Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

@Triad

Koliko znam pauza ce biti skroz do proleca kada ce biti emitovano josh nekoliko epizoda kaje ce se davati kao bonus sezoni i to je kraj Prison Break-a. FOX je odluchio da zbog pada gledanosti sa 8.5 miliona u prvoj sezoni, na 6,4 miliona u cetvrtoj zarsi sa emitovanjem jedne od njihovih najgledanijih serija svih vremena (gledanija samo Ally MCBeal)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam šta bi moglo više i da se desi ovoj skupini nesrećnika ... tako da mislim da bi svaki dalje serijal bilo čisto ispiranje već viđenog. Ipak, meni je ovo nabolja serija koju sam ikada gledao.

 

@Ranis: ne znam za tebe, ali je meni Linc mnogo jak lik ... nije ako ga posmatraš izolovano i odvojeno od priče, onda je luzer, ali ako povežeš da je on takav zato što je morao da bude i zato što je morao da čuva svog malog brata ... onda bude jasno da je on oličenje brute-force, neko ko je navikao da ne veruje nikome (čak ni svom ocu).

Mene često Linc više oduševi od Michaela (koji je stvarno genijalac - ali smo na to navikli) i najdirljivije su mi scene kada on upravo nastupa sa svojom sirovošću da bi zaštitio Michaela. I nekako mi se čini da je Linc jako na njihovog oca, jer mnogo više mari za Michaela nego za svog sina

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='ProgressiveR' date='1. 12. 2008, 10:26' post='1808651'

 

@Ranis: ne znam za tebe, ali je meni Linc mnogo jak lik ... nije ako ga posmatraš izolovano i odvojeno od priče, onda je luzer, ali ako povežeš da je on takav zato što je morao da bude i zato što je morao da čuva svog malog brata ... onda bude jasno da je on oličenje brute-force, neko ko je navikao da ne veruje nikome (čak ni svom ocu).

Mene često Linc više oduševi od Michaela (koji je stvarno genijalac - ali smo na to navikli) i najdirljivije su mi scene kada on upravo nastupa sa svojom sirovošću da bi zaštitio Michaela. I nekako mi se čini da je Linc jako na njihovog oca, jer mnogo više mari za Michaela nego za svog sina

 

Ma zezam se :)

dobar je lik Link, samo istina je da ne bi ni bilo serije da nije na pochetku hteo da rokne onog brata od reynoldsove :razz:

Link = zaplet creator

Share this post


Link to post
Share on other sites

sljedeci ponedjeljak:

 

Michael and Lincoln race to get Scylla back from Gretchen and her new partner who are just as determined to get a missing piece of the puzzle from the brothers. Meanwhile, Mahone meets with an old colleague who is torn between friendship and duty, and T-Bag’s faith is put to the test while holding Gretchen’s family hostage on the “Just Business” episode of PRISON BREAK.

 

A te kolege su Lang i Wheeler. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Progressiver

Pazi, serija jeste dobra, stvarno odlicna ideja, odlicna glumacka postava, ali ne bih se slozio da je najbolja. Mislim da ce ih sigurno Heroji prestici po popularnosti, a Lost je skoro sve sezone gledaniji od PrisonBreak-a. Ukoliko naprave dobar finish, ima sansi da se nadje kao jedna od najboljih ikada. Ne verujem da ce FOX praviti nesto originalnije u naredno vreme ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Progressiver

Pazi, serija jeste dobra, stvarno odlicna ideja, odlicna glumacka postava, ali ne bih se slozio da je najbolja. Mislim da ce ih sigurno Heroji prestici po popularnosti, a Lost je skoro sve sezone gledaniji od PrisonBreak-a. Ukoliko naprave dobar finish, ima sansi da se nadje kao jedna od najboljih ikada. Ne verujem da ce FOX praviti nesto originalnije u naredno vreme ...

 

dada...dosta zavisi od finisha...shta je scylla? shta su u stvari bili michaelovi i linkovi keva i cale?

zashto imaju dva razlichita prezimena? da li ima neki veci razlog za michaelovu uber inteligenciju? moze kontam dobar kraj da se napravi...a mogu i da useru...

za te muke koje su proziveli i sve one poginule do sad u seriji mora biti jaaako dobar razlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Progressiver

Pazi, serija jeste dobra, stvarno odlicna ideja, odlicna glumacka postava, ali ne bih se slozio da je najbolja. Mislim da ce ih sigurno Heroji prestici po popularnosti, a Lost je skoro sve sezone gledaniji od PrisonBreak-a. Ukoliko naprave dobar finish, ima sansi da se nadje kao jedna od najboljih ikada. Ne verujem da ce FOX praviti nesto originalnije u naredno vreme ...

 

Ja sam rekao da je meni najbolja, a ne da je apsolutno najbolja :) Nekom eje verovatrno najbolja serija ikada "Bolji život" i respect za to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nedavno sam gledala nekog tamo klinca s televizije koji prica o tome kako se vade statistike za neki sou. broje se, ne oni koji gledaju sou, nego oni koji ne prebacuju kanale tokom reklama. to je neki kao novi sistem.. elem, nebitno za detalje.

vrlo zanimljivo sto su pomenuli u vezi Heroes i Prison Break jeste cinjenica da skoro dupli broj ljudi skida PB online u odnosu na Heroes.

to moze, kazu, biti objasnjeno time da gomila ljudi zbog elementa napetosti, jednostavno izbjegava gledati sou u odredjenom terminu vec preferira odgledati sve odjednom, kad se epizode nakupe.

takodje, kazu da PB prodaje mnogo vise dvd-ova (ono, u paketu Season 1,2 itd), nego ijedan sou do sada. misli se na posljednjih, dal 10 godina..

 

tako da, elemenat popularnosti vrlo je varljiv, statistike su nezgodne i sl.

meni licno PB ne moze da se mjeri sa Heroes, ovi robijasi su mi mnogo stvarniji od bilo cega do sada na tv-u, pa cak i Dzek Bauera.

 

 

elem, veceras Majkl dobro sredi Selfa, koji uzgred treba da se vrati komedijama, ne znam kako se bijase zvala ona njegova, gdje je imao dvoje otkacene djece, davala se na Foxu, nedjeljom, poslije Family Guy..?

 

 

odlicna epizoda, sve je novo, neocekivano, ne ponavljaju se uopste, i nema sanse da se nesto predvidi.. dobro, tu i tamo neki detalji mozda, ali zakljucak je da su savrseno odigrali... ona Grechen je opicena sto gradi.

Linc nikad bolji.. jes` da je Majkl pametan i sve to, ali Linc po meni nosi cijelu seriju.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je Scofield izradio Self-a. Gde li nestade Mahone?

 

@Triad

Koliko znam pauza ce biti skroz do proleca kada ce biti emitovano josh nekoliko epizoda kaje ce se davati kao bonus sezoni i to je kraj Prison Break-a.

 

Zar za 6 epizoda moramo da cekamo do proleca? Kretena majku mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...