Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

meni je bila veoma dobra...posle andertejkerovog meca sam vecinom prelistavao jer me ostalo nije zanimalo.pogodio sam 5/10 meceva.ja odavno premotavam kada vidim da rok izlazi,covek je veoma dosadan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WM 27 je bila dobra. Triple H vs The Undertaker... definitivno mec veceri. Ovi ostali su bili relativno OK. Lepo je sto se Trish Stratus polako vraca u akciju. ;) A i Stone Cold bi mogao malo u akciju. U dobroj je jos formi.

Ocekivao sam da ce sa dolazkom The Rock-a biti zanimljivije u RAW-u ili Smackdown-u, ali sam se zeznuo. Hahaha... postao je bad guy. Smor!

 

Jos jedna stvar u vezi meca izmedju Triple H-a i The Undertaker-a... Postalo je vise nego ocigledno da WWE treba mnogo vise meceva kao sto je taj bio. Definitivno!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno fali takvih legendarnih meceva.ja sam cak mislio da ce undertaker i triple h zajedno izaci iz ringa tj tako mi je izgledalo kao da ga hunter ceka..bome,videlo se po andertejkeru da je bio malo van forme jer kad ga je hanter bacio na onaj sto i kroz "coleminer" covek je tako poceo da jauce i pravi grimase ono nema sanse da je bila gluma,a i vidi se kako je na kraju meca jedva stojao na nogama,a i sve nesto sumljam da je to gluma bila jer su se obojica poprilicno izlomili. trish stratus meni izgleda bolje nego ikada i sto se njenog izgleda tice skidam joj kapu.vecina zena u njenim godinama joj podebelo zavide.stone cold mi je zanimljiv u tough enough-u i svidja mi se ekipa kao i sam show.ljudi nesto negoduju ali sta da im se radi kada su ocekivali drugi ufc,a meni je ovo skroz ok. sve u svemu meni je wm27 bila veoma zanimljiva i nisam pogresio sto sam cekao 720p da izadje jer vredelo je cekati. sta je sa dizelom? on se pojavio na rojal ramblu i od tada ni traga ni glasa (sem sto je on tajni raw gm :haha: ).sin cara je inace na raw-u imao debi nastup i izgledalo je veoma zanimljivo.izgleda mi kao covek koji u rukavu ima mnogo zanimljivih poteza,a ne kao rej misterio koji je uzeo iz luca libre-a 4-5 poteza i vrti ih godinama.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj mec je bio bas hardcore. Ne u pravom smislu, ali jako blizu. Videlo se da je Undertaker bio u gadnom stanju. Neku povredu/povrede je sigurno zaradio. Sudeci po njemu, cini mi se da su mu ledja stradala. Vec vidim kako je Michelle besna jer suprug sad nije ni za sta. A HHH kao HHH, vrlo tvrd i stamen od pocetka do kraja, ali jbg... submission... Ne znam, Undertaker je izubijan poprilicno. To se videlo. Bas me zanima kad cemo ga opet videti i pitanje je da li ce imati borbu pre WM 28. Ako i tada........A i cisto sumnjam da ce HHH zuriti u ring.

 

Trish Stratus FANTASTICNO izgleda ! ! ! ! ! !

 

Gledao sam bas juce taj Tough Enough i izgleda zanimljivo. Mada meni je to sto sada rade malo jadno. Za sad... nadam se da ce im kasnije dati neke brutalnije stvari da rade.

 

E nemam pojma sta je sa Diesel-om. Pojavio se (zajedno sa Sean Waltman-om) tokom uvodjenja Shawn Michaels-a u Hall Of Fame. I to je sve. Ja i dalje cekam da uleti u RAW ili Smackdown pa da izmlati Sheamus-a i Wade Barrett-a. :haha:

 

Konacno je i Sin Cara debitovao. Ima taj sigurno gomilu poteza. Bice tu letenja i to puno. Mozda ce Rey Mysterio da nauci nesto novo. :haha:

