Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Kasno pishem komentar za vas bend, ali nema veze.

 

Prvi put sam vas chuo na kvalifikacijama za gitarijadu i bili ste do jaja. Ako ste tako dobri svaki put, vi ste jedan od najboljih bendova u SER. musik19.gif

Hvala brate, mada nas je kao i uvek drndalo ozvucenje, ali jebiga moc navike!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aje bre palite u taj Zaječar da se napijete zaječarskog piva za mene!! icon_da.gificon_rockdevil.gif

Moze na gitarijadu, ali mi ne spominji zajecarsko pivo. icon_mrtav.gif Ono je nesto najgore sto mi se desilo u zivotu, ali zato je VAJFERT MAJKA!!!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kad je mladja otputovao tema je zapostavljena, pa zamalo i da predje na stranu 2, pa ajde rek'o da je malo vratim gore... sta mi radite drugari?

Kako si ti pazljiv! icon_smile.gif Pa ti znas da ja ovde navracam svake prestupne godine, a Mish relativno nikad, tako da si potpuno upravu, Djomla je jedini koji je redovani posetilac! Nego sta ima kod vas? Jel se svira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, vala... otisle gitare na more, pa ja i djiga sad blejimo po ceo dan... smor... jebaga! laugh.gif a vi kako te? pivopije.gif

Pa nas trojica smo ovde, dok se Djomla ladi u banji, tako da mi uvezbavamo neke nove stvarcice dok se slavuj nevrati! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' treba zamena za Đumla Slavuja? Eo sve vaše stvari znam, osim ako niste nešto novo pravili? icon_smile.gificon_smile.gif

Jebi ga matori, zakasnio si, vec smo imali dve probe, a sledeca je sa slavujom jer se vraca za dva dana! Ali hvala sto si se ponudio! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moraću da vas posetim ako nije frka da čujem kako ste se spremili, ako može. Ako smem doć' samo mi frljnite PP kad i gde je probz i eto me! pivopije.gif

No frks, cim se Mladen vrati,ali sledeci put sto dalje od bubnjeva jer ti brate nisi normalan. Aj ziv bio! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ste uradili za gitarijadu? mi smo ga izduvali...

Sto kaze Gera, I MI SMO GA IZDUVALI POSTENO wallbash.gif ali sviramo 17. u zajecaru sa Rattle Head-om! a IZ Bg-a su prosli Stringzi, Space eater i Gang Bangersi ili kako vec! wallbash.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...