Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Da ubacim 26.4. Smederevo MOTO SUSRET i 30.4. Prvomajski uranak , Srebrno Jezero !!!

 

POzzz

 

 

Kako 26og bike skup u SM kada sam ja videla kalendar moto skupova 08me i lepo pise da je u SM 2.3 i 4 maja??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mene neko zeza!! gde god na netu pogledam,pise za bike skup u SM ove godine 2.3 i 4 maj a Srdjan kaze da je 25 i 26.4 kao i lik koji drzi myspace profil sm-erevskog bike kluba i ja sada ne znam ko je u pravu?!jel zna neko koliko ce biti ulaz prvog dana i ko ce prvog a ko drugog dana svirati(sem Pro-rock btw na ciju svirku se vec dva meseca ne mogu uklopiti da odem!ako ih i u SM propustim onda stvarno propast!!)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mene neko zeza!! gde god na netu pogledam,pise za bike skup u SM ove godine 2.3 i 4 maj a Srdjan kaze da je 25 i 26.4 kao i lik koji drzi myspace profil sm-erevskog bike kluba i ja sada ne znam ko je u pravu?!jel zna neko koliko ce biti ulaz prvog dana i ko ce prvog a ko drugog dana svirati(sem Pro-rock btw na ciju svirku se vec dva meseca ne mogu uklopiti da odem!ako ih i u SM propustim onda stvarno propast!!)?

 

srdjan i taj lik koji drzi myspace... inace srdjan je uvek u pravu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mene neko zeza!! gde god na netu pogledam,pise za bike skup u SM ove godine 2.3 i 4 maj a Srdjan kaze da je 25 i 26.4 kao i lik koji drzi myspace profil sm-erevskog bike kluba i ja sada ne znam ko je u pravu?!jel zna neko koliko ce biti ulaz prvog dana i ko ce prvog a ko drugog dana svirati(sem Pro-rock btw na ciju svirku se vec dva meseca ne mogu uklopiti da odem!ako ih i u SM propustim onda stvarno propast!!)?

 

 

srdjan i taj lik koji drzi myspace... inace srdjan je uvek u pravu !!!

 

Naravno da je Srdjan uvek u pravu , jer Srdjan ne moze da ode na svirku i svira a da pritom ona ne postoji ?!? Jeste zabuna u kalendaru Moto Skupova za ovu sezonu vezano za SD , ali sigurno je 25i i 26i !!! U petak sviraju Alogija i Lotketov bend , u subotu ProRock i KERBER !!! Ne znam kolika ce biti cena karata , al ne verujem da je vise od 200 din , ako neko zna nek potvrdi .

Pozzz and cya !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једва чекам сутра и Куглаш и пиво и ђускање са женама и тако... :D Покидајте :muzicar::pivopije:

 

joj i ja jedva chekam :D

 

tata danas da svirate sve ono sto inace svirate kad mene nema lol :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vruce ??? joj pa ovo je nista...kako to zna biti !!!

ovo je smesno....dok se svi ne poskidamo nije posao zavrsen !!! :-)

lepo bilo...zaista super...i simfonija...i Metallica...za iznenaditi...

eee....bre....neizlazite iz studija....tako treba bre !!! :-) samo napred !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vruce ??? joj pa ovo je nista...kako to zna biti !!!

ovo je smesno....dok se svi ne poskidamo nije posao zavrsen !!! :-)

lepo bilo...zaista super...i simfonija...i Metallica...za iznenaditi...

eee....bre....neizlazite iz studija....tako treba bre !!! :-) samo napred !!!

 

mora i zenski deo publike da se skine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Супер је Пророк, али атмосфера ме је тек одушевила :rockdevil:

Отварајте чешће теме на подфоруму Свирке, нема шансе да се сетим да увек гледам вашу тему (и не само ја) :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kud bre nedostajali...jos malo pa cu i nedeljno da vas slusam !!! :rockdevil:

a sto se tice zenskog dela publike...kako ko hoce...mada mislim da nikom ne bi smetalo da se poskidaju...

jednom davno...sad vec ima 3-4 god...na sred bine je devojka skinula ceo bend...

mada verujem da se toga niko neseca !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kud bre nedostajali...jos malo pa cu i nedeljno da vas slusam !!! :rockdevil:

a sto se tice zenskog dela publike...kako ko hoce...mada mislim da nikom ne bi smetalo da se poskidaju...

jednom davno...sad vec ima 3-4 god...na sred bine je devojka skinula ceo bend...

mada verujem da se toga niko neseca !!!

 

Ne secam se ni ja ?!? :confused: :confused: :confused:

 

HRISTOS VOSKRESE !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...