Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm... pa vi stvarno ne kapirate.

Odradili ste dve svirke, a napravili i website i FORUM i kompletni cover za album. I sada želite da ljudi kritikuju članove benda (a ne vaš rad, kako bi trebalo no.gif ) na VAŠEM terenu.

Dok ne budete nekim novim sranjem ili, nadam se, nečim POZITIVNIM zavredeli moju pažnju, ostavljam vas na miru icon_da.gif

 

Do vaše sledeće svirke

Uh opet ista prica...

 

Izgleda jos jedna koja se proslavila sa svojim bendom, muzicki je neverovatno obrazovana i zna sablon po kome jedan bend treba da uspe...

 

Ako je tako preklinjem te otkri nam svoju tajnu, a ne vise da lutamo i da pravimo, kako ti to kazes sranja no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle,pizde jedne lenje,prijavio sam vas i nas na tu audiciju....ostavio sam Cokov broj(u medjuvremenu sam se cuo sa njim,rekao je da vas prijavim),zvace ga lik sutra da mu kaze pojedinosti.

 

Dakle,idite ljudi u trecu gimnaziju i priijavljujte se (mislim na ostale)

 

Poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

au jebote,ja zamalo da odem zbog vase neobavestenosti u Mirijevo :no ....sutra bi se vratio na rodni Vidikovac....

 

Pa da nije bilo mene otisao bi icon_smile.gif.

Aj samo mi reci kod koga treba da se ide icon_smile.gif, velika je to skola icon_smile.gif. Ili jos bolje da nemas neki broj jer je sad vikend, ne verujem da ima nekog tamo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

au jebote,ja zamalo da odem zbog vase neobavestenosti u Mirijevo :no ....sutra bi se vratio na rodni Vidikovac....

 

ja idem pesice da vidim,vi ste pozercine pa koristite moderne tehnologije za informisanje...kao sto je to telefon laugh.gifpivopije.gif

e, pa lepo svratis kod prijatelja i poneses flasu rakije, valja se icon_mrgreen.gif .

 

nego, sad mi se cini da sam se i ja zajebo, ova u Mirijevu je 7. gimnazija, a 8. (ex 11.) je u ulici Grzica Milenka.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da nije bilo mene otisao bi icon_smile.gif.

Aj samo mi reci kod koga treba da se ide icon_smile.gif, velika je to skola icon_smile.gif. Ili jos bolje da nemas neki broj jer je sad vikend, ne verujem da ima nekog tamo .

hvala ti puno brate pivopije.gif

 

Vidi,samo svrati do gimnazije,ima na oglasnoj tabli unutra plakat o toj svirci,tu valjda ima broj telefona,a ja cu se sutra cuti sa tim likom,on ce nas da zove,nije nam dao njegov broj.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ti puno brate pivopije.gif

 

Vidi,samo svrati do gimnazije,ima na oglasnoj tabli unutra plakat o toj svirci,tu valjda ima broj telefona,a ja cu se sutra cuti sa tim likom,on ce nas da zove,nije nam dao njegov broj.

 

Poz!

Nema frke pivopije.gif

Idem onda u ponedeljak tamo, blizu je moje skole (14. mislim da je ova oduvek 14. icon_razz.gif ).

Jel znas mozda kada je ta audicija ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...