Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Ne verujem da bi se to desilo... Prvo, obojica su zreli ljudi te ne bi tu zajebanciju shvatili ozbiljno, a drugo, i ovako smo ih svi od reda već isprozivali icon_wink.gif

 

 

 

Inače, mislim da se ovo nikada nije dogodilo i da se verovatno neće ni dogoditi ponovo... May Result --- Tema sa najvećom aktivnošću mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da bi se to desilo... Prvo, obojica su zreli ljudi te ne bi tu zajebanciju shvatili ozbiljno, a drugo, i ovako smo ih svi od reda već isprozivali icon_wink.gif

 

 

 

Inače, mislim da se ovo nikada nije dogodilo i da se verovatno neće ni dogoditi ponovo... May Result --- Tema sa najvećom aktivnošću mhihi.gif

Tako i treba - veliki je to bend! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde malo odjebi od politike i ne mešaj je s muzikom.

 

Ne branim nikoga ali kad ti budeš imao bend i snimio 3 albuma koja su među najprodavanijima ovde, i kad budeš svirao po inostranim festivalima i ovde punio Dom Omladine i kada ti budeš bio toliki baja i ovde dovodio strane bendove e onda se javi. Do tada nemaš pravo da omalovažavaš ničiji trud i uspeh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

dajes doprinos konstantnom rusenju granica gluposti....

 

bicu kratak....pune moju karu sa bednih nekoliko stotina ljudi....dalje, tiraz im bude citavih dvesta komada maksimum....dalje, dovode jeftine skart bendove za ljude lisene imalo muzickog ukusa tipa gorgoroth....dalje, sviraju na andergraund besplatnim festivalima, na kojima sviraju nepoznati i u proseku podjednako bledi bendovi....

 

i poslednje - politiku i Ovo spajamo samo u kompletnoj negativnoj oceni o tebi.... icon_smile.gificon_wink.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kakve to jebene veze Ima, kirk svira u megalomaniki, pa je strahota kakav je uzivo, a ni u studiju nije puno bolji, mislim, suvise mi je 'Aut' da objasnjavam da eventualna popularnost ne mora da Ima neke veze sa kvalitetom, idejom i znanjem, a inace, ovde govorimo basH o bednu koji Ima najnizu mogucu popularnost, al' jebi ga, tebi mora da se crta, jebi ga, ti gotivis radikale pa mi je jasno u Kom grmu lezi Zec, jebi ga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...