Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e, Og, o kakvim se celicnim\zeljeznim ili kakvim god sankama radi?!?

 

da, JEDNA mi je zena rekla kako je bojom glasa podsjecas na vokala GREEN CARNATION-a mhihi.gif

pa sa zeljeznim sankama mi je slomljen zub kad sam bio klinac!!!

svabu gadni prestani me uvajlivati kod moje mi zene!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

GET A ROOM!!! (RUM  mhihi.gif )

CHAT-ROOM ako nista... pa se tamo volite!

no.gif

 

 

 

Ja njega ne volim.... no.gif

 

 

Ja ga obozavam wub.gif I vi cete da mi ga posaljete sada pa da idemo zajedno na Bauhaus wub.gif I onda cu se ja zrtvovati pa da idem sa njim na Star Wars sajam u decembru icon_mrtav.gif A onda cu ja njega da cimam da ide na Diary of Dreams, fetish ball, u jedan goth club za Novu.... weeeeeee... i svi srecni i biggreens.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

A I POGLEDAJ DRAGELJOV POST IZNADA, TU NISI SKONTAO NEKU GRESKU

To je zato sto je citav taj post jedna velika GRESKA!

 

To je kao i sa muzicarima koji lose sviraju - ne mozes reci da su ispali iz ritma, kad nikad nisu ni upali u isti. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga obozavam wub.gif I vi cete da mi ga posaljete sada pa da idemo zajedno na Bauhaus wub.gif I onda cu se ja zrtvovati pa da idem sa njim na Star Wars sajam u decembru icon_mrtav.gif A onda cu ja njega da cimam da ide na Diary of Dreams, fetish ball, u jedan goth club za Novu.... weeeeeee... i svi srecni i biggreens.gif

A zar se nismo mi dogovorili na koji nacin ja dolazim? Zenidba, pa da dobijem USA PASSPORT, kako bih mogao na koncerte everywhere, a o ostalome cemo razmisljati u hodu...

 

 

 

 

 

 

 

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waki, romanticna dusa !

icon_smile.gificon_smile.gif

 

@tzak - tvoje odsustvo se moze samo opravdati ako je to vrijeme utroseno u pripreme za sutrasnju pijanku!!!!

 

poceli me NEKI cupavi ljudi u gradu startovati sa pricom A CUJEM SUTRA SE PIJE...

 

wtf???

Edited by jigsaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar se nismo mi dogovorili na koji nacin ja dolazim? Zenidba, pa da dobijem USA PASSPORT, kako bih mogao na koncerte everywhere, a o ostalome cemo razmisljati u hodu...

 

 

 

 

 

 

 

 

orangelistening.gif

Ja vise ne znam kako sa tobom! Prvo sam u haremu, zatim smo se razveli, pa si bio u mom haremu (dobro, onda sam ja raspustila harem jer sam se za wub.gif ila)... Sad bi ponovo da me zenis... Cccccc no.gif

Previse je to za moju plavu glavu..... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

keep it clean!

bez prostakluka na temi!!!

to mogu samo privilegovani!!!

Kakav prostakluk? Ja sam mislio da li ce usta da mi zacepi jagodama, bananama, malinama, cisto da joj javim koje mi je omiljeno voce... To sto je tvoja masta prljava i pokvarena, to je tvoj problem.

 

RUM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse je to za moju plavu glavu.....  ph34r.gif

Pa dobro, zenska moja, kad cu ja vec jednom da vidim tu plavu glavu... Na nekoj brand new fotkici mozda, ovde na temi... ?... Ako okachish, evo... evo, okachicu ja svoju brand new (od pre dva ipo sata) fotku na kojoj radim most... icon_exclaim.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...