Jump to content

Energetic Krusher


Thrashformers

Recommended Posts

Kenjao sam na ovu temu milion puta,ali ajde ako hoces ponovicu jos jednom.Strava imena za bend su:Slayer,Kreator,Destruction,Testament,Metallica...i da ne nabrajam vise.Kratko,jasno i jebacki dobro.A imena tipa:Energetic Crusher,Toxic Holocaust,Thunderfucking Brutal Machine,Apocalyptic Razorblade...su glupa i maloumna.Po meni,naravno.Predugacka,glupa i smesna.I navedi mi barem jedan bend koji je imao takvo ime i uspeo (pod uspehom smatram stvaran uspeh,a ne dva albuma prihvacena u nekom uskom underground krugu)?I onda kazu ljudi da ime benda nije bitno. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flotsam&Jestsam,Agnostic Front,Iron Maiden,Blind Guardian....Suicidal Tendencies...Black Sabbath....Da li treba dalje?

 

Covece,ja ti pricam o Energetskom razbijacu.Toksicnom Holokaustu,Analnim Pickama,Gromoglasnicnom Apokalipticnom Mamojebcu...i slicnima.Kakav Black Sabbath,kakve oni veze imaju sa navedenima.

 

Cuti bre, vidish da voli imena bendova koja su sklopljena od jedne rechi :D

 

Nemoj ga izazivati, napice se i onda ce 'teti da se prepire :D

 

E jebiga,da sam sinoc dosao ranije kuci,verovatno bih zeleo da se prepirem.Ali nisam,pa od toga nema nista. :lol:

 

Kakva bre imena od jedne reci,ima mnogo bendova koja imaju sjajna imena a nisu sastavljena od jedne reci.Ovo je bio primer.Thrash metal je ovde u pitanju,pa shodno tome i izbor imena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam to rekao.To nema veze sa vezom.Ali prvo sta coveka privuce ka nekom bendu,i prvo sto cuje o njemu jeste njegovo ime.I to zna biti odbojno.Kod mene barem.Evo ti si otvorio temu o ovom bendu.Ja sam video ime,i znam da to nikada u zivotu necu zeleti da poslusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni muzicki pravac nije bitan,samo da je dobro.Thrash,heavy,power,hard rock,country,blues...sve ja to volim ako je muzika dobra.Cak i narodnjake volim kada sam pijan.Ali ime je JAKO JEBENO BITNO!Ajde da uzmemo npr.nekog narodnjaka.Evo recimo,Kemal Malovcic.Odmah znas da je to dobar narodnjak.Covek ima do jaja ime.Ali npr.Ilija Lomic Grom ili Ahmed Sulejmanovic Maradona,vidis po imenu da je rec o govnjivom sranju.Ista stvar se primenjuje i na metal,u ovom slucaju thrash. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...