishcane jer su i turci i shiptari odrodi od Islama.

 

offtopic.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa rekao bih da ti se chini. "hulitelji imena Hristova" su danas Judejci a Palestinci (kojih ima i dosta Pravoslavnih) su jedini koji im se konkretno suprostavljaju(ne sjedeci kuci i prdnjaveci okolo kako "jevreji" vladaju svijetom...). pored toga i muslimani poshtuju Isusua i nazivaju ga prorokom... ta predrasuda da muslimani mrze hrishcane (i obrnuto) ima korjen u judejskoj mozgoispirajucoj propagandnoj mashineriji. ako shiptari zapale crkvu na kosovu ili turci nece da udju EU zato shto je EU "hrishcanska" ( wallbash.gif ) to ne znachi da Muslimani ne podnose Hrishcane jer su i turci i shiptari odrodi od Islama.

 

offtopic.gif

Pa jesi ti musliman ili hriscansko vnogo? Kako ti se to skazuje na BM koji slusas? icon_mrgreen.gificon_wink.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAVA TROLLECH!!!

SLAVA TROLLECH!!!

SLAVA TROLLECH!!!

SLAVA TROLLECH!!!

oce li bit te svirke?

meni rekoshe 15, a to je utorak.sranje.ali cu ipak doci.

 

UMRO ARAFAT!

SRECNA VI OVA MATERNJA NOVA GODINA!POGOTOVU MALISORSKIM ALBANCIMA KOJI SEBE UVELIKO NAZIVAJU CRNOGORCIMA!

od sad sam mujadin.ako ima josh koji albanac,da je blacker,pozvan je za gitaru u ALBANSKOM NS_BENDU

smrt srpskim crnogorcima!slava velikojh albaniji.

i za kraj,poslije mozaikua,lajmet i MERIPAVSHI(ili tako vec neshto ) do sljedeceg vidjenja,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...