Jump to content

2011.04.27. *Route 66, Novi Sad* Darkness (Ger), Eure Erben (Ger), War-Head (Cro)


Recommended Posts

Primetio sam da poslednjih godinu dana sve sto je dobro ide u Novi Sad?Mislim ok treba imati koncerte i po drugim gradovima u Srbiji,ali kad ce biti nekih undergound festova u Beogradu na primer u domu omladine koji je najboolje mesto za svirke u gradu?

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metala sad ima samo u Dangubi i to bas retko kad nesto dobro bude,uglavnom neki demo bandovi,poneka svirka na Akademiji i to je to,ne secam se kad je recimo May rESULT ili The Stone odrzao svirku u BG-u,cini mi se pre godinu dana na nekom festu ako se ne varam.Steta za Dom,dabogda crkli ako nesto ne promene,to kultno mesto za metal pored skc-a naravno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da poslednjih godinu dana sve sto je dobro ide u Novi Sad?Mislim ok treba imati koncerte i po drugim gradovima u Srbiji,ali kad ce biti nekih undergound festova u Beogradu na primer u domu omladine koji je najboolje mesto za svirke u gradu?

 

A šta fali malo beograđanima da se izcimaju malo do NS,kako je nama iz provicnije koji za svaki koncert plaćamo kartu + prevoz a ne žalimo se,Novi Sad je za prepišati tako da?U poslednje vreme svi nešto kukaju kako je tako je. Nikad kad sam išao na neku sviru u BG nisam kukao kako je skupo,daleko i sl. Ako voliš bend zapucaćeš i u inostanstvo i to je to.

 

Ali ovo nije tema za to. Gledaćemo Darkness i to je do jaja,hvala puno organizatorima.

Edited by CROSSIĆ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne fali nista,ali meni je bas cimanje,posto bih isao sam,jbg,svi ortaci koji su nekada bili u metalu su napustili i sad rade ko zna sta,dok se ja sam iscimam,dok se snadjem u NS da pronadjem klub,treba posle sam i da se vracam..neka ipak preskacem ovo u nadi da ce biti neki kult uskoro u BG-u..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nazalost preskacem... :frown::no: najteze mi pada preskociti neke Teutonce... to se desava vec drugu put.. preskocih i Holy Moses nazalost... kinta bila u pitanju..

 

zdravlje me nesto jebava sad a i para se nema bas...

 

FADED PICTURES!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fenomenalno zvuce! pesme sa death squad albuma su neverovatno dobro zvucale uzivo, cak bolje nego `87... faded pictures je pobedila, najbolji nacin da se zavrsi svirka :rockdevil:. promakla mi je nesto nova pesma koju su svirali. ali cini mi se da je prilicno brza. ne secam se u kom fazonu je uradjen vokal, sto me najvise brine.

Edited by ^TK^
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ samo sto su zavrsili sa Armageddon ;)

 

svirka je bila vrhunska. na stranu to sto mrzim Hrvate, ali me WarHead nisu nesto odusevili. zvucali su mi kao neki Kreator wannabe. Eure Erben/Darkness... sta reci. majstori ostaju majstori. nisam ranije cuo Eure Erben pesme, ali sad kada sam video kako zvuce, moram da priznam da je ono nesto najbolje sto je izaslo u poslednje vreme. jedini minus (i to veliki) je odziv publike. sramotno je da takav bend proda 35 karata. i jos sramotnije je sto je od tih 35 ljudi njih 10-15 bilo iz NSa (bar koliko sam ja primetio), sto bi reklo da je vise ljudi doslo sa strane (BG, KG, SD...). mozda bi i bilo vise ljudi da je svirka bila u Beogradu, ali opet vredi se iscimati za ovakav bend bilo gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...