Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

Ovako...

Organizacijom koncerata se bavi onaj gore sto te je napljuvao malopre te se (ako smes) obrati njemu...

a pod ostalo...vise mi je muka od ubedjivanja sa metaliziranim curicama kojima je srednje ime "iron maiden"...to je misljenje...i ukus...a malo podrske barem na lokalnom nivou bi bilo dobro zar ne...

a ne "da komsiji crkne krava"////

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pod ostalo...vise mi je muka od ubedjivanja sa metaliziranim curicama kojima je srednje ime "iron maiden"...to je misljenje...i ukus...a malo podrske barem na lokalnom nivou bi bilo dobro zar ne...

a ne "da komsiji crkne krava"////

Takvih ima podosta na vasim svirkama... Jbg! Ne mozes da biras ko ce ti doci na koncert. no.gif Kad bi tako bilo, svaki bend bi imao svoju iskrenu publiku...i ne bi morao da se nervira sto dolaze i oni koji ne znaju ama bas nista o toj muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jos nesto...

KOLACHICU...bez amonimnih dostava...ok?

i daj da se nadjemo da ti dadnem nove "demo" snimke...

 

a o pearl jamu...lichno sam se klanjao njima kao bogovima i josh uvek to radim...ne prichaj mnogo, necemo o njima sada...je l' i to ok? oni su u skroz drugom filmu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da ne bude zabune... poshto je jelte vec palo mazanje samo tako... [ipak shto kaze mimi ovo je srbija] nemam ja nishta protiv bilo kojeg heavy metal benda ili heavy, hard rock ili ko zna chega josh...naprotiv cenim ono shto svako od njih uradi OVOM SMRDLJIVOM GRADU TREBA JEBENA PUBLIKA KOJA POSHTUJE RAD A NE PUBLIKA KOJA SLEPO GLEDA NA SVE DRUGO SHTO IM SE NE SVIDJA... namerno sam naveo primer jednog ovdashnjeg benda i naravno... tu je odma pochelo prepucavanje i mazanje... jebe mi se... ne svidja mi se to ali bio na prvom koncertu ccc... jebeno niko nema kulturu posecivanja koncerata... ako ti se svidja idi slushaj i gledaj, ako ti se ne svidja sedi bre kuci i gledaj tv... i da josh jedna stvarno odvratna stvar kod ove nashe "publike" pa pre ce bre da daju 500 kinti da stoje ispred i piju pivo nego da daju 100 jebenih dinara i udju na svirku... pa koji je to fazon?! uzas i ochaj... i naravno... tu mora da padne neko mazanje ljudi iz bilo kod benda... ovaj je ovakav, onaj je onakav... kad upoznash ljude mozes da sudish o njima ccc svashta... mislim... jebena srbenda je srbenda. zato je ovaj kragujevac i propao... jebeni gheto niko nam ne dolazi niko ne ide iz kragujevca pa nikad nece niko ni da nam dodje niti ce iko da ode odavde!!!

 

i da rezimiram... niko u ovom gradu nije nishta uradio shto se poboljshavanja ove situacije tiche... zashto nemamo koncerata? zashto nemamo zurki?! pa na kraju... zashto nemamo jebeni klub gde mozemo normalno da izadjemo?! pa zato shto sto svi seru i jedu govna i chekaju sve na gotovo da neko drugi nesto uradi a onda i njega izmazu kako je to loshe uradio... sujetne i zavidne dzukele...

toliko od mene, ako se neko uvredi, i treba, zato sam i postovao ovo!

Nikola

Srecno!

 

 

Mimi, novi snimci jebu keve! odlicno je odradjeno! samo napred! UNITED UNITED!!! FIGHT FIGHT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi... ti nisi ni svesna koliko likova ima koji sede po kucama i ne pojavljuju se po takvim desavanjima... gde je starija ekipa bendova koji su nekad bili glavnica ove scene?! shta mislish shta je sa njima?! nestali u magli?! pa zbog nekih ljudi koji stalno mazu i pljuju ljudi su ostali kuci i zajebavaju se sa svojom ekipom i boli ih patka... mislim ima tu stvari koje treba reshiti samo tako... no necemo o tome... mogao bih da pricham dan noc... ova tema je posvecena boneyard-u

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede po bilo koga.

1.Muzika mi se ne svidja i nekako mi je pickasta(posebno vokali)

2.Sto se koncerata tice idem na one na koje stvarno mislim da treba otici(znaci u KG-u na nijedan)

3.UVEK cu pre potrositi 500 din na pivo ispred prodavnice nego otici

na neki koncert za dz da bi pravio guzvu i podrzavao muziku koju ne slusam

 

Pozdrav Mitri

 

Matic

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa maticu znam ja da si ti baxuz stari evotigana.gif ehehehe pa braticu... kazi mi onda zasto vise nema onakve metal scene kao sto je ranije bilo?! ti to bar znas... zato sto ljude zabole patka da se cimaju?! tako?! a i niko nije rekao da treba otici na neki cert koji ti se ne svidja... nego jednostavno podrzis taj bend... kazes e ok, ne svidja mi se to sto rade, ali svaka cast, trude se i to se ceni a ne da se izmaze govnima i tako to... jbg... tako je to... "mi" bar nesto radimo na hcpunk sceni i hvala bogu ima koncerata i bice ih josh bas zato sto se ljudi cimaju i podrzavaju jedni druge... zar ne bi trebalo tako da bude?!

 

pozdrav maticu, vidimo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treba mi pomoc...na cd-u nemam nazive pesama br. 9,10,11 i 12. Ako sam dobro cula, 9. pesma se zove 'Time to become', 12. je The one who trusts (live), tako da ne znam koja je 10. i 11. Help! icon_rolleyes.gif 10. pesma pocinje lagano, ide instrumental nekih 40 sekundi, a pocinje 'to travel so far away'... a 11. je cela instrumental i traje nekih 2,5 minuta. So, Mimi...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa evo, prodje i ova svirka, ko je bio video je i chuo je! po mom mishljenju bilo je do jaja, atmosfera na nivou, energija na sve strane! hvala BoneYard-u na podrsci u celoj ovoj situaciji i puno srece u buduce. radicemo mi opet zajedno. Hellride crew!

 

ko zeli da vidi slike sa ove svirke moze ih pronaci na adresi: http://www.hellrideorg.co.sr takodje na toj adresi tj u nasem guest book-u mozete ostaviti misljenja o proteklom koncertu i tako to...

 

vidimo se

Nikola [hellride org]

Edited by FreeFromYourPain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...