Edited by Thrasher
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro to je ipak prva epizoda,upoznavanje i da vide kakvi su takmicari.kasnije ce biti zescih stvari.samo sto je meni glupo triple h je rekao ako on izgubi njegova karijera se zavrsava,a ako undertaker izgubi undertakerova karijera se zavrsava i mislio sam da kada je izasao na raw-u da ce to biti oprostaj ali ono prc kao cekace ga hunter kada se bude vratio...to me je bas iznenadilo..sejmus ce imati sada meceva sa sin cara-om,a vejd beret je sad u sukobu sa dva dzina :D sve u svemu bice zanimljivo ali moglo bi biti jos zanimljivije..sto se tice misterija on je imao zanimljiv mec sa kodijem i drago mi je da ga je ovaj pobedio.neka mu je vise vratio za taj nos pa neka su sada 1:1..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja sam ocekivao da ce HHH reci da zavrsava karijeru, ali ovo nisam ocekivao. Vrlo zanimljivo. To bi onda trebalo da znaci da cemo ga (mozda) videti u ringu nekoliko puta dok Undertaker ne sanira povrede. Tako da, ko zna sta ce tu jos biti. Ima dosta PPV-ova tokom godine. Nije nemoguce da se i tu sastanu. Extreme Rules, Summerslam itd.

O da, Sheamus-a sad ceka Sin Cara. Jes' da je ovaj albino jak kao planina, ali Mistico... pardon, Sin Cara je uzasno brz. Bice zanimljivo gledati njih dvojicu. A Wade se nameracio na pogresne ljude. Haha, mlatice ih Big Show i Kane i to dosta. :haha:

Ne znam, ovo sa Cody-jem mi je malo bezveze. On je prvi covek u istoriji Rey-evih 619-ova kome je slomljen nos. Video sam ga bez te maske i izgleda totalno isto. Ni traga ni znaka od operacije. Mada OK. Vratio mu je i to je to. Hehe, njegovu pobedu sam predvideo i napisao na WWT-u. ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da... Video sam taj moment kad mu je navodno "slomio" nos. To lomljenje nosa nije videlo. Vise ga zviznuo po celu.

 

Nego, super je sto je sad u ponedeljak bio Jim Ross na komentatorskom mestu. Zajedno sa Jerry-jem. Old school ekipa i nikad bolje komentarisanje. Nadam se da ce se od sad JR malo vise pojavljivati u RAW-u.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojavljivace se tu i tamo ali sumnjam da ce ostati.mene je malo smorilo to sa njim i majk kolom,covek stvarno preteruje sa tim napadima histerije i kol majnom.razumem da mu je tako napisano u scenariju ali opet ko god da ga pise mogao bi da prestane sa tim jer je postao veoma,veoma dosadan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jeste. Neka malo smara Josh-a Booker T-ja. Cekaj malo, pa vec ih smara. :haha: Uglavnom, mislim da bi Jerry i Striker bili dobra komentatorska kombinacija. Uz povremenu asistenciju Jim Rossa bilo bi veoma zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

edge otisao u penziju i sutra predaje titulu...pocele su mu trnuti ruke i stare povrede su ucinile svoje i covek je morao jos u ponedeljak da prestane sa mecevima.jos jedan razlog da prestanem pratiti wwe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

маса њих је поумирала. и то сви мање-више млади. Eddie Guerrero (38 година), Owen Hart (34), Road Warrior Hawk (46), Umaga (36)... у принципу сви рокну од срчке. јбг, морају и стероиди да се пуцају, поред свега осталог.

Share this post


Link to post
Share on other sites

маса њих је поумирала. и то сви мање-више млади. Eddie Guerrero (38 година), Owen Hart (34), Road Warrior Hawk (46), Umaga (36)... у принципу сви рокну од срчке. јбг, морају и стероиди да се пуцају, поред свега осталог.

 

Curt Henning, Rick Rude, Andre The Giant, Chris Benoit... Ni jedan nije doziveo 50.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, nema veze sa velikim bratom. Konkretno u prosloj epizodi su radili kombinaciju trcanja ka konopcu i odbijanje od njega sa slam-ovima i pokusajem brzog pin fall-a. Ali za pocetak dana su imali prilicno gadan test. Morali su da istrce nekih (recimo) 4-5 km po ne bas lepom terenu dok se Stone Cold vozikao u svom 4-tockasu i smarao je svakoga ko je malo stao da odmori ili isao peske.

Kao WWE gost, u prosloj epizodi je bio Big Show.

Share this post


Link to post
Share on other sites

аха, тај фазон је. па оно, капирам да је мање-више ок. свакако да је занимљивије него припреме домаћих клубова на СОС-у. погледаћу прву епизоду, па ако ме ухвати наставићу да пратим. једино су ми мало смешни сви ликови одатле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...