Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Ja sam bio na svirkama Proroka samo kada su bili u Kuglashu (to je fin klubcic =)) i svaki put je bilo sjajno. Steta sto nema vise sutki (nista lepse od sutkanja ljudi koje poznajete biggrin.gif ) ali i ovako je fenomenalno.

 

Pitam se da li ce ikada poceti da izbacuju sopstvene pesme... (sorry ako vec jesu, nisam bio obavesten)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za kraj, moracee cesce da imaje svirke, na svakoj svirci sve vise devojaka.....

Pa ja te zvanicno sada obozavam.Ovako iskren post nisam videla jako dugo biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

U pravu si, tako je Trooooo! :mrgreen:

Nego sta nego da je Troooooooooo!!!!!Sta ti od njega ocekujes drugo.Nema on za dzabe funkciju u vladu

 

 

Ne, ne, nisi to lepo rekla. Imam i ja f-ju u vladi, a ti si morala reci 'nije on dzabe potpreCednik'.

Mnogo se izvinjavamo biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: na tu karrdinalnu gresku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za kraj, moracee cesce da imaje svirke, na svakoj svirci sve vise devojaka.....

Pa ja te zvanicno sada obozavam.Ovako iskren post nisam videla jako dugo biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

U pravu si, tako je Trooooo! :mrgreen:

Nego sta nego da je Troooooooooo!!!!!Sta ti od njega ocekujes drugo.Nema on za dzabe funkciju u vladu

 

 

Ne, ne, nisi to lepo rekla. Imam i ja f-ju u vladi, a ti si morala reci 'nije on dzabe potpreCednik'.

Mnogo se izvinjavamo biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: na tu karrdinalnu gresku....

 

 

U redu je, oprosteno ti je. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dame i godpodo, evo spiska.

 

Da sam na vreme uspeo da se ukljucim (ubiti sestru), obavestio bih vas o svrici u mestu zvanom BMX, kod autokomande, Dinarska 14. Ako stignete tamo, to bi bilo fino. Ako ne, tu su:

 

13. ex MAGNUM, sadasnji STRATUS, u Zemunu

16. SUB Kragujevac

17. Banatsko Novo Selo, diskoteka meni nepoznatog imena

24. Hard Rock, Sabac

25. Underground, Smederevo

30. Kuglas, Beograd

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako doslo je do promene plana u Kuglasu smo 7.2.2004. a ne 30.1. ja se nadam da se ne ljutite uzgred ljudi Srecna vam Nova godina i da vam se ostvare sve zelje. Sto se tice Bgd-a znam da smo 20.2. u holiday-u a trebalo bi da sviramo i u Stratusu{ex magnum} 6.2. za one koji misle da je Kuglas svinjac Pozdrav biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako doslo je do promene plana u Kuglasu smo 7.2.2004. a ne 30.1. ja se nadam da se ne ljutite uzgred ljudi Srecna vam Nova godina i da vam se ostvare sve zelje. Sto se tice Bgd-a znam da smo 20.2. u holiday-u a trebalo bi da sviramo i u Stratusu{ex magnum} 6.2. za one koji misle da je Kuglas svinjac Pozdrav biggrin.gif  :D  :D  8)

 

Super josh bolje zbog necijih tj. mojih ispita smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...