Jump to content

sleazyrocker

Iskreni članovi
  • Posts

    363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sleazyrocker

  1. Jizzy Pearl iz grupe Love/Hate predstavio svoju knjigu kap i novi singl https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2021/05/jizzy-pearl-frontmen-grupe-lovehate.html
  2. Nakon 15 godina cekanja Faster Pussycat imaju novu i to autorsku pesmu! https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2021/05/faster-pussycat-snimili-novu-autorsku.html
  3. Predstavljamo band Budderside, grupu koju je Lemmy Motorhead licno preporucio https://junkyardrock.blogspot.com/2021/05/predstavljamo-budderside-rock-n-roll.html Nedavno su izbacili i novi album Budderside - Spiritual Violence https://junkyardrock.blogspot.com/2021/05/budderside-spiritual-violence-2021.html
  4. Nikki Sixx ima novi projekat sa jos nekoliko poznatih faca https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2021/05/la-rats-feat-nikki-sixx-rob-zombie-john.html
  5. Gilby Clarke ima novi album https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/gilby-clarke-gospel-truth-2021-recenzija.html
  6. Predstavljamo - Ayron Jones https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/predstavljamo-ayron-jones-zanrovska.html Novi album ex Guns N Roses gitariste Gilby Clarke-a https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/gilby-clarke-gospel-truth-2021-recenzija.html Gilby Clarke Albumometar
  7. Predstavljamo grupu Wildstreet Nova rubrika na Junkyard Rock Stories https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/predstavljamo-wildstreet-nove-nade.html
  8. The Offspring novi album - recenzija! https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/the-offspring-let-bad-times-roll-2021.html
  9. Stigo novi album Let The Bad Times Roll https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/the-offspring-let-bad-times-roll-2021.html
  10. Mick Jagger i Dave Grohl imaju novu pesmu, pandemijski hit. Sve od Bila Gejtsa do praznih stadiona na jednom mestu! https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2021/04/easy-sleazy-mick-jagger-i-dave-grohl-za.html Niška grupa Galop objavila je svoju prvu pesmu i spot, pa bacite pogled! https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2021/04/grupa-galop-objavila-svoj-prvi-single-i.html
  11. Sta se desilo ca gitarom koju je Johnny Depp svirao sa Partibrejkersima u SKC-u https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/sta-se-desilo-sa-gitarom-koju-je-johnny.html
  12. Znamo svi da je Johnny Depp svirao sa Partibrejkersima u SKC-u 1992., ali da li znate sta se desilo sa njegovm gitarom? https://junkyardrock.blogspot.com/2021/04/sta-se-desilo-sa-gitarom-koju-je-johnny.html
  13. Vratio se Cale, jel ste gledali šouuu https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2021/04/dobrodosli-na-souuu-uz-bokal-oseca.html
  14. Smith/Kotzen saradnja, kako vam se svidja - https://junkyardrock.blogspot.com/2021/03/recenzijaalbumometar-smithkotzen.html
  15. Smith/Kotzen recenzija i Albumometar https://junkyardrock.blogspot.com/2021/03/recenzijaalbumometar-smithkotzen.html
  16. Kako bi ste ocenili ovaj poslednji album Flesh and Blood i sta mislite o ovoj oceni ?
  17. Opasna knjiga ce biti izlgeda, vec narucio!
  18. Umesto recenzija, koje vise niko izgleda na ovim prostorima ne zeli ili nema vremena da cita, stigao je - Albumometar! Ako se pitate sta je to Albumometar, u tekstu na sledecem linku bice vam sve objasnjeno :) https://junkyardrock.blogspot.com/2021/03/paznja-stigao-je-albumometar.html
  19. Recenzije - nešto što danas apsolutno niko ne čita, ipak, to nas nije sprečilo da grupi The Dead Daisies posvetimo jednu https://junkyardrock.blogspot.com/2021/03/the-dead-daisies-holy-ground-2021.html
  20. U nastavku rubrike "Bendovi pažnja" ide priča o singlovima. Da li je singl ili nije? https://junkyardrock.blogspot.com/2021/02/bendovi-paznja-2-singl-ustvari-nije.html
  21. Šte je to što ljudima iz muzičkih medija najviše smeta kod bendova sa domaće scene? Prvi tekst nove rubrike "Bendovi pažnja" govori o zapuštenosti Facebook profila mnogih ovdašnjih muzičkih grupa... Više o tome pričitajte u tekstu: https://junkyardrock.blogspot.com/2021/02/bendovi-paznja-1-about-sekcija-na-vasem.html
  22. Čitaoci Junkyard Rock Stories su izabrali! Ovu su najbolji albumi za 2020.godinu! https://junkyardrock.blogspot.com/2021/01/najbolji-albumi-2020-godine-po-izboru.html
  23. Jevandjelje po Dexteru je počelo, spremite se! Znate li šta sledi nakon toga možda? Otkrijte u novom postu kroz novu pesmu grupe Dexter iz Niša! https://junkyardrockvesti.blogspot.com/2020/12/jevanelje-po-dexteru-je-krenulo.html
  24. A imamo i glasanje za najbolje albume 2020.godine. Na linku ispod mozete naci informacije kako i gde glasati, kao i spisak albuma naravno! https://junkyardrock.blogspot.com/2020/12/biramo-najbolje-albume-za-2020godinu-po.html
×
×
  • Create New...