Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sladoled mozhe, ali sladja... icon_smile.gif hehehehe

 

nego... nema nikoga da komentarishe sajt (osim boleta koji mi zatrpava inbox) icon_smile.gif

 

shalim se, sajt je josh uvek u fazi testiranja, verovatno tje biti nekih zheshtjih promena (ne mojom zheljom), samo chlanovi benda treba definitivno da se dogovore oko detalja - a ja treba da ispunim njihove zhelje i zheljice icon_smile.gif rub the lamp...

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate boje su slozene ko da ih je slagao onaj slepi prosjak iz knez mihajlove

crvena shtrchi, paprike nabacane u pozadini shtrche...ugl shtrchi sve on oshto ne treba da shtchi

slike su idiotske (tj sve 'slike' su sa dve slike shto je idiotizam, i to sa ochajnih slika gde smo svi ispali ko idioti), rezolucije isechaka su ko govno shto dodatno doprinosi da i mi izgledamo idiotskije

fora sa SP likovima u biografiji je trula i smrdi + je iza svakog lika bela pozadina shto je isto kretenski i deluje prazno

kombinacija plave boje iz biografije i crvene pozadine je kretenska

taj template koji si koristio je sranje i to teshko

strana zaista izgleda kao homepage mlade uspaljene tinejdzerke koja je nauchila osnove html-a pa se kurchi pred drugaricama icon_smile.gif

 

bez ljutnje al imate da radite josh 20 puta ovoliko

tu treba dodati i nekog flesha i ostalih propratnih stvarchica

zmaje hvala ti, al ako te mrzi da radish bolje samo reci, angazovacjemo nekog makar pljunuli kintu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne bi ovako smarali , vracam stari site tamo....Dok se ne napravi novi koji valja...prosto icon_smile.gif Predlazem zmaju da otvori jos jedan racun tamo , pa da kada pravi site tamo uploaduje i tamo to testiramo i kada nam bude odgovarajuce samo cemo promenimo url redirekciju icon_smile.gif poz ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde opustite se imali ste dobru nameru..Sve jedno i da ste hteli nesto da uradite sa site-om ne bi mogli posto onaj free hosting dozvoljava samo 50 filova na serveru tako da sam dosao do tog limita pa sam morao sve ponovo da pravim icon_smile.gif hahahah Sada sam site stavio na hosting kod mog cabel operatora i krenuo sam sa preuredjivanjem starog site-a...Polako cu skroz promeniti izgled , a pritom zadrzati staru formu..Vec sam poceo slobodno pogledajte site http://bogdanr.users.sbb.co.yu/index.html i recite rade li oni dugmici gore ...sve predloge dajte vamo icon_smile.gif pa da sredimo to da se ne smaramo...

Da li sam rekao da ljute papprichice sviraju 20-og na beer festu icon_smile.gif hahahah

idem sutra po "akreditacije" icon_smile.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da icon_smile.gif

 

inache, lepsi je onaj stari sajt, nekako je kulturan i lepo se uklapa... svi su davali komentare na sadashnji... samo treba imati stila i razmisljati unapred i nema frke...

kao sto ja kazem, pogledajte sajt Cactus Jack-a

http://www.cactusjackgroup.com

 

pivopije.gif

pod broj 1: ti se ne javljaj!

 

dalje:

jedite govna vi i vasha proseravanja. zheleo sam da uchinim neshto za bend zato shto mi je stalo do vas i zato shto sam mislio da ste neki "ortaci" (maxa izuzimam iz ovoga), ali se onda pojavi "stex" (ili vishe zheli da ga zovem [4]) i krene da mi kenja.

 

muka mi je vishe od tvojih cinichnih jebenih primedbi. koji ti je kurac choveche sve ti jebeno smeta. ti mora da poznajesh mnooooooogo html, flash, javu, css, php, asp i ostala sranja kada mozhesh toliko da kenjash a?

shto koji kurac nisi ranije rekao "da ti je muka od tog debilnog nadimka..." pa nisam te ja tako prozvao!

 

ma u stvari shta se koji kurac ja pravdam vama.

 

iskreno se izvinjavam ako sam vam upropastio sajt, zaista mi to nije bila namera. kada postanete pravi bend (ako znate shta mislim) onda tje vam trebati i pravi sajt... ovako stvarno malo neozbiljnosti ne bi bilo loshe. da sam imao vishe vremena, mozhda bi to zaista bilo bolje, ali jebiga velikih problema ovih dana (ne samo sa vremenom), i zaista nisam bio u mogutjnosti da sve zavrshim ranije...

 

jbg. zaista mi je sada krivo shto je sve ovako ispalo, ali pametnije bi vam bilo da me ne prozivate (ovo posebno uputjujem [4]). zheleo sam da uchinim uslugu, a on me vredja. jedno je kritika a drugo su ona sranja koja je napisao. i jeb'o me pas kada sam doshao (ponovo) na ovaj glupi jumetal.

 

huh, ma mogao bih pisati josh dva sata, ali nemam ni zhivce ni vremena da se prepirem sa nekim ko ima mozak 8ogodishnjaka u telu odrasle osobe... idem malo da gazim peshake na ulici... chitajte sutrashnje novine

 

АМИН

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote koji je vama kurac

pitao si da i drugi prokomentarishu kako im se svidja sajt i sadrzaj, ja sam to i uradio...makar sam rekao iskreno shta mislim da treba ispraviti

ne znam zashto sve morate da shvatite negativno i josh plus da se nadjete uvredjenim jer zaboga neko pljuje ono shto ste vi radili

niko ne spori vash trud jebote, samo treba biti realan

ja ne znam html ali slobodno smem da konstatujem da mi se sajt ne svidja (bar se nadam da smem)...

shta sad zato shto ste mi ortaci treba da kazem 'jao da extra je' a sajt je losh? ma daj jebote u kom ste balonu

uostalom ja sam sve to rekao sa namerom da uradimo zajedno neshto bolje i lepshe, da svi uskladimo zelje, a to shto ste se vi nashli uvredjenim i shvatili moju kritiku na najgori mogucji nachin je problem s vashim mozgovima i za to me iskreno zabole kurac

 

jednostavno ste najavljivali neko ludilo a dobili smo stranicu sa template-om koji moze da se uradi za bukvalno 20min...valjda sam mnogo ochekivao nemam pojma

josh jednom kazem, niko ne spori vash trud, chak shtavishe ja to bash cenim ali to NEMA APSOLUTNO NIKAKVE veze sa tim shto je stranica sranje, zato ne jedite govna vishe i dajte da zajedno poradimo na tome ako hocjete

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej, nije bila stranica sa template-om! svaku slichicu sam (zajedno sa max-om) seckao, lepio, popravljao ivice... jeben posao (pogotovo shto i nisam neki majstor za photoshop...).

 

ali kada tje ljudi da shvate razliku izmedju konstruktivne kritike i najgore pljuvachine... ispado' ja kreten... dodjavola..

 

hajde netju vishe da vam spamujem i upropashtavam temu, tres'o sam se od nervoze jutros kada sam napisao sve ono.

 

uzhivajte, a ja tju se sledetji put nakachiti na yum za jedno 2-3 meseca (kao i obichno -> u etapama)

 

over & out

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw. koleginice pa nema te da se javish da te chastim sladoledom... c-c-c-c-c-c-c-c.... "potpuno si me razocharala" icon_smile.gif hehehe (mala shala)

 

Koleginica je zauzeta jako.. Sprema ispit iz programiranja, znači po ceo dan prokleti C!! Ne stižem ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...