Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Ne sviraju pesme sa prvog albuma nazalost.

?!!?!??!

 

Pa kakav je to black metal koji ne svira pesme sa prvog albuma?!!?!?!?

 

Mislim, po pravilu trebalo bi da sviraju samo pesme sa prvog albuma, pa onda eventualno da odsviraju par i sa drugih, da bi popunili vreme.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sviraju pesme sa prvog albuma nazalost.

Dezinformacija... Lazi... Prevare....

 

Moj "WinAmp" rece Black Betrothal, ali cemo da ih nateramo da to zamene sa Thy Dark Is Majestic.... icon_wink.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inace, veliko hvala mom "WinAmp"-u koji mi je pomogao za vreme velike krize juce!!! wub.gifpivopije.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dezinformacija... Lazi... Prevare....

 

Moj "WinAmp" rece Black Betrothal, ali cemo da ih nateramo da to zamene sa Thy Dark Is Majestic.... icon_wink.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inace, veliko hvala mom "WinAmp"-u koji mi je pomogao za vreme velike krize juce!!! wub.gifpivopije.gif

 

MA " THE GUST " JE ZAKON !!!!!!!!!!!!

 

 

The throne in your eyes keeps me beside you

Colour of your nights awaits me to love you...... (jel` bese ovako??)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA " THE GUST " JE ZAKON !!!!!!!!!!!!

 

 

The throne in your eyes keeps me beside you

Colour of your nights awaits me to love you...... (jel` bese ovako??)

Pazi, i meni je to omiljena pesma od Gaya, ali je previse duga za izvodjenje na nekom festivalu a i treba im zenski vokal za to.....A posto Mare vise ne zeli da radi sa zenskim vokalima, onda nista.... Ma, bitno je bre samo da sviraju!

He he, Gay Result ce biti na MTVu!! icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da vam objasnim ja neke stvari.... Sto se snimaka tice, nece se uopste prikazivati puni koncerti, kao i nikada do sad! Bice potpuna reportaza a i ove godine ce se posvetiti i malo vise paznje Metal Hammer stage-u, s obzirom da mu je ovo godina rodjenja. Za MTV Europe ne znam bas najbolje, ali znam da MTV USA ove godine planira ceo vikend posvecen velikim svetskim festivalima (a Exit je to vec i postao!). Kako sve to znam? Pa nalazim se na njihovoj mailing listi od predproslog Ozzfesta....

 

A to da MTV nece da se bruka.... Zasto su se onda "brukali" i napravili kompletnu reportazu pre par godina o Vargu Vikernesu? Zasto su pustali kompletan koncert CoFa kao i njihove spotove? Zasto su pustali snimke sa koncerata Marduka, Dark Funerala i Mayhema?

Izvini sto moram da te obavestim, ali MTV2 je takodje MTV!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

May result je nas najbolji BM band, ali me nervira to sto su maynuli rif od King Diamonda (pesma Kad Crt Sedne Na Prestol)

To sto su "maznuli"nisi u pravu mnogo je truda ulozeno u njihove pesme tako da nemozes da kazes tako nesto Pozdrav i razmisli o tome icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da vam objasnim ja neke stvari.... Sto se snimaka tice, nece se uopste prikazivati puni koncerti, kao i nikada do sad! Bice potpuna reportaza a i ove godine ce se posvetiti i malo vise paznje Metal Hammer stage-u, s obzirom da mu je ovo godina rodjenja. Za MTV Europe ne znam bas najbolje, ali znam da MTV USA ove godine planira ceo vikend posvecen velikim svetskim festivalima (a Exit je to vec i postao!). Kako sve to znam? Pa nalazim se na njihovoj mailing listi od predproslog Ozzfesta....

 

A to da MTV nece da se bruka.... Zasto su se onda "brukali" i napravili kompletnu reportazu pre par godina o Vargu Vikernesu? Zasto su pustali kompletan koncert CoFa kao i njihove spotove? Zasto su pustali snimke sa koncerata Marduka, Dark Funerala i Mayhema?

Izvini sto moram da te obavestim, ali MTV2 je takodje MTV!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Cradle Of Filth i Burzum i ostali nisu bendovi sa ovih prostora, ja sam mislio na prikazivanje nasih bendova na koje ne obracaju paznju iako su izdali za strane izdavace i imaju jace materijale od pola bendova sa zapada. Inace gledam ja i Vivu a i MTV2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...