Jump to content

Bajka O Kiši


Lady Jane

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zasto bi to bila ispala molim te?

i kakve veze ima sa tim odakle sam?

 

ako ces iskreno, iz CG-a sam, al sam tamo zivela samo 2 meseca svog zivota, a citavo detinjstvo sam provela po inostranstvu... Dovoljno metropolitski za tebe i tvoje standarde? icon_smile.gif

 

Uvek me je nerviralo kad je neko iz BG-a i kad se utripuje da je baja sto je iz veeelikog grada... no.gif

Ovde samo smrdi i kao selo je... Al ga volem.

 

 

Ti bi za promenu mogao malo da prvo prikupis neke informacije ili cinjenice pre nego sto pocnes da seres...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pusi mi kurchinu.... icon_smile.gif

 

ma, zezam te, nemoj da se primas, ti se ispaljujes mislih vise po nekim stavovima, mislim da rekoh da nema veze ko je odakle, shta 'oces, ma sVi smo mi seljaci u bliskom poreklu, ja bash nisam uopste u toM kvazi-urban tripu, al' dobro je lozenje.... icon_smile.gif

 

 

 

a, inace da je nepravilno jeste, josh kultnije je shto ne primecujes, nema veze sa selom gradom planinom dekadentnim inostranstvom kurcem i palcem.....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

olrajt, sacu ja ko mala kortni koja vlazi na gramatiku koju teoretski i ne znam bash puno....al' znam neke elementarne stvari....

 

ovuda = pravac kretanja, a ovde moze da bude ukoliko se ne varam priloska odredba vezana za mesto....tebi ne treba pravac kretanja.... icon_wink.gif

 

 

 

znaci, ovde....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...