Jump to content

Jedna Mala...introspekcija


superunknown

Recommended Posts

"Stekla sam naviku da svoju nakaznost

tretiram kao kakvu dragocenost.Postupam

sa njom vrlo nezno, pazljivo, kao da se plasim da je ne ostetim, ne okrnjim, nekako.A ona...

ona je bas neka gorda nakaznost...voli drustvo i voli da se sepuri pred ljudima.Izlazi, ma koliko

se ja trudila da je udobno ususkam u svilu, skupe parfeme, fine pudere...

Samo promoli svoju glavu bez obzira koliko to opasno bilo po nas obe.A cini se da joj i ja, nekako, znacim mnogo, jer nikako da ode od mene.Privila se uz mene kao parazit i ne pusta me...steze - ne dozvoljava mi da disem.Predpostavljam da me to ona samo grli, jako, jako...

Mnogo me voli ta moja nakaznost . :) "...nera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nja,ova tema nakaznosti,druge polovine coveka,visestruke licnosti i sl. je extremno puno obradjivana tokom stotina godina ljudskog postojanja... Uzmi npr.Dr.Dzekil i Mr. Hajd,to je valjda najocigledniji primer.... A sto se tice nakaznosti,pa,zar se nije razumni covek oduvek plasio svoje instinktivne strane koja moze da se aktivira bilo kad??? to je samo jedan primer,mozes nakaznost protumaciti tako ,zatim kao drugu licnost u svojoj,zatim kao neki kompleks u svom nesvesnom koji moze da se aktivira u nekoj situaciji.... Itd

 

dakle,tvoja devojka(Koja pritom 99% sam siguran nije 'obese' jebao vas engleski,naucite srpske reci i skidajte se s neta. A i niste narocito pametni.) nije nista narocito originalno napisala,pritom sam siguran da njoj taj tekst mnogo znaci,i da ona (a mozda i ti) smatra da je to jako kvalitetno delo i da je neznamnijakoliko umetnicko,ali realno,nista novo,nista sveze,prilicno je cliche... Nema neku tezinu osim u licnom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nja,ova tema nakaznosti,druge polovine coveka,visestruke licnosti i sl. je extremno puno obradjivana tokom stotina godina ljudskog postojanja... Uzmi npr.Dr.Dzekil i Mr. Hajd,to je valjda najocigledniji primer.... A sto se tice nakaznosti,pa,zar se nije razumni covek oduvek plasio svoje instinktivne strane koja moze da se aktivira bilo kad??? to je samo jedan primer,mozes nakaznost protumaciti tako ,zatim kao drugu licnost u svojoj,zatim kao neki kompleks u svom nesvesnom koji moze da se aktivira u nekoj situaciji.... Itddakle,tvoja devojka(Koja pritom 99% sam siguran nije 'obese' jebao vas engleski,naucite srpske reci i skidajte se s neta. A i niste narocito pametni.) nije nista narocito originalno napisala,pritom sam siguran da njoj taj tekst mnogo znaci,i da ona (a mozda i ti) smatra da je to jako kvalitetno delo i da je neznamnijakoliko umetnicko,ali realno,nista novo,nista sveze,prilicno je cliche... Nema neku tezinu osim u licnom smislu.
"ijua ja samo nazvrakala sta mi je palo napametkad sam izludela od strebanjaboze!"...ovo su njene reci.. :) , "objasni im da je to skrabanje kao kad telefoniras"...i to su njene reci... :)ajd sad ozbiljno...slazem se da izgleda kao sto kazes, ali to nije preterano ozbiljno pisano i bez namere.iskreno, meni se svidelo jer je "nabrzaka" i bez doterivanja, i nisam ocekivao zaista ozbiljnu analizu, sto mi se jos vise svidja.super je sto ovde covek izgleda moze biti stvarno procitan.hvala stvarno i samo me sad malo blam sto delujem kao da se nesto zezam sa ljudima na forumu.ziveo!
obese.jpg
ej, pa njima ne trebaju kupaci...sve je pokriveno...uff al je dobra ova u zelenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ijua ja samo nazvrakala sta mi je palo napametkad sam izludela od strebanjaboze!"...ovo su njene reci.. icon_smile.gif , "objasni im da je to skrabanje kao kad telefoniras"...i to su njene reci... :)ajd sad ozbiljno...slazem se da izgleda kao sto kazes, ali to nije preterano ozbiljno pisano i bez namere.iskreno, meni se svidelo jer je "nabrzaka" i bez doterivanja, i nisam ocekivao zaista ozbiljnu analizu, sto mi se jos vise svidja.super je sto ovde covek izgleda moze biti stvarno procitan.hvala stvarno i samo me sad malo blam sto delujem kao da se nesto zezam sa ljudima na forumu.ziveo!

