Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

sviracemo i mi (underdeath) najverovatnije 17-og, tacnije, pozvani smo, ali jos se peric i kosta nisu vratili sa mora pa moramo prvo sa njima da se dogovorimo, ali 95,8% sviramo! pivopije.gif valjda cemo proci sledece godine... no.gif

Edited by invisible kid

Share this post


Link to post
Share on other sites

sviracemo i mi (underdeath) najverovatnije 17-og, tacnije, pozvani smo, ali jos se peric i kosta nisu vratili sa mora pa moramo prvo sa njima da se dogovorimo, ali 95,8% sviramo! pivopije.gif valjda cemo proci sledece godine... no.gif

Ja se nadam da tih 4,20% nece da vam poremeti bilo sta icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Probacemo i sledece godine naravno a za sada nam ostaje Demo Masters finale da prodjemo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dechaci, nemojte se nervirati sto niste prosli, vazno je da ste pokusali! ma ima da rasturite sledece godine!

hoce li biti neke svirke u bg-u posle 17.?

e 'vako slavujchici, imate jedan veliki pozdrav iz Bugarske od Mesaje i naravno mene! icon_cool.gificon_wink.gif

U al je vama lose icon_smile.gificon_smile.gif

Poz i ti mesaju i tebe od hatreda icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, ima li neka Hatred majica da je nosim tamo u Zajecaru???

Makar to, kad necemo biti zajedno tamo da pravimo sranja...JEBIGA!!!!! icon_mad.gif

 

RESPECT pivopije.gif

Ma nema veze....znam da cete vi da pravite sranja i za nas icon_mrgreen.gif

Bas mi je drago sto ste prosli, verujem da cete daleko da dogurate tamo. Zasluzili ste

Gledacemo pa cemo da navijamo za vas... ph34r.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A to za majcu - mozemo da napravimo nesto uvek icon_mrgreen.gificon_redface.gif

 

Pozdravi ekipu i RESPECT icon_rockdevil.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, ima li neka Hatred majica da je nosim tamo u Zajecaru???

Makar to, kad necemo biti zajedno tamo da pravimo sranja...JEBIGA!!!!! icon_mad.gif

 

RESPECT pivopije.gif

Svaka cast momcine, jebite kevu na gitarijadi! icon_rockdevil.gifmusik19.gif

I naravno pozdravi ekipu! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiram recenicu iz danasnjeg Kurira: "Pobednik zajecarske gitarijade ce dobiti priliku da snimi album za -Siti rekords-"! wallbash.gif

Mislim stvarno nemam reci, sad mi je i drago sto nismo prosli, neka se gone u pizdu lepu materinu i gitarijada i Pink i svi ostali koji su inicijatori celog ovog sranja! Da jedan metal, pank ili rok bend snimi album za Pink icon_uhoh.gif krajnje mi je nelogicno! Da ne gusim vise, zakljucak je: poserem im se na " najveci rok fesival u Srbiji", prelazim u narodnjake evotigana.gif (shala,naravno)!

Aj uzdravlje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zato metal bendovi i ne prolaze na gitarijadu, a kamoli ce od sad da pobedjuju... pa nece pink da se spusta na taj nivo da prima "drekavce" i "cupavce" u svoju kucu... jebem im mater ja! icon_mad.gif

Jebem i ja tebi....kopirantu

 

Koji si bre ti metalac sa tom pederusom na glavi.

Svi ste vi kvazi-metalci olosh i ne treba vas pustiti nigde...

 

Ovde se uvlacite jedni drugima u dupe. A i nasli ste kome cete. Ovaj Hatred nije nista bolji od vas...bas ste popularni kada svirate metallicine pesme pred gomilom klinaca i riba koje se loze na pojedine instrumente. Brzo vam je ,,slava,, udarila u glavu pa ste svi malo dekoncentrisani...treba vas sve u koncentracioni logor da se skoncentrisete

 

Ovi hatred likovi su u stanju da se raspadaju u tolikoj meri da vise ni ne znas koja je pesma u pitanju...lik koji pokusava da imitira hetfilda i tome slicno.

 

Vi ste kao neka metallica je li? no.gif

 

tonac

Share this post


Link to post
Share on other sites

blink.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Koji mazgov. Elem, ove kvalifikacije su samo neki izgovor da Gangbangersi raspali potpišu ugovor za City i navuku klince na "koncentrat psihodelije" (citiram onaj izgovor za ljudsko biće, pevača GBsa)... Tužno... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blink.gif

 

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Koji mazgov. Elem, ove kvalifikacije su samo neki izgovor da Gangbangersi raspali potpišu ugovor za City i navuku klince na "koncentrat psihodelije" (citiram onaj izgovor za ljudsko biće, pevača GBsa)... Tužno... no.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem i ja tebi....kopirantu

 

Koji si bre ti metalac sa tom pederusom na glavi.

Svi ste vi kvazi-metalci olosh i ne treba vas pustiti nigde...

 

Ovde se uvlacite jedni drugima u dupe. A i nasli ste kome cete. Ovaj Hatred nije nista bolji od vas...bas ste popularni kada svirate metallicine pesme pred gomilom klinaca i riba koje se loze na pojedine instrumente. Brzo vam je ,,slava,, udarila u glavu pa ste svi malo dekoncentrisani...treba vas sve u koncentracioni logor da se skoncentrisete

 

Ovi hatred likovi su u stanju da se raspadaju u tolikoj meri da vise ni ne znas koja je pesma u pitanju...lik koji pokusava da imitira hetfilda i tome slicno.

 

Vi ste kao neka metallica je li? no.gif

 

tonac

seronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...