Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

Sinoc u kst-u su pustili "Ghost of the sun" 8O biggrin.gifa: I naravno ja sam poludeo, gubio se i tako smile.gif :oops:

 

naravno da su pustili Ghost of the Sun. zna Stevie sta valja. 8)

 

Bedak je shto pushta samo tu stvar , mislim da bi malo vishe dooma na Gothic nightu vrlo dobro doshlo (posebno shto se pushtaju stvari koje nemaju apsolutno nikakve veze s gotikom).Primetila sam da Stiv nikako ne voli Bride , pustio je samo jednom njihovu celu pesmu (Cry of mankind) i to posle njihove svirke na Szigetu smile.gif

nego , mislim da Katatonia svira oko 10.juna negde u Madjarskoj ,to bi vredelo posetiti ,cenim :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi moji, to se ne sme propustiti...katatonia je grom uzivo, a madjari su neocekivano napravili najbolju atmosferu koju sam ikada video u pesti na metal koncertu, uz in flames 2000.! cudi me da dolaze, jer su promovisali vivu tamo, a nista novo skorije sigurno nece izdati (neracunajuci DVD krajem godine)...

 

azzo, od koga si cuo, kad smo bili improzigw, out of time i ja samo smile.gifsmile.gif

sramota, drugari... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

voli covek da menja nickove, sta ces smile.gif

stoji da je bio jedan od najjacih koncerata ever...sudeci po ljudima koji su bili, tako ce biti i na opethu (jer je publika pevala pesme sa damnationa pred koncert iako nije bio jos izdat)...svako ko je bio na kati, bice i na opethu, nema sumnje, a to je dovoljno za vrh koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katatonia 11.aprila 2003. je bio najbolji koncert ever. Da ne pominjem kako je bilo posle u bekstejdzu sa clanovima benda (usli na par minuta, a ostali ceo sat!)...... Bili smo jedini Srbi tamo, i mogu sa ponosom da kazem da sam prvi kupio kartu biggrin.gif

Nove stvari zvuce bruka uzivo, posebno Sleeper, a od starih secam se (kao juce da je bilo) da su Teargas, Tonight's Music i ona-sa-najboljim-rifom-na-svetu For My Demons bacile publiku u delirijum..... I znaju Madjari textove, da ne poverujes kako pevaju..... Svirali su i Murder na bis, sa sve Jonasovim growlom...ma unbelievable. (moram da pronadjem negde playlistu - sa sve Fredovim 'all*star' otiskom biggrin.gifa: )

 

Cisto sumnjam da sviraju ponovo u Pesti pre novog albuma, Kentisha sta ti kazes?

Isao bih odma' da ih gledam da mogu, ali tu su i Opeth i the Gathering.....

 

btw, o nekim utiscima sa svirdze mozete procitati u Butch.Vibe-u#4 koji je napisao glavom i braddom Out of Time(koji se ovde redje pojavljuje od Kentishe i moje malenk.).......(ej K. jel dobijam jos neki mp3 za ovu besplatnu reklamu?? :wink: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

proveli bi smo se mi u backstage-u da ja nisam sredio stvar, my ass...

sreca moja shto pamtim i poznajem prave ljude 8) ...

tj. Les-s Smith-a, njihovog tour menadzera, koji by the way svira i u Anathema-i i u Ship of Fools-u, a radio je sa Cradle-om, My Dying Bride-om, Antimatter-om...

njemu odaj priznanje u stvari... ja takvu drugarchinu nijesam vidjo...

sledeci put ako ocete u backstage duzni ste mi gajbicu najskupljeg madjarskog piva... there, I said it...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam shta sam ja istripovala da sviraju u Madjarskoj (u stvari tu informaciju sam chula mrtva pijana na jednoj zurci pa i nije previshe chudno smile.gif )uglavnom,na njihovom oficijalnom sajtu ne pishe nishta o tome , shto se tiche komshiluka ,svirace u Grchkoj ovog leta na Open Air-u......sada sviraju po Skandinaviji,bash osamnestog imaju svirku u Stokholmu i ja se ovde po hijaditi put pitam zashto bogovi nisu dozvolili da se rodim u Shvedskoj ili Norveshkoj :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam samo Viva Emptiness.na prvo slusanje su me oduvali.Prve tri pjesme su perfektne(za nijansu mi je bolja Sleepers).Ostatak je odlican ali prve tri...Cijeli album ima neku neponovljivu atmosferu.Prelazi su perfektni.Obavezno moram nabaviti i prethodne albume.mada ne vjerujem da moze bolje od ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...