Jump to content

Agonize


Cosmic Sailor

Recommended Posts

Eto prodje to sutra i dodje prekosutra (kako ovo samo filozofski zvuci xexex...).

 

Ocekujemo detalje oko svirke.

Ok evo detalja!

 

Koncert ce biti u Klub Prostor ( Rupa)!!

odrza ce se u petak sledeci 08.04

ulaz od 20h!

cena ulaznice ce biti 3KM!

moce se kupiti Walk Rec izdanja!

Svirace: AGONIZE i sada ko jos to je ostalo pitanje do prekosutra ( Ili Beogradski Herecital Guilt ili Banjalucki Monument))!

u svako slucaju jos cemo javiti!

Plakate ce biti do Subote!!

 

e sada da vas vidimo , tog petka ima jedan Party i ovaj mi kaze da nece biti raje zbog party-a , pa ja samo mogu reci da , ako ovaj koncert prodje posjece dovodim vec nakon 2 sedmice i Silent Kingdom, i onda ako bude interesovanja i Toxicdeath , i Interfector pa jos mnogo mnogo dobrih bendova , a i The Stone i May Result!!!!!

 

pa znaci Dobojlije ako se pokazete dobro i bude dobra posjeta onda eto svirki sigurno!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To!

 

Koja konkretno izdanja ce se izdanja moc od Walk Rec kupit!?

Bolje da uz AgonizE bude Herecital Guilt , mada nije los i Monument iako sam sluso svega 5-6 pjesama od njih.

 

E to za party jest problem posto ce valjda u Dzungli gostovat neki jak iz UK DJ, pa ce raja koja stalno dolazi u Rupu mozda otic u u Dz..Ali tamo ce vjerovatno bit cjena ulaznice oko 15km , tako da se nadam da ce svirka ,iako je ultra extreman zvuk upitanju, biti posjecena.I da ce u jebeni Do. konacno doc bendovi kao sto su Silent Kingdom(joj kad bi oni svirali 08.04. sa Agonizeom ;-), ili Interfector),Toxicdeath,Interfector ,The Stone , May Result.

 

Poz Walk i svaka ti chast za hrabrost da organizujes takvu vrstu svirke u jebenom Doboju.

 

Ja cu se trudit da sto vise promovisem svirku, i da sto vise nagovorim ljudi da dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Walk Izdanja ces moci kupiti Agonize i Silent Kingdom, i josh neka domaca i strana izdanja!

 

Poz

Ok evo vise informacija!!!!

 

Promocija Prvog izdanja WR, i prvi koncert u Doboju ( ne i zadnji)!!

 

Heretical guilt - brutal death metal | Srbija

Agonize - melodic heavy death metal | Bosna

8. April 2005, Doboj, klub "Rupa" (preko puta Gimnazije)

Ulaz 3KM

 

ulaz je od 20h ( svirka ce poceti malo kasnije) , a bice Metal Slusaona ( pustace se metal muzika)!!!

 

na koncertu ce se prodavati samo Walk Rec. izdanja , znaci samo Agonize i Silent Kingdom po ceni od 10 km ( ovo je kao promotivna cena!)!!

 

ovo je prva svirka , i vec za sledecu imamo u Planu Silent Kingdom i Eternal Eclipse !! pa sto poseta bude bolja to ce biti vise svirki!

znaci zavisi od fanova koliko ce i kada biti svirki!!

 

Pa se vidimo tamo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje si slusao?

Slagao sam nisam sluso bas 5-6 vec tacno 4.Sluso sam ovu sto se moze skinuti s neta i jos 3 sa neke kasete,gdje ima ja mislim njihov album (ili demo) koji se zove Mental ....(jebga saboravio sam drugu rijec).Mislim da je od te tri jedna obrada od CC ili nesto sl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slagao sam nisam sluso bas 5-6 vec tacno 4.Sluso sam ovu sto se moze skinuti s neta i jos 3 sa neke kasete,gdje ima ja mislim njihov album (ili demo) koji se zove Mental ....(jebga saboravio sam drugu rijec).Mislim da je od te tri jedna obrada od CC ili nesto sl..

malo si ti pomjesao bendove,Monument jos uvjek nema snimak,to sto si ti slusao je Mutilation,demo se zove Mental decay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu a da ne napisem:

U zivotu nisam cuo, jeftinijeg snimka od novog Agonize-a ("When Memory Dies..."), ono nije ni za demo a kamoli za album!!!

 

Aj sto je bubanj kucan, ali kakva je ono produkcija gitara... pukeface.gif

 

Slusao sam ranije stvari i momci su bili ok. ali ovo je stvarno dno dna, nula nad nulama!!!! pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eternal Eclipse su sad power metal, nisu vise u black fazonu, bilo bi fino vidjeti na walk etiketi neki normalniji bend...., a mozda i neki bend iz Sorabije (citaj Srbije! icon_smile.gif )

 

Poz

Eternal Eclipse nikad nije bio power bend,jes` da su clanovi napravili power bend(koji se ni u kom slucaju nece zvati eternal eclipse),ali eternal eclipse ce i dalje postojati kao black metal bend(u malo izmjenjenoj postavi),a evo i novog logo-auser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eternal Eclipse nikad nije bio power bend,jes` da su clanovi napravili power bend(koji se ni u kom slucaju nece zvati eternal eclipse),ali eternal eclipse ce i dalje postojati kao black metal bend(u malo izmjenjenoj postavi),a evo i novog logo-auser posted image

Malo odstupa od 101 pravila bleck-a, ali nije lose, mislim na Logo. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...