Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

nasao sam fotke kad smo kent, out of cuprija i ja isli na cert u pestu u aprilu 2003.

 

out of cuprija je uspeo da izgubi pasos cim smo stigli :haha: ali smo uspeli da ga nadjemo u istom busu sutradan pre nego sto je bus krenuo nazad za beograd, jer smo doputovali noc ranije. kad smo se cekirali u hostelu prve veceri jos uvek se secam face sludjenog madjara koji je pokusavao da procita petar mihajlovic na cirilici iz licne karte i upise u registar

 

cekajuci da otvore vrata ispred kluba out of cuprija je prepoznao les smitha koga je upoznao dve godine ranije na sigetu sa anathemom, skontali se tu sa njim, ispostavilo se da je bio katatoniji tur menadzer na toj turneji... odveo nas u bekstejdz posle certa pa smo blejali sa ekipom

 

cert manje vise, mi odusevljeni naravno zbog hajpa oko vive ali secam se da su predgrupe bile ocajne (jedna je cak svirala anathemu deep prilicno lose, les je prijavio da im je jos na tonskoj rekao, e, mogu ja da vam odsviram tu klavijaturu ako hocete, ja sam je snimao na albumu... ovi ga odjebali :haha: )

 

prostor je bio kao neki osiromaseni mali klub skca ali odsvirali su okej i prijem je bio bas super

 

ea1icz.jpg

 

wm1oo9.jpg

 

otisak starke na setlisti je fredov ja mislim... bio je i murder na bis ali ga nema na spisku

 

2qu0lyb.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavrno, nisam znala...

Moram da priznam da sam imala "mika" momenata ali mislila sam da tripujem :haha:

 

 

2nv9pb4.jpg

 

2lmqkbs.jpg

 

 

pise co-produced mada realno je da su smisljali/snimali zajedno, cuje se u nekim dvoglasima/troglasima da ima i mike

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...