Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Care odakle ova fotka. Izgleda genijalno.

 

Carica ;):)

 

Hm sliku je slikao Casey i zaista je fantasticna,samo kad bi bila malo veca :pivopije:

 

@ennche

 

Eno i mene desno negdje :)

 

l_0a0b7fc1a05879a17445b35f22014f92.jpg

 

A ovo je za organizatore,vidite da im se ne svidja Bg,nemojte slucajno da ih zovete naredne godine :)

Edited by EdenEcho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode, ja novi ovde. Nisam chitao proshle strane foruma, mrzelo me. Ima li ko neki live snimak CONCEPTIONa? Mp3, divX, dvd, audio, whaever... OBOZAVAM Conception, imam sva 4 albuma i jako bih voleo da ih vidim na delu, ill bar chujem kako zvuce live. Josh ako je posle Flow-a, mojoj sreci nikad kraja! Aj pa javite. Btw. Kamelot 'be kevu as well.

Nasao sam ja skoro neki Rare, and live bootleg snimke, nema ih mnogo, nekoliko pesama studijskih (od kojih je Hand on Heart odlicna, i ne, nije u pitanju QRyche obrada), a live, tu su Parallel Minds, Roll the Fire, The Promiser i And I Close My Eyes...

 

Osim toga, takodje imam In Your Multitude, Roll The Fire i jos par live videa, moze da se nadje na YouTube-u... generalno nije los kvalitet, samo je rezolucija smanjena.

 

Conception rules, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim toga, takodje imam In Your Multitude, Roll The Fire i jos par live videa, moze da se nadje na YouTube-u... generalno nije los kvalitet, samo je rezolucija smanjena.

 

Conception rules, naravno.

 

Hm ja imam taj live (u avi formatu),to je VHS rip,ali moze da prodje,mnogo dobra svirka.. Cula sam da postoji i snimak sa Flow turneje,ali to za sada jos nisam uspjela da nabavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo kako prolazi vreme sve vise slusam ovu Ghost Operu i sve mi se vise svidja, neke pesme koje ranije nisam mogao da svarim "Morning Star" i "Blücher" sad sam ih "skapirao" i mogu da kazem da je album bolji nego sto sam ocekivao.Jedna stvar me mnogo nervira a to je onaj retardirani efekat u Khanovom glasu u pesmi "Anthem" mada sam se navikao ali nadam se da je to do promo izdanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da iznosim svoje utiske dok detaljno ne preslusam album. Posle 2 nedelje preslusavanja moj iutisci su da je album odlican i bolji mi je od prethodnog. Mrzi me da kucam detaljnije opise (a i nemam vremena za net :rolleyes: ) pa toliko za sada :bigblue: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam postavila taj link negdje prije,ali nije na odmet da se ponovi :pivopije:

Takodje,ako nekog zanima,evo spot u boljoj rezoluciji nego sve sto je izaslo (skinuto iz beta faze gorepomenutog sajta):

 

http://rapidshare.com/files/30900507/kamelot_ghost_opera.rar.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i svaki prethodni, i ovak album Kamelota ubija!!! Nije mi se mnogo dopao na prvo slusanje, a i ne lici ni na jedan prethodni, ali sto ga vise slusam sve mi se vise svidja... Doduse Kan je malo utanjio sa glasom i nema toliko energije kao u prethodnim albumima... Ali je album ipak fantastican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...