Jump to content

Suicide Commando


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobri su. Hellraiser je dobra pesmica. Oni i Astral projection su jedino što volim od te muzike kako li se već zove.

 

Kakve veze Astral Projection ima sa Suicide Commandom? Pa nije sva elektronika ista...Ma dobro, od Astrala je super Mahadeva biggrin.gif A gotivna je pesma od RA - Astral Flight i Initiation mmmm biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Upravo slusam Reconstruction album (konacno sam nasao nesto sto nije Mind Strip! icon_smile.gif )

 

Majko mila kako je ovo do jaja. Opsednut sam ph34r.gif

Apsolutni favorit: The Mirror (Re-MASTERed). Takav frontalni napad na nervni sistem mogu porediti jedino sa Koslow od :wumpscut:-a. Sto kolega Eror rece, ako postoji osoba kojoj se ta pesma iz prve svidi, u pitanju je jedan straaaasno poremecen um icon_smile.gif

 

Plus! Ceo album je ripovan u 320K/sec icon_mrgreen.gif Na momente pocinjem da sumnjam da bi se na malcice losijim zvucnicima cuo samo neki neidentifikovani sum da je kojim slucajem ripovano u nesto slabijem kvalitetu icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo slusam Reconstruction album (konacno sam nasao nesto sto nije Mind Strip! icon_smile.gif )

 

Majko mila kako je ovo do jaja. Opsednut sam ph34r.gif

Apsolutni favorit: The Mirror (Re-MASTERed). Takav frontalni napad na nervni sistem mogu porediti jedino sa Koslow od :wumpscut:-a. Sto kolega Eror rece, ako postoji osoba kojoj se ta pesma iz prve svidi, u pitanju je jedan straaaasno poremecen um icon_smile.gif

 

Plus! Ceo album je ripovan u 320K/sec icon_mrgreen.gif Na momente pocinjem da sumnjam da bi se na malcice losijim zvucnicima cuo samo neki neidentifikovani sum da je kojim slucajem ripovano u nesto slabijem kvalitetu icon_smile.gificon_smile.gif

A da recimo uzmes od Brane ostatak post oona ima sve icon_da.gif

 

BTW, izasao je novi album koji nije uopste los i koji me na momente podseca na VIVIsect fazu, sem osme pesme koja mi se uopste ne dopada no.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
slusao sam i ja Midstrip...ono kao, nije lose, malo tesko za moj ukus doduse, ali nije lose stvarno!!

Ne znam zasto, ali svi (ukljucujuci i mene) uvek prvo cuju Mindstrip. Dobar album, ali raniji radovi su im mnoooogo bolji. Konkretno Reconstruction koji ne mogu da prestanem da slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais
Ne znam zasto, ali svi (ukljucujuci i mene) uvek prvo cuju Mindstrip. Dobar album, ali raniji radovi su im mnoooogo bolji. Konkretno Reconstruction koji ne mogu da prestanem da slusam.

Meni su prvo pustili da chujem "Delusion"

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto, u stvari, nisam imao Mindstrip kod sebe u tom trenutku icon_smile.gif

 

No, imam sada neku kolicinu njihovih albuma, ukljucujuci i Mindstrip. Mogu ti i to narezati uz :wumpscut: i ostatak, ako oces.

A ja sam imao da ironija buide vecja...

 

Inache narez'o si mi dva diska od SC al' nema Mindstripa koji sam skoro sklonio sa harda mislecji da ga imam na disku...

 

Inache sshta je onaj Hellfire Mix od 79 min. ? Nikako dda ga preslusham... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...