Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam i patch i crack skin'o sa zadruzhnih kompova na faxu za tren oka al' mi je neko havaris'o WarCraft III: Regin of Chaos... icon_mad.gif

Pa ne mogu dda isprobam nove heroje... icon_sad.gif

 

I kakvi su (chisto da ubijem vreme dok ne ubijem krivca i ne kupim original od prodaje njegovih organa... icon_biggrin.gif )?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i patch i crack skin'o sa zadruzhnih kompova na faxu za tren oka al' mi je neko havaris'o WarCraft III: Regin of Chaos... icon_mad.gif

Pa ne mogu dda isprobam nove heroje... icon_sad.gif

 

I kakvi su (chisto da ubijem vreme dok ne ubijem krivca i ne kupim original od prodaje njegovih organa... icon_biggrin.gif )?

Novi heroj, firelord = Bog za levelovanje

Alhemicar = onaj rage kosta 25 mane ali je zato violent.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti kriziras, jer ipak nisi balavio po mlecnim zubima ceo dan

 

[FONT=Courier]Inace kada ce ovaj bezvezni lucifer da odigra partiju protiv mene. A, nesto ne cujem glasove znaci nikada icon_razz.gif[/font]

Otkud' ti znash shta sam ja radio ceo dan?

 

Lucifer se pishe velikim slovom i moj nick to ne znachi...

 

Prvom prilikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsili smo partiju, pobednik se zna icon_smile.gif ( zlokobno se osmehujuci ), salim se naravno, Ol'scratch sledeci put partija ima da traje duze, nemoj da izlazis kao ovaj put, i nemoj ff na super brzog heroja, bolje da si mi tukao gruntove, jednog po jednog, ovako sam ja tebi pobio fiende dok si bezao a to nije dobro no.gif . Sledeci put cemo kvalitetnije to da odradimo, i plus cu ti pokazati kako se igraju generali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...