Jump to content

Nove igre


Жвакић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nemam pojma, mozda je samo moj komp ali igra je ocajno balansirana + ima mouse lag. Sada je manje vise beskoristan shoot-dodge posto postoji cover sistem, s tim da protivnici imaju (i konstantno spamuju) granate, a Max ih nema. Sa druge strane zbog mouse lag-a jako je tesko biti precizan a igra to zaista zahteva, sem ako necete da ukljucite neki auto-aim ili stavite na easy sto je naravno glupo. Odigrao sam par misija i smorio se.. prica i estetika za sada nemaju blage veze sa film noir-om, sve sto je ostalo je prilicno traljava akcija i Maxovi permanentno-smoreni komentari (koji, nekako, vise nisu, makar meni, zanimljivi kao u kecu i dvojci.. verovatno zbog cele promene settinga i price). Mozda cu pokusati opet kada izbace neke peceve ili nemam bas nista drugo da igram.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max Payne ima i dobre i lose stvari.

 

1. Licno mi se ne svidja njegov imidz. Sva sreca pa se pricom vracanju unazad kada je bio bez brade i kada je imao onju njegovu sarenu kravatu i dugu koznu jaknu, tako da ne brinite, ima akcije starog Maxa.

 

2. Gledajuci preview, trailere i prve gameplayove rekao sam sebi da ce ovo biti veliki promasaj ali kako ulazis dublje u pricu shvatas zasto je Max Payne furao taj imidz i sta se desava u njegovoj glavi.

 

3. Muzika je jedan veliki plus, VELIKI PLUS!

 

4. Za igru od 27 GB grafika je mogla biti i bolja.

 

5. Ne svidja mi se kako padaju tela kada ih upucas, u kecu je bilo mnogo bolje.

 

6. Jako me nerviralo kretanje kroz favele, jako je bilo sve sareno i prosto ne znas sta da ocekujes i odakle mogu da te napadnu.

 

7. Igra je meni jako teska, cak i na easy. Neprijatelja imaju jako puno i kao sto kaze Salvation oni imaju bombe a ti nemas. Kada smo kod toga i fora je u tome da uces u bullet time i da upucas bombe u vazduhu isto kao molotovljeve koktele. To mi ne smeta, dobar je izazov.

 

8. Kombat je dosta usavrsen, pogotovo melee fight kombinacija sa dovrsavanjem pucanjem u vuglu

 

Sad sam na 13. poglavlju. Javljam kasnije dodatne utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni uopste nije los max payne. nisam skidao tu verziju od 27gb, vec neku blackbox od 10gb koja radi bez ikakvih problema.

trenutno zavrsavam poslednju misiju na normal tezini i formirao sam stav da je nedostatak bombi stvarno ozbiljan hendikep na dosta mesta gde naslucujete da ima protivnika s kojima nemate vizualni kontakt.

takodje, primetio sam da je koriscenje dual oruzja znatno manje upotrebljivo u odnosu na prva dva dela igre.

sama prica je losija u odnosu na oba ranija dela, narocito u delovima kada se max opija u stanu i priseca svega. svojevremeno sam se plasio da ce cela igra biti svodjena na to, u stilu cod black ops.

srecom, nije bilo tako, mada favele koje su usledile makar meni nisu bile neki dozivljaj. ciganovac najobicniji koji predugo traje i nakon vecine autosave-ova se nadje po dvoje-troje riflemana na krovovima sa strane pa treba da radis quickload.

u svakom slucaju, grafika mi se prilicno svidela, akcija je dosta dobra, tok igre je interesantan, ali je sustinska prica solidno bljutava.

makar meni koji nikako nisam fan sablonskih latino akcionih prica o mafijaskim clanovima porodice i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...