Jump to content

Midi Thrash


PantelijA

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imao sam priliku da cujem pesme koje treba da budu na cetvtom albumu i na prvo slusanje su skroz do jaja. Jos samo neko cepanje od vokala, i imaceh hit! icon_rockdevil.gif

Hvala biggrin.gif ! Vokal ce valjda biti ok, a pesme cu josh da doradim, ali se otprilike vidi da je u pitanju neki Bay area/nemachki midi thrash icon_smile.gif ...

Respect za AoorA-u pivopije.gif ! Novi Midi, a i pravi Megadeth icon_wink.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj je cist alzette area/southern midi thrash (alzette je reka koja protice blizu moje kuce) icon_rockdevil.gif

 

juce sam video da imam jos par ne dovrsenih stvari koje odlicno zvuce tako da je moguce da ce se na albumu nasi vise od 8 pesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма какав андердет! има ја да правим своје личне пројекте, само немам микрофон, али да се и то импровозовати! ево сад си ме напалио! има и ја да направим свој миди бенд! Srbija.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма какав андердет! има ја да правим своје личне пројекте, само немам микрофон, али да се и то импровозовати! ево сад си ме напалио! има и ја да направим свој миди бенд! Srbija.gif

Imam ja mikrofon, snimaj vokale kod mene, u studiju "KotizmaY"... I neka se bend zove "Dildo's heart" pivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo, pa mozda napravimo revoluciju u muzickoj industriji! laugh.gif

 

Ja sam smislio jednu foru. Dakle, svi se povezemo, svako roka svoje ideje, medjusobno se dopunjujemo i dodajemo svoje riffove na pesmice, smisimo neke izdrk-svrsh textove i onda snimimo vokale na celu tu zbrku, recimo, svako na po jednu pesmu i to izdamo kao mega-giga kompilaciju srpskog midi thrasha.! icon_rockdevil.gificon_mrtav.gif

 

EDIT: pivopije.gif midi thrash keva

Edited by Mega_Deda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo, pa mozda napravimo revoluciju u muzickoj industriji! laugh.gif

 

Ja sam smislio jednu foru. Dakle, svi se povezemo, svako roka svoje ideje, medjusobno se dopunjujemo i dodajemo svoje riffove na pesmice, smisimo neke izdrk-svrsh textove i onda snimimo vokale na celu tu zbrku, recimo, svako na po jednu pesmu i to izdamo kao mega-giga kompilaciju srpskog midi thrasha.! icon_rockdevil.gificon_mrtav.gif

 

EDIT: pivopije.gif midi thrash keva

To bi bilo cool icon_rockdevil.gif ... Sad vec imamo dosta midi bendova, mogli bi da napravimo neku kompilaciju ili, to shto ti kazesh, da napravimo zajednicke pesme (svako uradi po jedan ili dva rifa u pesmi) pivopije.gif ....

I, naravno, da smislimo originalan naziv za tu kompilaciju... Tipa:

"The Meanest of Midi Thrash vol. 1 mrred.gif " ili "Midi Thrash... The Punishment Due" ili tako neko sranje pivopije.gif ...

Predjimo sa rechi na dela. Ima nas dosta. Radicemo u Guitar Pro-u 4. Znaci neko mora da zapochne pesmu, pa cemo u krug da shaljemo i dopunjavamo, prepravljamo itd. Nismo vremenski ogranicheni, radicemo kvalitetno, cilj ce nam biti da dobijemo neshto shto ce da slusha mladez icon_smile.gif ...

Napravicemo i jednu baladu posvecenu svim puzevima koji su pregazeni po autoputevima u Srbiji icon_cry.gif ...

Aj necu vishe da kenjam, dajte predloge, pa da se izdogovaramo musik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona pesma sto sam ti poslao sto nije dovrsena, poslacu ti sada guitar pro fajl, nek to bude pocetak. Kontam da je ok za uvod. Sta mislis?

 

EDIT: Da li je "Deratizacija - U stomaku pacova" dovoljno tr00 ime za pesmu? pivopije.gif

Edited by Mega_Deda

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da... Kada komponujem, koristim dve trake za bubnjeve (zbog duple bas)... I ne radim sa repeat... Tako da nemoj da se chudish shto ce da bude malo sharena tablatura icon_smile.gif ... Dodushe mogao bih da koristim repeat umesto ctrl+c & ctrl+v icon_smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim bubnjeve kao sto si video, znaci jedan red za bas, jedan za dobos, jedan za prelaze, jedan za kres cinele, jedan za het i rajdove, sesta mi ostane za ne znam ni ja sta, nikada mi u sustini ni ne zatreba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...