 

Ako je ovo 'skrabanje ko kad telefoniras' onda moze biti direktan uvid u podsvest... Ali ne verujem :)

Mnoga velika dela nastaju kad ti je pun kurac svega... Pogledaj ceo Pank pokret :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ovo 'skrabanje ko kad telefoniras' onda moze biti direktan uvid u podsvest... Ali ne verujem :)

Mnoga velika dela nastaju kad ti je pun kurac svega... Pogledaj ceo Pank pokret :lol:

 

hmm, pa ima tu nesto, ona je prilicno pankicne proslosti, za mene licno je tajna kako su 'god save the queen' i slicna dela postala tako velika.mislim, super je za sviranje ali ne vidim nista posebno, zanatski receno.sve mislim da je caka u 'bas me briga' atmosferi, a mozda je i duh tog vremena.jbg-a, hipiji su ipak malo dosadili u to vreme ('..ubila ih velika lova..' i kratka kosa :) ..).samo mi nije jasno sto su tako retki ljudi koji vole toydolse.em su predobri, em su domaci zadatak za ritamguitar, em su, sto se mene tice, najzdravija muzika posle acdc.moguce i da gresim.znam mali broj pankera.nije mi dovoljan uzorak :) , pa da ih imam i u 'kontrolnoj grupi' :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle,tvoja devojka(Koja pritom 99% sam siguran nije 'obese' jebao vas engleski,naucite srpske reci i skidajte se s neta.

 

 

 

ja prva koristim srpske rijeci apsolutno kad god mogu i glasam za to (osim ako se ne sprdam pa spikam ingliski), ali prevod za obese ne postoji. to nije ni overweight, ni fat, nego OBESE. izraz koji oznacava prekomjerean odnos masnog tkiva naspram misicnog - ne postoji prevod u srpskom.

 

hvala.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja prva koristim srpske rijeci apsolutno kad god mogu i glasam za to (osim ako se ne sprdam pa spikam ingliski), ali prevod za obese ne postoji. to nije ni overweight, ni fat, nego OBESE. izraz koji oznacava prekomjerean odnos masnog tkiva naspram misicnog - ne postoji prevod u srpskom.

 

hvala.

Gojazan prheps?

 

Ontopic:

Prochitah ovo gore...jel` ti palo napamet da te riba indirektno kritikuje :mhihi: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojazan prheps?

 

Ontopic:

Prochitah ovo gore...jel` ti palo napamet da te riba indirektno kritikuje :mhihi: ?

 

eeej , sori !

nisam procitao ovo kako treba, pa mi je i repost sjbn. istripovao sam se nesto...ajd, nema veze ispricacu iako je off .. : - imam krntiju od bicikla, nekakav poni, a kabast sam, izgledom. i tako, preteknem ti ja neku 'sugradjanku' jutros i ne obratih paznju previse.kad, stanemo na semaforu, ona stigla, vozi neki sarplaninski bicikl sa 127 brzina i kaze mi:"ej, smesan si...kao da vozis trotinet." i sve tako....ubedila me.evo ceo jbni dan proveravam jesam li smesan.zato i radim danas sve povrsno.sori jos jednom.

nije mi palo na pamet da me kritikuje..do jutros.sad mi sve zvuci kritikovalacki (super rec, nadam se da postoji).na sta mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja prva koristim srpske rijeci apsolutno kad god mogu i glasam za to (osim ako se ne sprdam pa spikam ingliski), ali prevod za obese ne postoji. to nije ni overweight, ni fat, nego OBESE. izraz koji oznacava prekomjerean odnos masnog tkiva naspram misicnog - ne postoji prevod u srpskom.

 

hvala.

Ima,KRMACA/KRMAK! Jes da je seljacki,i nije bukvalno,ali je makar srpski.

 

kritikovalacki (super rec, nadam se da postoji)

 

HEHHEHE mislim da ne postoji, kritika-kriticki :evotigana:

kriticar-kriticarski

kritikovalac ne postoji :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima,KRMACA/KRMAK! Jes da je seljacki,i nije bukvalno,ali je makar srpski.

HEHHEHE mislim da ne postoji, kritika-kriticki :evotigana:

kriticar-kriticarski

kritikovalac ne postoji :bigblue:

 

znaci vreme je da je uvedemo, pa ma kako se vujaklija i kojim spinom, obrtao.

recimo : kritikovalac - kovach kritike/a ...pa josh uz words of steel... idi bre, dotestisni metal :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeej , sori !

nisam procitao ovo kako treba, pa mi je i repost sjbn. istripovao sam se nesto...ajd, nema veze ispricacu iako je off .. : - imam krntiju od bicikla, nekakav poni, a kabast sam, izgledom. i tako, preteknem ti ja neku 'sugradjanku' jutros i ne obratih paznju previse.kad, stanemo na semaforu, ona stigla, vozi neki sarplaninski bicikl sa 127 brzina i kaze mi:"ej, smesan si...kao da vozis trotinet." i sve tako....ubedila me.evo ceo jbni dan proveravam jesam li smesan.zato i radim danas sve povrsno.sori jos jednom.

nije mi palo na pamet da me kritikuje..do jutros.sad mi sve zvuci kritikovalacki (super rec, nadam se da postoji).na sta mislis?

Uf bre,

kad mora sve da s` crta...

Mislio sam da chesh da prozresh moje proziranje tebe...

Pricha je bila o nekoj nakaznosti koja nekog grli...elem, poshto je to (bar po tvojoj izjavi) bilo delo tvoje cure, pomislih ono shto sam ti i rekao. Medjutim, nakon ovolike muke plashim se da si ti ovo napisao svojoj curi, a da te sramota da priznash...

 

P.S.Pih, svi su tako zhedni pazhnje i priznanja da mislim da chu da odem da spavam....

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci vreme je da je uvedemo, pa ma kako se vujaklija i kojim spinom, obrtao.

recimo : kritikovalac - kovach kritike/a ...pa josh uz words of steel... idi bre, dotestisni metal :razz:

 

LOL LOL LOL Genijalno!!! :pivopije: Sve se uklapa,bog te blagoslovio pametnog!!!! :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...