Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

Prvo kukaju za pokradenim gitarama i posle ih lome. :haha:

 

 

 

Možda su zato i kukali, što lopovi htedoše da im pokvare paljevinski i zatucani rock'n'roll momenat. :haha:

Sodomizer je verovatno jedva čekao da dođe zadnja svirka na turneji da bi mogao učiniti ono što je učinio. Još je i bas morao pasti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taj album je fenomenalan. Prvo su se izdvojie pesme poput Sleeper, Evidence, pa onda neke druge i na kraju su mi sve pesme apsolutno savrsenstvo. Album ima sjajnu atmosferu koju drzi na istom nivou od pocetka do kraja. I jeste, ima malo proga tu.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusaj Viva Emptiness, najbolji album.

 

 

Nemoj navoditi coveka na Vivubiggrin.gifnemoj ni na jedan zapravo,neka slusa nekoliko komada izmesano(ako ima volju naravno)...svejedno je od kojeg ce albuma krenuti kad je u pitanju Katatoniaicon_da.gif postoje razlike u zvuku,ali nijedan ga nece razocarati definitivno.

Edited by SweetNurse

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti, dakle, ne volis Vivu? icon_smile.gif

 

Onda najbolje neka nabavi sve i krene redom. Tako je najbolje upoznati bilo koji bend.

 

Pa to...samo raznovrsno.Da se ne zakuca za Vivu,i onda se razocara u ostale albume samo zato jer nisu slicni njemu.A steta bi bilabiggrin.gif

Volim ja Vivuicon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Viva slabiji album i od Last Fair Deal-a i od The Great Cold-a, malo mi je bolja od Night is the New Day, ali meni je Katatonia jedan od omiljenih bendova, tako da mi je svaki njihov album vise nego odlican. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god slusam Vivu u glavi mi slike nekog urbanog grada, ulicne bande, mostovi, prljave ulice i slicno... bas nekako cudan album.

album ima specifičnu atmosferu

 

bez obzira što se bendu ne sviđa produkcija na tom albumu, za mene viva ne bi bila viva da nema taj sriov zvuk.. pogotovu onaj doboš 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god slusam Vivu u glavi mi slike nekog urbanog grada, ulicne bande, mostovi, prljave ulice i slicno... bas nekako cudan album.

Meni je tako sa dobrim delom novije diskografije, pogotovo zato što na svakom albumu ima poneki stih koji spominje ulična svetla, grad... Ugodna stmosfera u svakom slučaju, legne savršeno kada slušam dok duže putujem autobusom i gledam kroz prozor. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...