Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

pa jebo vas, u novom trejleru stoji tamo da Mahone ide kod one svoje pajtasice iz FBI (ona crnkinja) i tamo nesto juri s njom, trazi pomoc.

 

inace, Linc je napravio najmomenat sinoc u seriji cim je rokno onog idiota. mislim, bez pitanja, bez dobar dan kako ste. savrsen momenat, a taman sam mislila, sad ce da se gnjave s njim, pa im on pobjegne ili tako nesto glupo.

 

mada, nije los Majkl s onim "come and get it" na kraju..... uuu, opasno bi.

 

 

 

 

 

e da, T-Bag je u ovom novom Transporteru, nesto zajebava Stathama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebo vas, u novom trejleru stoji tamo da Mahone ide kod one svoje pajtasice iz FBI (ona crnkinja) i tamo nesto juri s njom, trazi pomoc.

 

Pa ne gledamo mi trejlere, nismo mi od te vrste. :P Ali hvala na informaciji :)

 

 

 

 

Stavio sam max payne da se skida. :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se vraca?!?!?!

 

Pod jedan, jedva cekam sl. epizodu, ne mogu da verujem, huh.. :)

 

Pod dva, da li moze neko da mi premota film i da mi kaze da li je u nekoj epizodi spominjano da je on sigurno mrtav, ili je poslednje pominjanje njega bilo kada su ga ostavili u ambulanti? Cini mi se da preteruju sa njegovim ubacivanjem, ali svejedno jedva cekam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar taj stari Cooper nije rikno? dal jos u prvoj sezoni?

 

Pa nigde nije pominjano da je on konkretno mrtav, samo da je ostao u ambulanti. Nikakva sahrana ili pominjanje njegove smrti, posle toga. Tako da se ne zna da li je ziv. Tj. sad se zna, ziv je. :)

 

 

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,najgluplje je sto su Link i Majkl postali nerazdvojni prijatelji sa Mahounom,a to sto im je on koknuo caleta nema nikakve veze.Jebo ih je i rasturao u drugoj sezoni,a oni njega zale sto mu je ubijen sin.Glupost.

 

da...to je ubedljivo najgluplje u celoj seriji...

nema veze shto je mahone do jaja lik, al opet da se bratime sad neshto sa njim...bzvze

Share this post


Link to post
Share on other sites

seresh ;)

No, i ja sam prochitao da se D.B. Cooper vraca u "formu". On mi je i bio jedan od najjachih likova u prvoj sezonu uz Jona Abrucija. Samo da se i on ne vrati, kao nije ubijem, ostao je ziv :D

 

i abruci je ziv....i veronika advokat....abruci je imao pancir...a veronika...hmmm...tu ce bash morati da se potrude da bi je vratili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TV Guide Description: Episode 4x15 "Going Under"

Following Linc's deal with the devil, Michael has his brain operation. Linc also extracts information from T-Bag, with whom he was recently reunited. Meanwhile, Wheeler and Lang transport Mahone to prison; and as Self and Gretchen await their prospective customer, Gretchen gets a phone call from her sister that's both reassuring and troubling. During surgery, Michael (who's conscious) gets unlikely help in unraveling the mystery of Scylla. Westmoreland: Muse Watson.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...