Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

pise na njihovom sajtu, i na sajtu NegativeArt-a, oni organizuju i MetalMania-u

(www.negativeart.hu)

predgrupa: Gire (www.scythe.hu/gire -za mjuzu, da znate kakvi su)

svirace u JATE-u (studentski klub)

karte u ogranicenom broju

u vezi karata mislim da mozete naci, ili bolje receno pitati za informacije (rezervisanje i sl., mada licno nisam ih jos pitao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, anders je na forumu izjavio kako je prilicno razocaran novim paradajzovim albumom i to su iskoristili neki skotovi i poslali link na PL forum i tamo svi raspalili vatru tipa "ma ta katatonia je sranje", "blakkheim je ljakse" i tome slicno.

blakky se prilicno potresao celom situacijom..

jbt, forumi mogu biti uzasna stvar sometimes..

prvo ono sa dannyjem pre neki dan, sada ovo.. sta je sledece, mike ce da obrije brkove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, anders je na forumu izjavio kako je prilicno razocaran novim paradajzovim albumom i to su iskoristili neki skotovi i poslali link na PL forum i tamo svi raspalili vatru tipa "ma ta katatonia je sranje", "blakkheim je ljakse" i tome slicno.

blakky se prilicno potresao celom situacijom..

jbt, forumi mogu biti uzasna stvar sometimes..

prvo ono sa dannyjem pre neki dan, sada ovo.. sta je sledece, mike ce da obrije brkove?

Dešava se svašta... Sigurno si primetio da je na Anatheminom recimo bila neka tema o superiornosti Amera, a onda je neki lik ostavio taj link na S.O.D. forumu i naveo kako se tamo skupljaju amerofobi... Mislim, verujem da je nezgodnije imati frku sa Billy Milanom nego sa Paradajizima icon_uhoh.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam fora sa paradajzima je respect i taj fazon posto je blakky uvek pricao da kata nikad ne bi ni postojala da nije bilo pl.

 

da vidis tek kako je isti taj billy millano odgovorio nekom liku sto ga isprozivao da oce da ga bije.. proveri obavezno

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif

E, ono je vrh! icon_smile.gif

 

npr. :

 

You fucking clown...

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

You could bring an UZI, A sword, hell you can bring EVERYONE you know

It won't do any good....All losers like you are good for is running your mouth on the net..I'm guessing you receive one to many beatings a day at school, and this is how you make up for it, acting like a jackass on the web...

 

icon_smile.gif

 

Billy je lud. Mislim, čuo sam za ono kad je radio negde stagediving ( icon_smile.gif ), a neki lik je valjda hteo da mu skine kačket ili tako nešto, i ovaj ga je dohvatio u šuci i krenuo da ga pegla... i ubio boga u čoveku na kraju, i sve je to uredno snimljeno kamerom. Moram nabaviti taj cert, majke mi! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...