Jump to content

Symbolic


walk

Recommended Posts

  • 1 year later...
sta je ovo powerasi niko nije sluso SYMBOLIC???SYMBOLIC je bolji nego pola ovih bendova na ovom forumu,uvjerite se zasto

 

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=138678479

Glup ti je pristup prijatelju, u najmanju ruku. Taj Symbolic, koliko ja znam, apsolutno nikakvu promociju nisu radili, niti rade u Srbiji. Kako ocekivati onda da su ljudi culi za njih?

 

Ja jesam slusao snimke, i ok su, za ove prostore pogotovo, gde nema bas konkurencije u prog zanru, ali nemojmo sad preterivati sa izjavama tipa ove da su bolji od pola bendova ovde...

 

EDIT: a i taj album, da li je ikada izasao uopste?

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glup ti je pristup prijatelju, u najmanju ruku. Taj Symbolic, koliko ja znam, apsolutno nikakvu promociju nisu radili, niti rade u Srbiji. Kako ocekivati onda da su ljudi culi za njih?

 

Ja jesam slusao snimke, i ok su, za ove prostore pogotovo, gde nema bas konkurencije u prog zanru, ali nemojmo sad preterivati sa izjavama tipa ove da su bolji od pola bendova ovde...

 

EDIT: a i taj album, da li je ikada izasao uopste?

 

jbg imali su dosta problema oko izdavanja albuma,i oko postave,ali eto sad su nasli novog basistu,basista hrvatskog war-heada,i album je zavrsen ja mislim,ali nema izdavaca!!!! traze nekog bolje izdavaca,jer zasto bi tolika velicina i potencijal,izdala za neku domacu kucu,ja mislim da se svirke po srbiji i okolnim zemljama mogu uskoro ocekivati!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg imali su dosta problema oko izdavanja albuma,i oko postave,ali eto sad su nasli novog basistu,basista hrvatskog war-heada,i album je zavrsen ja mislim,ali nema izdavaca!!!! traze nekog bolje izdavaca,jer zasto bi tolika velicina i potencijal,izdala za neku domacu kucu,ja mislim da se svirke po srbiji i okolnim zemljama mogu uskoro ocekivati!!!!

Jebiga, prvi album, to treba izdati bilo kako, ne moze se mnogo ocekivati, pogotovo kad je bend iz zemlje koja kao i Srbija jos uvek pati sa vizama i sl.

 

Secam se da su valjda Artension trebali svirati, ili su svirali... to je taj prog. I da li je devojka tu sad vokal ili pevaju i lik i cura?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja govorio piperu bubnjaru,nek izdaju za bilo koga pa nek onda vide dalje,ne nema vise te ribe,i nek nema sad dosta bolje zvuce,a da ARTENSION im je najveci uticaj naravno :mrgreen: !!!sad je goran na vokalu,vokal despotic bullet-a,dobar je lik...eto ima na myspace-u pjesama sa njim,pa poslusaj!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...