Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Cini mi se da je ovaj lik sto svira i peva malo zamuljao zvuk, solaze se uopste nisu cule. Ovaj drugi, kratkokosi icon_smile.gif, je imao ekstra zvuk i solaze su se do jaja cule icon_da.gif.Publike je bilo malo zato sto je svirka napravljena u nedelju. Rekao sam Dorkinu - nikad vise u nedelju, samo u subotu ili mozda petak...poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je ovaj lik sto svira i peva malo zamuljao zvuk, solaze se uopste nisu cule. Ovaj drugi, kratkokosi icon_smile.gif, je imao ekstra zvuk i solaze su se do jaja cule icon_da.gif.

Nema sta...EMG magneti icon_mrgreen.gif

 

@Max - u ove dve nedelje treba da probamo sa 5 likova koji su se javili pa se nadam da ce neki od njih da ostane za stalno. A onda cemo i sajt da sredimo sa sve slicicama i novim snimcima koje smo uradili.

pivopije.gif

Edited by immohatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Publike je bilo malo zato sto je svirka napravljena u nedelju. Rekao sam Dorkinu - nikad vise u nedelju, samo u subotu ili mozda petak...poz

To sam mu i ja rekao jos na svirci. To je bio glavni razlog male posecenosti

Poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ste bili,konacno sam cula Bloodline i odusevljena sam icon_rockdevil.gif . Dead skin mask je ekstra zvucao i veoma ste me prijatno iznenadili sa onim prekidima i mesanjem pesama u metallici icon_biggrin.gif A ono na kraju...ostavili ste me bez teksta... icon_surprised.gificon_biggrin.gif

pivopije.gif

hvala icon_redface.gif

 

@kali yuga - mislim da smo bolje zvucali na prosloj svirci (bar na bini icon_biggrin.gif )

Nismo hteli da opterecujemo geru mnogo sto se tice autorskih stvari. Kao sto rekoh jos jedna ce biti tribute a posle se sa novim basistom vracamo na staro.

Imamo jos neke nove pesmice i uskoro ce ih biti ukupno 8 celih potpuno icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sharkey - to smo zalepili u MIIR pre par nedelja icon_smile.gif

Do jaja, lepili ste u MIR. Pa zar stvarno mislite da ce neko da vam se javi sa svemirske stanice ?

 

Salim se, mozda se i javi, nego bili sta do jaja na svirci. Ovi metalci su klosari pa im je mnogo da daju 150 dinara za kartu, pre ce piti pivo u haustoru, pa je bilo malo ljudi ali nema veze. Ja inace ne volim da mlataram glavom ali sam se usinuo na pojedine delove svirke.

 

Vikao sam vam BRZEEEEEE zato sto cu to od sad da vicem svim SPEED GONZALES THRASH bendovima jer mogu da zamislim konfuziju u glavi lika koji me ne poznaje a ubedjen je da je ubrzao maksimalno ionako vec jebeno brzu pesmu a ja mu urlam iz prvog reda KAAAASNIIIIISSSS.....BRZEEEEEEE. To treba zalepiti tim SPEED Yingvie Malmsten lozanama ili Lombardo lozanama ili sve jedno Yung / Di Mayo lozanama elektrode i pratiti mozdane talase i funkcije i to sta se desava kada u sebi misli " Joj ako jos malo ubrzam ispasce mi oko" a ja mu vice ili nas nekoliko " Brzeeeeee......usporio si sveti SODOM mamu ti jeeeebeeem"

Frojd bi se tako zajebavao da je ziv.

 

Sve u svemu bili ste do jaja, ali se tek sad javljam jer me je neka pickica banovala dete mu od 60 grama jebem.

 

E da, ona nova BLOODLINE vam je do jaja. Ali su mi neki delovi poznati.

 

 

BLEED YOUR DEATH UPON MEEEEEEEE

 

LET YOUR BLOODLINE FEED MY YOUTH

 

Svaka cast za tekst. Iako ne znaci nista. Lepo zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shaaaaaaaaarkeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyy

 

Mrmoth Motor je jedan od najboljih Hevi sastava koje sam cuo. Daj otvori TOPIC na DOMACI BENDOVI sa linkom za DOWNLOAD pesama i apeluj da clanove da nastave ne isti nacin da sviraju i stvaraju pesme. Totalna revolucija u muzici. Minimalizam je dobio novo znacenje. Hocu da svi cuju ono. Treba i album da snime. Vec vidim logo, ostatak pesama i nastupe, promocije u ZOO vrtu....ma ludenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Max - u ove dve nedelje treba da probamo sa 5 likova koji su se javili pa se nadam da ce neki od njih da ostane za stalno. A onda cemo i sajt da sredimo sa sve slicicama i novim snimcima koje smo uradili.

pivopije.gif

Do jajeta......a valjda tje jedan da valja.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, zar niko ne provaljuje koliko je glupa sadrzina ovog oglasa iznad? icon_confused.gif

Vise je smesna nego glupa.Ozbiljan autorski rad a u zagradi slayer,testament,metallica icon_smile.gif Ljudi trebali ste to MALO drugacije da napisete c c c icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shaaaaaaaaarkeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyy

 

Mrmoth Motor je jedan od najboljih Hevi sastava koje sam cuo. Daj otvori TOPIC na DOMACI BENDOVI sa linkom za DOWNLOAD pesama i apeluj da clanove da nastave ne isti nacin da sviraju i stvaraju pesme. Totalna revolucija u muzici. Minimalizam je dobio novo znacenje. Hocu da svi cuju ono. Treba i album da snime. Vec vidim logo, ostatak pesama i nastupe, promocije u ZOO vrtu....ma ludenje.

Vanja? icon_smile.gif

 

Motör Mrmöth - Klikći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to, ali pre ce biti zato sto tvoj kolega koristi zoom shit icon_da.gif

 

Inace, zar niko ne provaljuje koliko je glupa sadrzina ovog oglasa iznad? icon_confused.gif

Ja koristim zoom shit zato sto upravo skupljam pare za nesto bolje (a njima naravno treba vremena da se skupe posto ne padaju sa neba, pogotovo ne dok studiras) icon_rolleyes.gif

 

Sto se tice oglasa, moras da nagovestis tip muzike i uzore po kojima radis da bi ljudi znali o kakvoj se muzici radi. Kad kazes thrash to je poveci pojam, a i mi ne sviramo bas skroz cist thrash (sta god zapravo on bio), a ako ne kazes nista niko nece znati za kakvu muziku nam bassista treba...

 

Sve u svemu zna se sta se htelo reci...

 

@Anal master - tu Bloodline planiramo da snimimo za neki film o draculi a ko zna...kasnije, mozda, i spot pun krvi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim zoom shit zato sto upravo skupljam pare za nesto bolje (a njima naravno treba vremena da se skupe posto ne padaju sa neba, pogotovo ne dok studiras) icon_rolleyes.gif

 

Sto se tice oglasa, moras da nagovestis tip muzike i uzore po kojima radis da bi ljudi znali o kakvoj se muzici radi. Kad kazes thrash to je poveci pojam, a i mi ne sviramo bas skroz cist thrash (sta god zapravo on bio), a ako ne kazes nista niko nece znati za kakvu muziku nam bassista treba...

 

Sve u svemu zna se sta se htelo reci...

 

Ma ok, ali valjda mozes za svirku da pozajmis neki bolji protz ili pedalu...

 

Oglas...pa i ja sam to odmah provalio, ali ipak treba da bude mnogo jasniji, cisto da ne bi pale ovakve prozivke icon_smile.gif...toliko

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...