Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova igra ima definitivno najjace "filmice" koje sam ikada video. Ne zna se koji je bolji. Oba na pocetku su do jaja, ali su mi nekako najdrazi oni sa Arthasom. Prvo onaj kad se vraca sa severa koji valjda pocinje onim kadrom sa zvonima, a muzika kida kako je dobra. Posebno ludilo je onaj sa kraja Frozen Throne kad se Arthas penje uz onu kulu. Mislim sve zajedno, ono je visoka umetnost.

 

Meni su svi ti filmovi vrh. Svaka im čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, CGI su odlichni, a ima i par drugih igara koje su to imale i pre Blizzarda (Final Fantasy X i X2, Legacy of Kain:SR1...).

Fora je shto su se gospodari prstenova prikazivali u tom nekom periodu te je izgledalo kao da je chitav CGI ''skinut'' s filma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ce biti malo tezhe obzirom da im ovako pristizhu eronomne pare!!! To je smeshno koliko Blizzard zaradjuje godishnje samo od igracha u Kini i to samo od onih koji ne zapravo kupuju zlato za igricu!!! :) :) :)

 

Cene su astronomske.

 

Elem, chak i za novi film "Warcraft" koji izlazi, kako je navedeno 2009. godine, nisu data odredjena prava! Ne zele da ugroze niti da film uporedjuju s necim shto nema veze s WoW-om. Izmedju ostalog, pricha se, donekle, nastavlja tamo gde je Frozen Throne stao (takoreci, illidan je master outworld-a, a Arthas sedi na visokoj kuli na vrhu sveta...

 

Mada, pricha se mora nastaviti sve dok se ne pojavi Sargeras, lichno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Ova igra ima definitivno najjace "filmice" koje sam ikada video. Ne zna se koji je bolji. Oba na pocetku su do jaja, ali su mi nekako najdrazi oni sa Arthasom. Prvo onaj kad se vraca sa severa koji valjda pocinje onim kadrom sa zvonima, a muzika kida kako je dobra. Posebno ludilo je onaj sa kraja Frozen Throne kad se Arthas penje uz onu kulu. Mislim sve zajedno, ono je visoka umetnost.

E, stvarno ima odlicne filmice... Samo jos kad bi kvalitet bio nesto bolji. :D

Mogli bi da naprave film po ovoj igrici. x] (mada kontam da bi ga usrali, al' 'ajde...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Pismeni sastav iz srednje škole jednog mog poznanika :haha:

 

Moja najveca zelja je da postanem progamer. To znachi da bih igrao kompjuterske igrice za pare. Onda bi imao jos vishe para nego sada. Igra koju bih igrao je Warcraft 3: The Frozen Throne. To je strategija u realnom vremenu. Igru je izdao Blizzard Entertainment. Ali to nije poenta ovog sastava.

 

Poshto hocu da budem progamer, svaki dan vredno vezbam igrajuci po dvadesetak partija na dan. Chak ni ne spavam. Ako mi se prispava, tu je uvek GUARANA (ovo nije reklama). Ali tu postoji jedan problem. Naime, ja koristim modem tj. ja sam modemash, ako me razumete. OK! Ne razumete. Modem je uredjaj za povezivanje na net preko telefona koji je na zapadu prevazidjen pre jedno 15 godina . Ali ja se zbog toga ne brinem, poshto su 90% stanovnika Srbije modemashi. A ono malo kabla i ADSL-a koje imamo placamo po cenama iz nekog paralelnog sveta. Chemu, za ime sveta, da se nadaju ljudi, u Rumi, Medvedji, Boru ili Shidu? Da svet predje na telepatsku komunikaciju ili da nam iz sazaljenja poloze kablove u zemlju da bi smo imali internet dostojan choveka? Nevermind. Poshto sam modemash, to mi jako otezava igranje, poshto me nekad i diskuje, pa dobijem lose. Ili mi laguje nevidjeno, shto znachi da ja par sekundi kasnim za njim. Jel to u redu? NIJE!!!

Dok Shvaba ili Shvedjan sedi na 10 mbita u sekundi, ja sam srecan kad uspem da skinem 2 megabajta. A kad cemo mi imati takav internet? Telekomu je letos istekao monopol na telekomunikacije, ali to u bliskoj buducnosti nece dovesti do radikalnog porasta kvaliteta usluge ili pada cene. Nikad necemo imati provajdera, chije ce se tim za korisnichku uslugu izvinjavati ako ping u nekoj MMORPG skoci iznad 100ms. To je surova realnost ove zemlje. A za to je kriv TELEKOM. To je firma chiji je vlasnik drzava i sve zgrade, objekti i tehnika koje imaju su kupljeni od kesha vashih i mojih roditelja. Da li shvatate da ste pokradeni? I kako ja da postanem progamer u takvim uslovima? Da li bi jedan Grubby, Zacard ili Spirit_Moon bili ono shto su danas da su imali 56K? Naravno da ne bi. TO shto oni zive u drzavama koje su 200-1000 godina ispred nas svakako nije njihova krivica. Eto. To je moj san. Da imam brz internet i da zaradjujem pare igrajuci igrice. Jel trazim mnogo? Dok oni lepo mlate kesh, ja moram da chekam neku drugu priliku za brz net. Ali nije dovoljan samo brz net. Potrebno je i neko iskustvo. A iskustvo za progamera se stice samo na jednom mestu. U Koreji. Naime, tamo imaju brz net, a i najbolje igrache warcrafta na svetu. Mislim da bih tamo stekao sve odlike pravog progamera. Uzmimo za primer ToD-a. Pre odlaska u Koreju, svaki bolji igrach ga je dobijao, a kad je otishao u Koreju, bio je tamo 2-3 meseca i kad se vratio, sabio Grubby-a 3 partije, da bi par nedelja kasnije uzeo i inCup. Posle povratka iz Koreje, Moon moze samo da mu nosi misha i chisti tastaturu. Koreja je imba. I tako.... Nadam se samo da cu otici tamo jednog dana i sabiti igricu, a do tada - patnja sa modemom.

 

Play hard, go pro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono malo kabla i ADSL-a koje imamo placamo po cenama iz nekog paralelnog sveta. Chemu, za ime sveta, da se nadaju ljudi, u Rumi, Medvedji, Boru ili Shidu? Da svet predje na telepatsku komunikaciju ili da nam iz sazaljenja poloze kablove u zemlju da bi smo imali internet dostojan choveka?

 

Ovo je copy/paste iz jedne Kuzmine kolumne iz Sveta Kompjutera od pre par godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...