Jump to content

Assault na EMO decu


Jabba the Hutt

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj lik je najjaci bree

 

 

sramota da s eovakve gluposti pisu ovde, nasa VEKI nije to zasluszila........ TE NOVINE ZDRZITE ZA SEBE i citajte izmedju redova, katastrofa ......

 

ocigledno , ste zalutali u pogresan forum, i nasli nekog sa kim bi s eprepucavali, nisam za to raspolozen, bavim s esdrugim stvarima, nemam vrijeme za pojedine , ajos manje da komentarisem gluposti vijeka........

 

ali nemogu da verujem koliko debili idu na onaj forum vesne zmijanac evo ovaj lik

 

hm............ sad mi treba dupli viski, kad ovo procita!!!!!

znam, priznajem da su ukusi razliciti i to je dobro sto je tako, ali kako moze VIKI i tanja savic da budu najbolje pjevacice u grandu. najbolje pored, nase VEKI, pored snezane djurisic, ane bekute merime njegomir, lepe lukic itd. ne razumijem vise ovo treba mi sad neka vesnina pjesma na brzinu da se smirim......

gledao sam viki uzivo 2 puta , nazalost lose, lose i opet lose, svidjaju mi s eneke njene pjesme kao npr.LOSA SRECA, obelezena, i za mene najdraza, muskarac.......

ali ona ne posjeduje ono bogom dato, tj ne posjeduje glas neki poseban....

BANEX; SLAZEM SE SA TVOJIM MISLJENJEM; TREBA JOJ PODHITNO NOVI STAJLING I STAJLISTA; ALI NEBITNO JA CIJENIM PRVO GLAS; PJESME PA TEK ONDA IZGLED..

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma lako se provali na yumetal forumu ko je ovde da drka,ali fora je u tome sto oni nikada nece skontati da su ih drkali ovi sa yumetala a ako skontaju nece doci ovde

 

aaaa ljudi imam jedan predlog umesto da napadamo ove male forume ajmo na veliku azdaju.

idemo svi u napad na forum grand showa

 

evo link http://forum.grand.co.yu/

 

ajmo svi u napad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa ljudi imam jedan predlog umesto da napadamo ove male forume ajmo na veliku azdaju.

idemo svi u napad na forum grand showa

 

evo link http://forum.grand.co.yu/

 

ajmo svi u napad!!!

 

Tek sto sam otisao na linak, kad ono:

 

You have been permanently banned from this board.

 

Please contact the Board Administrator for more information.

 

This ban has been issued on your email address.

 

njtf !? =[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poceo na emokidz-u da otvaram na svakom podforumu temu BRE! EMO JE GAY! i jos me nisu banovali! :)

 

 

 

a bre ,ja onda tebi odgovori da si ti gej i napade me neka mala sa jezicinom ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...