Jump to content

StrikeBack


krchulj

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oce biti nesto il` ne ???

Radimo na tome...

 

Kad' sam ti video avatar palo mi je na pamet: Je l' idete ti i Darko na Metallicu. Iz Kovina ide jako malo ljudi, ne ide chak ni Mladen (Ambush) a on je bio i chlan njihovog fan-kluba. Ako idete daj da se organizujemo neshto icon_rockdevil.gifpivopije.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Skoro smo zavrshili snimanje (posle godinu i kusur dana wallbash.gif ), imamo sredjenih 7 pesama (josh 5 treba da se srede), tako da ako ima zainteresovanih fanzinasha, urednika radio emisija isl., poshaljite mi adresu na PP pa cju da vam poshaljem CD, ili josh bolje ako idete na Machine Head, kontaktirajte me pa da se nadjemo.

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko si bre sad ti?! icon_mad.gificon_mad.gif

Shta ti uopshte hocjesh? icon_mad.gif

Ustvari znam ko si, tj. ne znam da l' si onaj kojem sam unishtio zdravlje, i zbog mene je malo slabiji u levu ruku i ima astmu icon_razz.gif , ili onaj kojem je u subotu rodjendan a nije me zvao, a i duzan mi je neke pare icon_mad.gif .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam onaj kome si sjebo zdravlje! Krculje... KRVAVO CU TI SE OSVETITI!!! Upamti moje reci. Majke ti ga spopandrknem, da mi nisi razjebo levu ruku bio bih najbrzi gitarista na svetu i dva sela vise! Platices mi! Ej nego Krculje, aj mi pevas u bendu al bez da sviras gitaru. Bazuka, Mladja, Pavic, Ja i Ti if ju vont. Obradjujemo Sabbath, Billy Idola, Deep Purple, Maidene, Priste, Testament i tako to... Aj javi, mail mi je [email protected]. Mecko jedna! mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jedi govedinu, ja nisam znao za Pro-Pain kad sam uradio taj logo! JA PLAGIJATOR?!? Naso se ko ce da mi kaze. E, btw. medo, sluso sam onaj tvoj promo sto s' dao Jovketu za rodjendan. Pazi, mjuz je do jaja, ona balada jebe kevu ali Krculje, jel bas MORAS tolko da se deres? Nego, aj mi napisi tracklisting, ne znam imena vecine pesama. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bas MORAS tolko da se deres?

da... icon_surprised.gif kada budem odradio Iron Maiden tribute sa mladjom onda cju da pevam... do tada...

ne znam shta sam mu tachno narez'o tako da ev ti od prilike track list;

1. Intro

2. World of lies

3. Build my sin

4. I still exist

5. Blood

6. Existence

e za dalje ne znam

balada je secet to you

ima sigurno i I don't wanna die

i mozda mortal creation (nju cjesh da provalish po refrenu)

ako ima neka brza to je Inside of mine

heads sigurno nema

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

joj, ne pitaj nishta. Tako je to kad sve sam radish. Snimak je gotov, ali ove okolne stvari nisu, promo fotke, omot, trebalo bi i da snimimo spot...

Chim bude sve gotovo shaljemo svima kojima smo obecjali, a ima vas... koliko promo kopija treba da poshaljemo... toliko necjemo ni da prodamo icon_smile.gif

Imam josh jedan bend za tebe, Ljuba iz Ambusha, bubnjar isto iz Ambusha, basista iz StrikeBacka i ja. Sviramo neki tribal/komercijala/metal, H shtim, perkusije, malo i pevamo, nije samo growl/scream imamo vecj nekoliko gotovih pesama, trebalo bi shto pre da ih snimimo.

Bicje i turneja sa Ambushom i josh nekim kovinskim bendovima na leto. Skrpili smo celu binsku i razglas, josh samo rasvetu da navarimo i da nadjemo nekog da nas vozi, mada i za to vecj imamo neke ljude koje mozemo da iscimamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...