Jump to content

Frozen Throne


-Mare

Recommended Posts

Избрисао све , форматирао хард , нема више воркрафта , гарене и осталих чуда . Мора да се учи . У говнима сам што се тиче испита .

ali internet je i dalje tu :twisted::) :) :)

 

jesi probao sa citaonicom? pomaze dosta, ozbiljno, meni nje da nije bilo nijedan ispit ne bih dao najverovatnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali internet je i dalje tu :twisted::) :) :)

 

jesi probao sa citaonicom? pomaze dosta, ozbiljno, meni nje da nije bilo nijedan ispit ne bih dao najverovatnije.

 

ех , да није wireless па да сечем кабал :(

 

Ма пробао сам али обично се сведе на гледање у зид . Можда звучи чудно , али ја најбоље учим док гледам филм или серију .

Edited by Surprise Buttsecks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Избрисао све , форматирао хард , нема више воркрафта , гарене и осталих чуда . Мора да се учи . У говнима сам што се тиче испита .

Podrzavam. :da:

To ce se i kod mene desiti, krajem marta. Citaonica FTW, ali mi je daleko. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ruka mi drhti al u tastaturu kucam jer moram da kazem da sam se povukao iz ovog garena pika , jednom nedeljno uveche idem kod vuka u igraonicu i pikam slasno i veselo 4na 4 ili 5na 5 sa kvalitetnim pikerima i bez livera , pucanja , laga itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito, nemoj, pokusavam da prestanem. :)

 

Ako uspeš da prestaneš svaka ti čast ^_^ ... Neznam ni sam koliko sam desetina puta uninstalirao i instalirao Warcraft :mellow: ... Dota je mnogo zajebana igra, a ovi ko za inat samo smišljaju nove heroje i ajteme <_< . Jedva sam se odvikao ali volim da gledam na youtubu zanimljive partije :D .

Edited by Arwald

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sta prestali ljudi da igraju,a?:)

 

jebote dolazi ispitni rok,a ceo dan sedim i grindujem dotu...

 

@Mita nemoj na ebnet ozbiljno ti kazem ima nevidjenih retarda,desavalo mi se da mi host kikuje celu ekipu samo da bi oni pobedili...kao dropovani su..strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnooooooooooooooooooooooooooooooogo bolje od Garene

 

http://eurobattle.net/

 

znaci samo skinite ono

nema laga

nema n00bova

veoma zajebane partije se igraju

i banovani ste ako livate sto je najbolje :D

 

Brate veruj mi da je to najgori server na svetu.Lagova ima koliko Brazilaca i Rumuna ^ ^Bolje uzmi original, imas dota lige, sve se skoruje,ujedno imas i dota ladder za odredjene lige.Dobijas/gubis exp. za svaki win i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...