Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

@Swarhyard: Oliver se toliko zarbio da je na pitanje gde je svirao to vece, odgovorio: Onassis. Sve je to super, samo sto je taj klub srusen pre godinu i po  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Znam bio sam tu kada je to rekao icon_smile.gif Ali ko god je srusio taj klub digo mu je i pristojan spomenik... Kolika zgrada... Hmmm, elektricni orgazam je mnogo iskreniji icon_da.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je odlicno, s obzirom na nemoguce uslove i prije, a i za vrijeme svirke. Na +50 je stvarno malo komplikovano za svirati, pogotovo kad se uslijed nedostatka slave-a za monitore na bini samo cuje whooooooooooooooooo. Novi Sad je vec bio konkretniji, pogortovo onaj pasulj od basiste vucina. icon_wink.gif A sto se tice te glasine da sam poslije svirke spavao u parku i rekao da sam svirao u Onassisu, ja se toga uopste ne sjecam, a ako se ja ne sjecam, to znaci da se nije ni desilo. U svome rodnome gradu se ipak mora svirati makar jednom godisnje, zna se gdje smo poceli.

Swarthyarde, gubi se u Norvesku, zbog tebe vec mjesec i po dana doruckujem alkohol.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se slucajno ne vidimo veceras u KIC-u zelim vam sve najbolje drzite se metala i nedajte se braco icon_da.gif Ma sigurno cemo se cut tu i tamo! Pozdrav od mene! Bilo je nezaboravno ljeto (samo da mi je znati zasto se dva dana uopste ne sjecam icon_uhoh.gif ) i vidimo se sljedeceg ljeta, a mozda i na zimu icon_wink.gif Skaal!!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada dolazite u bgd? kada? kada? kada? icon_mrgreen.gif rekla mi je ana sinoc da se odlaze onaj 18. ..

Uh, to se ne zna... Treba ici u Sloveniju na Metalcamp 21. i 22og avgusta, a za zemlju koja je sada u EU treba para icon_smile.gif

 

Ma dobro, uvek mogu reci - uskoro. Ili - znace se na vreme icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, tacno, za NS se oteglo... Ali u BG smo ipak extremno cesce. icon_mrgreen.gif

 

NS jeste super grad, ali BG je grad za koji se veze sve sto smo mi postigli sa bendom, i dusom smo odatle, a samo telom iz BL (bas sam pravi filozof) icon_smile.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam kupila album - FENOMENALAN JE!!!

 

Mother Serbia je predivna pesma ( iako ja bas i ne volim patriotske icon_rolleyes.gif ova je izuzetak).

 

Od tekstova mi se najvise svidja vec pomenute pesme i S Druge Strane Svjetla.

 

Alienation mi je isto super,Temple Of Desire, Buried Memories...

 

Ali to je sve na prvo slusanje...

 

Bravo momci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigo sam u NO nakon 34 sata gnjezdenja po jebenom autobusu... Mada sam zamalo zakasnio na bus icon_uhoh.gif To bi bio duh... Uglavnom ma vidimo se sljedeceg ljeta definitivno a i cut cemo se tu i tamo... Jos jedan veliki pozdrav svima!

 

Oly posto si me poducio nekim stvarima ja sam odlucio sam se sta zelim da budem mada sam to malo doradio icon_da.gif Ja sam andjeo zavodjenja i moje vrjeme je definitivno doslo icon_da.gificon_da.gif Samo ipak sva nada je u Glodarus von Kupusistus-u icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...