Jump to content

Suicide Commando


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okey.. tema je pronasla svoje mesto.... e sad.. sto se tice SC-a... ja imam samo jedan njihov album "Mindstrip" koji je.. hmm... ne znam sta reci do.. nikad bolji... veoma su mi neobicni... biggrin.gifa: sva ona elektronika uskladjena sa glasom koji je u pojedinim trenucima zvuci kao growl (da kazemo) EXCELLENT!!!... so.. nameravam nabaviti jos toga od njih biggrin.gifa: :wink:

e sad.. sto se tice pesme Raise Your God... pa hmm... neee.... ta je sta vise smaracka... Hellraiser, Run, love breeds suicide su moje fav

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]... ali nazalost vidim da je to uradjeno na pogresnom forumu' date=' posto oni nisu metal. Prebacujem...[/quote']

 

Hvala, tamo sam i mislio prvo da je stavim mada opet ne bih znao u sta da ih svrstam, electro?! Don't think so... mada... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam samo jedan njihov album "Mindstrip"

I ja biggrin.gifa:

Inace,ok su mada ima i boljih manje poznatih sastava koji imaju slican zvuk.

Hellraiser-jel cuo neko u VNV Nation miksu? :? Mnogo mi se vise svidja ta verzija.Brza je i totalno podigne adrenalin biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Malo prelistavah teme, pa ko reko Komandos Samoubica je previse dobar bend da bi cameo na drugoj strani biggrin.gif

 

Nego... VNV Nation radio obradu Hellraiser-a??? 8O Wow to moram da nabavim. Hellraiser rules! :mrgreen:

 

A totalno verujem da je u pitanju bolji "klubski" zvuk od originala jer SC vise cilja na neki ambijetalni zvuk. Mada opet, totalno mi nije smetalo kada su u KST-u pustili Hellraiser. Dovoljno ironicno, bilo je to petkom... i to u onom kancerogenom metal hodniku pre nego sto su otvorili bastu... a odma posle toga je isao Witch Hunt od KMFDM. Bas je bio totalan zbun. Pogotovu sto je to jedan jedini put da sam cuo KMFDM u KST-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...hehe, ne zna cak ni 'pity' da napise kako valja... tongue.gif

 

Ah, da, Suicide Commando - ima ukupno dve stvari koje mi se svidjaju i to Love Breeds Suicide i naravno Hellraiser, ali NE u VNV nation remiksu... mada je to sto se meni svidja verovatno isto neki remiks wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje imam 'Mindstrip' samo... Rekao bih da nisu loshi, ali ima jedan gadan problem... Ja, iako imam album, nikada nisam uspeo da ga preslusham CELOG odjednom... Jednostavno, zaboli me glava i nije mi do slushanja, narochito ako je glasno pushteno...

 

Chuo sam i remix Hellr. i vishe mi se svidja original...

 

Svejedno, dao bi im shansu i chuo bih josh stvari od njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Hell Raiser je neverovatno dobra pesma, ali nažalost imam samo VNV nation mix te pesme ( nažalost laugh.gif ). Nigde na netu ne mogu da nađem originalnu verziju.

Inače, Suicide Commando je odličan, ukoliko niste čuli pesmu Desire ( :wumpscut: mix ) bolje nađite i poslušajte. Uživaćete, verujte mi wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...