Jump to content

Graveyard


MilickO

Recommended Posts

Poslusajte EP navedenog benda na Myspace  http://www.myspace.com/graveyardkrusevac 

 

Ja sam inace bubnjar u ovom bendu.  :pivopije:

 

Bend je nastao polovinom 2008 god. i svira mesavinu "Heavy/Thrash/etno" metala.

 

Za sad ima 5 autorskih pesama,a u pripremi su jos par novih pesama.

 

Sastav: Aleksandar Uzarevec (Guitar and Backing vocals)

 

             Stefan rakocevic (Vocal)

 

             Milan Vasic (Guitar)

 

             Nikola Milicevic (Drums)

 

             Rade Guberinic (Bass)

 

molim administratore da obrisu predhodni topic zato sto ce se svi komentari i sve vezano za ovaj bend ostavljati ovde!  :rolleyes:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Malo opsirnije o ovom bendu.

 

 

Bend je nastao polovinom 2008 god.Formirali su ga Aleksandar Uzarevic (Lead Guitar),Milan Vasic (Rhythm guitar) i Nemanja Milic (Scream Vocal).U pocetku im se prikljucuje bubnjar Dalibor Sibic,ali on brzo napusta bend zbog tehnickih problema sa bubnjevima.Nakon Dalibora bendu se prikljucuje basista Filip Miladinovic.Ekipi se prikljucuje bubnjar NIkola Krpic,a za njim i Stefan Rakocevic tadasnji (Growl vocal).Bend je u ovom sastavu uradio 2 autorske stvari (The Black Knight i Ride).Posle mesec dana Nikola Krpic napusta bend i od tad bend je klimavo radio oko 2 meseca trazeci novog bubnjara.Nakon 2 meseca bendu se prikljucuje novi bubnjar Nikola Milicevic i bend pocinje sa zestokim radom.OD ulaska novog bubnjara bend je uradio jos 3 autorske (Great Serbia,Glory,Plava grobnica).19. septembra Graveyard je odrzao oprostajnu svirku za Filipa Miladinovica (Bass) i Nemanju Milica (Scream Vocal) zato sto su morali da idu na fakultet.Bend je nakon te svirke malo zaostajao sa radom.Posle kratkog vremena ekipi se prikljucuje basista Rade Guberinic.Bend je od tad premenio zanr sviranja i presao iz Heavy/Bkack metal-a  u  Heavy/Thrash/Ethno metal. Bend za sada ima 5 pesama koje se nalaze na EP-u,a u planu su jos par autorskih.

 

Zanr: Heavy/Thrash/Ethno

 

Clanovi:     Aleksandar Uzarevic - Zare (Lead guitar and Backing vocal)

 

                Stefan Rakocevic - (Vocal)

 

                Milan Vasic - Logan (Rhythm guitar)

 

                Nikola Milicevic - Kreator (Drums)

 

                Rade Guberinic - (Bass)

 

Pesme sa EP-a mozete poslusati na nasoj myspace stranici     http://www.myspace.c...eyardkrusevac 

 

GraveyarD_cover.jpg?rnd=0.011593380637573536&sizeM=3

 

 

Edited by MilickO
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam znao da budem pristrasan kada su u pitanju domaci bendovi ovog puta cu izneti par stvari koje licno smatram "minusima".

 

1.Naziv benda - ipak je moglo nesto originalnije

2.Ethno - nije potrebno u opisu zanra (a ni u muzici, moje licno misljenje)

3."Plava grobnica" & "Great Serbia" - Deja Vu na domacoj sceni

 

Inace pesma "The Black Knight" ulazi u uvo posle prvog slusanja. U tom pravcu bi trebalo ici dalje. Cini mi se da je na nasoj sceni potreban jos neki beskompromisni bend koji ne koketira mnogo sa trendovima i sl. stvarima i koga nije sramota da svira Heavy Metal. Vi bi mogli biti na tom putu. Sa obzirom na vase godine imate dosta vremena za napredak i ispravljanje nekih mana.

U svakom slucaju - sve pohvale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam znao da budem pristrasan kada su u pitanju domaci bendovi ovog puta cu izneti par stvari koje licno smatram "minusima".

 

1.Naziv benda - ipak je moglo nesto originalnije

2.Ethno - nije potrebno u opisu zanra (a ni u muzici, moje licno misljenje)

3."Plava grobnica" & "Great Serbia" - Deja Vu na domacoj sceni

 

Inace pesma "The Black Knight" ulazi u uvo posle prvog slusanja. U tom pravcu bi trebalo ici dalje. Cini mi se da je na nasoj sceni potreban jos neki  beskompromisni bend koji ne koketira mnogo sa trendovima i sl. stvarima i koga nije sramota da svira Heavy Metal. Vi bi mogli biti na tom putu. Sa obzirom na vase godine imate dosta vremena za napredak i ispravljanje nekih mana.

U svakom slucaju - sve pohvale!

:pivopije: Slazem se sa tobom u vezi imena benda. Nadam se da ce se ostatak benda sloziti da promenimo naziv . Sto se tice pesama ostacemo pri svom.  :pivopije: Graveyard - ono lepo zvuci al ima glupo znacenje :)   u svakom slucaju hvala na komentar!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...