Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Da, generalno nije los. Ocekivao sam, kao zavrsetak, neki spear ili eventualno neku varijantu power bomb-a jer sam imao utisak da je Batista wannabee (lici na njega u svakom pogledu) tako da me je iznenadio ovaj submission zavrsetak. Videcemo kako ce se ponasati kad bude imao malo ozbiljnijeg protivnika kao Sheamus, Mark Henry pa i John Cena donekle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi i kakvu ulogu ce mu kasnije dodeliti. Ako ce biti samo security guy u The New Nexus-u, onda nece biti nista od njega. Posle nekog vremena ce ga poslati odakle je dosao tj. u FCW ili ce da ode u neku nezavisnu wrestling promociju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi momci iz novog nexusa su osudjeni da budu mid card-ovi i nista vise.jedino momci iz the corre-a imaju neke sanse (narocito wade barret i ezekial jackson),a ovi iz novog nexusa tesko.cm punk mi je sve gori i gori svakim raw-om i koliko mi je pre bio dobar toliko mi je sada los.postaje sve vise samo prica,a nista u potezima ili mecevima.po meni sheamus je previse brzo naguran u wwe.kako je dosao posle dva meseca je pokupio titulu,odma je bacen medju jake igrace...to isto sada rade sa albertom del riom,a takvi igraci koji se na pocetku odma guraju medju velike ne traju dugo.nadam se samo da alberto nece pobediti edge-a na wrestlemania-i jer ce to onda biti uzasno dosadnih par meseci sa svim njegovim hvalisanjem.ja licno osetim promenu u scenariju otkako su zamenili par pisaca istog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prokletsvo tih grupa u wrestling-u. Jedan ili dvoje odskacu i imaju tu-i-tamo neke titule a ostali su security i generalno nece postici nista. Barret i Jackson ce mozda i uraditi nesto, CM Punk je vec odradio svoje a ovi ostali ce se tu shtekati neko vreme dok ih uprava WWE ne posalje negde. Najbolje je kad se bore samo za sebe ili eventualno u tag team-u.

Slazem se za Sheamus-a. Stvarno je prebrzo osvojio titulu. A Alberto Del Rio...hm... mislim da nece pobediti Edge-a. Ipak je on Rated R.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOOOOOOOOOO :haha:

 

гледао сам на Тјубету Ортона од пре 9 година. какав је смешан био. имао неке две мизерне тетоваже, косу мало дужу и ни 10 део мишића како их сада има :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zjHtxPew5Os&feature=related

I think he maybe needs to cool off,maybe he needs to train little harder :haha::haha::haha:

kako se covek zbunio cim ga je video..prica se da ce se bruk lesnar vratiti na wrestlemania-i i da ce se boriti protiv undertaker-a ali sumnjam da ce se to desiti.wwe koliko znam ima tuzbu protiv njega ako nije zavrsena,a i sumnjam da ce undertaker doci nazad pre leta.citao sam neke komentare od pre par meseci na jutjubu i navodno je Kane pricao nekim ljudima da je Undertaker veoma ozbiljno povredjen..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da ce se to desiti. Sad je zaokupljen UFC-om. Mada sa druge strane, Brock-ov prosli mec (protiv Shane Carwin-a) je izgledao kao da je namesten a protiv Cain Velasquez-a je dobio dobre batine tako da je sve moguce. Jos jedne dobre batine i mislim da ce razmisliti o povratku u WWE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не бих да кварим причу, али да ли сте у последњих пар епизода RAW-a и Smackdown-a приметили ону рекламу/најаву/како-већ-да-је-назовем, са оном колибом, пада киша и само се у једном тренутку виде лику ноге и кожни мантил? е, па то је Undertaker, а они бројеви што се исцртају на крају су датум кад се враћа. а бројеви су 2 21 11, односно: 21. фебруар 2011., тј за недељу и по дана, и то право у RAW! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se primetilo. To su 1x na Royal Rumble emitovali. Ne znam, meni to izgleda kao Sting posto je u TNA imao slican promo. Znaci... on, neko cudno mesto i kisa. Btw, Undertaker je clan Smackdown-a.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se primetilo. To su 1x na Royal Rumble emitovali. Ne znam, meni to izgleda kao Sting posto je u TNA imao slican promo. Znaci... on, neko cudno mesto i kisa. Btw, Undertaker je clan Smackdown-a.

 

е, и мени је пало на памет да је могуће да је то Стинг, али не знам, и Undertaker има сличне трипове. знам да је он у Smackdown-u, али у последње време се видело да се они и RAW доста мешају. најбољи пример је тај што је Дел Рио могао да изазове Миза за титулу WWE шампиона, иако је она резервисана за ликове из RAW-a, а Дел Рио је члан Smackdown ростера. а и појављује се у готово сваком Monday Night Raw :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ipak mislim da je to Sting jer da je u pitanju Undertaker ne bi pravili tako pompezan promo vec bi direktno najavili njegov povratak. Ipak je on tu vec jaaaako dugo. Sto se tice Del Rio-a i RAW-a, on tamo cesto dolazi jer hoce da ga proguraju a lik je generalno nula. Znaci, u pitanju je cisto popunjavanje programa. A RAW titula tj. WWE Champion ostaje u RAW-u a Del Rio-a nisu oficijalno prebacili u RAW tako da nije mogao da izazove Miz-a.

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

па нису, али је опет он имао могућност да га изазове. у сваком случају, навијам да на Elimination Chamber-у Еџ одбрани титулу, и да Џери Лоулер унакази Миза. много ми иде на курац лик <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edge sigurno pobedjuje. Imam neki utisak da ce Jerry pobediti Miz-a. Ipak mu jos ta titula nedostaje u kolekciji, masa ga voli, GM ga voli, clan je Hall Of Fame-a tako da... kad se sve sabere i oduzme, dobija... Jerry ce biti sampion. :pivopije:

Edited by Thrasher

Share this post


Link to post
Share on other sites

On jeste ucestvovao na Wrestlemania-ma, ali nikad ne u borbi za titulu. Vise kao komentator ili neciji menadzer. Riley je tu kao potencijalna opasnost, ali verujem da Jerry ima vec spremljeni backup u vidu Randy Orton-a ili John Cena-i. Uskocice bas tad kad bude potrebno. Garantovano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono jeste sting jer sting je izasao iz tna i naveliko se prica kako je covek potpisao ugovor sa wwe-om tako da to tesko da je triler za undertaker-a.on ce se pojaviti ili na wrestlemania-i protiv brook lesnar-a ili ce doci kada neko nabije 15 i kusur pobeda pa ce se odjednom ugasiti svetla i zacuti zvona :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...