Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. Ne gledajte Salt. Totalni mindfuck od filma, jeb'o ih onakav kraj, sramota.
  2. Nisam u zivotu cuo ni za jedan od ovih bendova koje si napisao
  3. Je l' ima kod nas da se kupi?
  4. Gde si kupio i za koliko para?
  5. Dobro je, nije otkazano nista: http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=166899&view=getlastpost
  6. Night Prowler replied to V MaN's topic in Heavy metal
    Novi singl: http://www.youtube.com/watch?v=hgeRs1owX1A
  7. TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/183000/Antic-ostaje
  8. Kako smarate, jebali vas i Metallica i Manowar u paketu, ovo nije tema za te bendove
  9. Zvace se The Final Frontour. Album nije poslednji, receno vec milion puta.
  10. Nova slika sa Cyriisom:
  11. Bice snimljen jos jedan metal album pre Evocation II
  12. Zna kurac. On topic: Za razliku od onog nastupa na Wackenu, postava je mnogo promenjena. Bubnjar je otisao, fala kurcu jer je na DVD-ju ispadao bukvalno na svakoj pesmi. Tadasnji basista je sad presao na gitaru, a dosao je novi basista. Novi album sledece godine. Nadam se da ce biti nesto od onog koncerta sa Sabatonom kod nas
  13. Za mene je ovo trenutno album godine, mada vise zbog toga sto gotovo i da nema konkurencije. U svakom slucaju, bolji je od Dance Of Death, svih albuma iz 90-ih, i tu je negde sa Killers, koji mi je najslabiji iz 80-ih. Svi ostali albumi su mi TRENUTNO bolji.
  14. Mislim da je u planu pravi orkestar. Bilo bi kul da se sve to lepo izvede i snimi jedan dobar live CD/DVD sa produkcijom k'o na ovom British Steel live albumu, jer mi je jedina slaba tacka Nostradamusa slabija produkcija...
  15. Halford izjavio kako je Nostradamus turneja i dalje u planu i da se vode pregovori sa producentima i sl. Uf, kako bi bilo sjajno to videti uzivo. Meni je Nostradamus medju (otprilike) 10 omiljenih albuma uopste, bilo bi nestvarno cuti ga celog uzivo
  16. Pravi je, fala kurcu
  17. Ovakvo ludilo dugo nisam video Zoidberg, koji ti je nick na maidenfans ako si registrovan? Ja sam NightProwler666.
  18. Hocu da peva i Kiske na turneji, i da sviraju The Tower, moju omiljenu pesmu od Avantasie
  19. Odgovori na pitanja: odakle onaj paket hrane sto je pao sa neba na ostrvu, sta ce polarni medvedi na ostrvu, zasto zene ne mogu da radjaju na ostrvu, sta je soba 23 + WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALT!
  20. Posto je tema za LOST zatvorena, stavicu ovde: New Man In Charge - dodatnih 12 minuta koji ce se pojaviti na DVD-ju 6. sezone: http://www.megaupload.com/?d=YJN5M7G0 Ne razumem sto je tema zakljucana, kad postoji gomila odavno zavrsenih serija koje imaju temu.
  21. http://maidenfans.com/
  22. Procitao sam na maidenfans da na petak 13. The Final Frontier izlazi u radnje. Znaci, cekacemo jos maksimalno nedelju dana.
  23. http://www.youtube.com/user/NYCBC Ovaj lik okacio pro-shot 4 pesme sa koncerta u Madison Square Gardenu pre nekoliko dana. Kaze kontakt na mail oko celog snimka, ja posaljem mail a on bi samo trade. Jeste, sve trcim da mu saljem DVD-jeve u Ameriku... Ionako ce vec neko da se razmeni i onda okaci snimak na net.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.