Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

May Result je odlicna grupa. Ovaj novi album je odlican a multimedijalni cd je stvarno profesionlno uradjen na svetskom nivou. Ali po meni The Stone je mnogo kvalitetniji bend

da bend je pravo dobar!

cuo sam jednu losu vest , ali se nadam da ce biti odvrgnuta ( ali sam cuo iz jakih izvora)!!

ali necu o tome dok nebude potvrdjeno!

jer ako je istina May Result nece moci odrzavati zive nastupe do daljnjeg!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost jer je Rasa u vojsci....

ne nije to , problem je puno ozbiljniji!

tu vest mi je javio kozeljnik , ali neznam dali je za javnost , tj da sada neispanem neka tracara!

ajd cucete vi vec sutra!

jebiga steta bend je bas krenuo furiozno, steta sto dobre radove prate pehovi!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da ce ovo imati los kraj...

Meni se cini da ce MR pregurati i to sta god da je...

ma da ce pregurati to je sigurno ipak je to velik bend!

samo steta jer su trebali svirati u Osijeku , Zagrebu , Tuzli i Sarajevu i pokazati sto su svetska elita ( ali eto ostade za te svirke samo The Stone)!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje je misljenje da je najveca greska cd-a (osim debilizama na koje smo vec navikli, dakle slika, 666 kopija i 666 cijena, i imena pjesama kao sto je Zloslut???? al nema veze, jeste infantilno al ko sto rekoh, naviklo se) je onaj snimak sa koncerta koji je zesci uzas... ajde, bend se koliko toliko cuje... ali Glad... ccc covjek na toj svirci nema glasa ama nimalo... koncert je ustvari izrazito dosadan... to im nista nije trebalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje je misljenje da je najveca greska cd-a (osim debilizama na koje smo vec navikli, dakle slika, 666 kopija i 666 cijena, i imena pjesama kao sto je Zloslut???? al nema veze, jeste infantilno al ko sto rekoh, naviklo se) je onaj snimak sa koncerta koji je zesci uzas... ajde, bend se koliko toliko cuje... ali Glad... ccc covjek na toj svirci nema glasa ama nimalo... koncert je ustvari izrazito dosadan... to im nista nije trebalo

Sta fali Zloslutu? Bas je nekako ... zao.. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje je misljenje da je najveca greska cd-a (osim debilizama na koje smo vec navikli, dakle slika, 666 kopija i 666 cijena, i imena pjesama kao sto je Zloslut???? al nema veze, jeste infantilno al ko sto rekoh, naviklo se) je onaj snimak sa koncerta koji je zesci uzas... ajde, bend se koliko toliko cuje... ali Glad... ccc covjek na toj svirci nema glasa ama nimalo... koncert je ustvari izrazito dosadan... to im nista nije trebalo

Offtopic, jel ti to u potpisu Teri Precet? icon_mrgreen.gif

 

A sto se tog zapisa tice, pa i naglaseno je da nije profesionalan, a verujem da je tu zbog same lokacije i vaznosti tog koncerta, sto je opravdano.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic: Jeste Terry Prachett above all (iz knjige Mort inace)

 

Pa da... al nisu ga trebali staviti... mi smo pravili snimak jednog barskog koncerta... i koliko god da je sve neprofesionalno bilo opet bolje izgleda nego ovo njihovo... ne kazem da se vidi da nije profesionalno i sve, al onda ga nije trebalo stavljati, jer steti mnogo utisku... reko bi, ovi studijski zvuce dobro al uzivo pojma nemaju

A sto manje kazem o "spotu" to bolje

 

@Aurora Calerva: ja bi prije rekao retardirano nego zlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

May Result vishe ne postoje,Ilija je otishao.Josh to nije konachni raspad,ali trebace vremena da nadju novog bubnjara,poshto Aksinomantijan ne mozhe da svira u oba benda.

Hm, postoji razlika izmedju toga da bend vise NE POSTOJI, i da ce bendu trebati VREMENA da nadje drugog bubnjara, ne mislis li?

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

May Result vishe ne postoje,Ilija je otishao.Josh to nije konachni raspad,ali trebace vremena da nadju novog bubnjara,poshto Aksinomantijan ne mozhe da svira u oba benda.

pa Bas tako Aksinomantijan je novi bubnjar May Resulta i bend postoji i nevidim razlog da prestane sa radom nakon ovako dobrog albuma!

jedino sto nece moci biti koncertno aktivni do jeseni!

ali u svakom slucaju pohod jos nije zavrsen!

i ja im samo zelim da posle ovakvih izdanja i remekdijela i neki dinar zarade!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...